Spouštíme testování Androidu 9.0 Pie pro modely Huawei Mate 9 | Nova 3 | P10 | P10 Plus

Právě v těchto hodinách jsme začali uvolňovat finální verzi operačního systému Android 9.0 Pie společně s novou verzí uživatelského rozhraní EMUI pro modely Huawei Mate 10 Pro, Huawei P20 a Huawei P20 Pro, malý dárek jsme si ale připravili také pro majitele dalších telefonů Huawei. Už za pár dní spustíme testování operačního systému Android 9.0 Pie pro modely Huawei Mate 9, Huawei Nova 3, Huawei P10 a Huawei P10 Plus. Pro telefony s procesorem Kirin 960 se jedná už o druhou rozsáhlou aktualizaci, při které dochází ke změně verze operačního systému Android, budiž to důkazem kvalitní podpory našich telefonů, kterou navíc chceme nadále zlepšovat.

Testování je určeno pro majitele modelů Huawei Mate 9, Huawei Nova 3 (tento telefon pouze v České republice), Huawei P10 a Huawei P10 Plus. Pro zapojení do projektu je nutné mít Dual SIM telefon z oficiální CZ/SK distribuce pro volný trh. Současně také musíte mít v telefonu nainstalován následující firmware.
- Huawei Mate 9 - 8.0.0.377
- Huawei Nova 3 - 8.2.0.108
- Huawei P10 - 8.0.0.379 | 8.0.0.380
- Huawei P10 Plus - 8.0.0.379 | 8.0.0.380

Jak se tedy přihlásit k testování?
1. ověřte si, že máte ve svém mobilním telefonu odpovídající firmware
2. stáhněte a nainstalujte aplikaci FUT z našich stránek
3. aplikaci spusťte, přijměte podmínky použití a přihlaste se vaším Huawei účtem (je nutné mít Huawei účet pro náš region, v opačném případě se vám přihlášení nepodaří) a aktualizujte aplikaci na nejnovější verzi 2.3.32
4. v záložce osobní zvolte možnost zapojit se do projektu (projekty v tuto chvíli nabíhají, takže se může stát, že ještě žádný neuvidíte, třeba pro model Huawei Nova 3 už ale je otevřen)
5. přihlaste se do projektu a počkejte na schválení a následně uvolnění aktualizace (přihlašování je možné do 21. prosince, v následujících dnech pak dojde k uvolnění aktualizace)

Jak posílat zpětnou vazbu?
Budeme také samozřejmě rádi, pokud nám skrze FUT aplikaci budete posílat zpětnou vazbu (potřeba v angličtině, pokud ji neovládáte, použijte prosím překladač) na tuto aktualizaci a samozřejmě také do diskuzí, které vytvoříme v sekcích Huawei Mate 9, Huawei Nova 3, Huawei P10 a Huawei P10 Plus. Snažte se ale prosím být co nejvíce konkrétní, pokud nám třeba napíšete, že telefon se samovolně restartoval, tak nám to moc neprozradí. Takže ideálně vždy v těchto situacích popsat, co tomu předcházelo, jestli se to stalo jednou nebo opakovaně a tak dále. Nejdůležitější je ale vždy pořádný popis konkrétního problému, aby se dal nasimulovat na našich telefonech. Jedná se o testovací verzi systému, počítejte tedy s tím, že se mohou objevit chyby a problémy. Pokud vás tedy třeba váš telefon živí, raději počkejte na oficiální verzi. Pokud ale naopak rádi zkoušíte nové věci, pojďte testovat s námi.

image
image
Štítky:
«13456718

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.