Navod na CLT-L09 CLT-L29 8.1.0.128A(C432) DOWNGRADE (FW 128A)

2456736

Komentáře

• Marek_BMarek_B  
    upraveno 3. December 2018
    @rumburak Ano, to jsem také udělal, pouze zapomněl napsat - doplním. Díky ... ;-)

@Lada.c Ano, všiml jsem si, přidám jako novinku do návodu. Díky ... ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • To je stejně sranda, ještě poměrně nedávno se tu každý honil za update a najednou je tu doba, že se lidi začínají honit za downgrade :smiley:
    Jinak Funky už má taky na stránkách návod a soubory na downgrade z Pie na Oreo. Zřejmě je to tam složitější než přes dload.
    Poděkovat autorovi 2
  • misanekx napsal(a):

To je stejně sranda, ještě poměrně nedávno se tu každý honil za update a najednou je tu doba, že se lidi začínají honit za downgrade :smiley:

Jinak Funky už má taky na stránkách návod a soubory na downgrade z Pie na Oreo. Zřejmě je to tam složitější než přes dload.

Tak pokud to bude co nejvíce rozšířené po netu, snad to v Huaweii s někým pohne ...

Jinak souhlas s tím slušným paradoxem, co popisuješ :-)

Poděkovat autorovi 0
  • Vdaka vsetkym na tomto vlakne tiez uz len cakam na redukciu a idem na to :) Este raz diky :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 3. December 2018
    Marek_B napsal(a):

snad to v Huaweii s někým pohne ...

Huawei dokonce na Pie nekam skryl boot (nebo ramdisk) , takze ani Magisk neni kam patchnout (zatim) , pochybuji, ze nekoho v Zhenshenu zajima osud fotaku...
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    rumburak napsal(a):

pochybuji, ze nekoho v Zhenshenu zajima osud fotaku...

No ale osud Huaweie by je měl zajímat, takto jim pšenka nepokvete, pokud se to provalí v širokou veřejnost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Este by som sa spytal kolegov co uz kraluju so 128ckou, ci si tam nieco take vsimli co nefunguje oproti tym verziam od 152 hore. Ako celkovo na telefone myslim :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    PanMacho napsal(a):

Este by som sa spytal kolegov co uz kraluju so 128ckou, ci si tam nieco take vsimli co nefunguje oproti tym verziam od 152 hore. Ako celkovo na telefone myslim :)

Zatím jsem si všiml jedné věci, svítilna nejde vypnout v zamknutém stavu telefonu tlačítkem hlasitosti - bezvýznamné ...

Poděkovat autorovi 0
  • @Marek_B To ani nepouzivam :D Vdaka za odpoved
    Poděkovat autorovi 0
  • @PanMacho funguje vše krom automatů na zpomalení záběry ten tam neni ten. Narichlo cvakla noc
    IMG_20181203_161839.jpg
    3648 x 2736 - 2M
    Poděkovat autorovi 0
  • PanMacho napsal(a):

@Marek_B To ani nepouzivam :D Vdaka za odpoved

V pohodě. Jak jsem psal, mám to od včerejška a nejsem zrovna geek, který by se v tom do hloubky hrabal. Jde mi jen o foťák, kvůli kterému jsem P20 Pro kupoval a který chci mít jako dřív. Třeba se ještě něco najde, ale když mi to vyhovovalo před 1/2 rokem, proč by mi to nemělo vyhovovat i dnes.
    Poděkovat autorovi 0
  • V pohode chalani dakujem za info :) Cakam na redukciu a idem na to :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zväčšíme si novú fotku so starým FW :)
    image
    Poděkovat autorovi 2
  • lublub  
    co jsem si zatím všiml nefunguje synchronizace s fotky google "čekání na připojení wifi", přitom wifina normálně jede.. v nějaké následné aktualizaci tuším něco s wifinou opravovali..

ano downgrade z vyšší verze androidu na nižší se musí dělat se spešl fw, takový mezikus, který následně potom umožní jít dolu .. čili dvě instalace.. takto jsem to dělal na mediapadu m3 při přechodu ze sedmičky na šestku.. jináč postup stejný

edit: tak po restartu founu synchro google funguje.. tak uvidím jestli se to nebude opakovat..
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak fw 131 už autodetekci pro slow-mo již obsahuje a 4D by tam snad stále mělo fungovat :blush:
    Btw. já používám eng místo cz a tam žádné vypnutí updatu přes WiFi není :smile:
    Nebavím se o dev options.
    V eng to nastavení jen říká, že update se stáhne jen přes WiFi, ale pokud to nastavení vypnu, tak logika mi říká, že tím povolím stáhnutí i přes mobilní data...
    Screenshot_20181203-222630.jpg
    1080 x 2240 - 106K
    Poděkovat autorovi 0
  • lub napsal(a):

ano downgrade z vyšší verze androidu na nižší se musí dělat se spešl fw, takový mezikus, který následně potom umožní jít dolu .. čili dvě instalace.. takto jsem to dělal na mediapadu m3 při přechodu ze sedmičky na šestku.. jináč postup stejný
    .

Na A8 a A9 zadny rollback package neni ("spesl fw").
    Poděkovat autorovi 0
  • je to možný.. ze sedmičky na šestku byl..
    Poděkovat autorovi 0
  • Marek_BMarek_B  
    @temp0 Spíš si myslím, jestli to není myšleno tak, že je defaultně povoleno aktualizovat kabelem přes HiSuite, anebo povolit aktualizace i přes WiFi.
    Nemyslím si, že by gigabitové updaty někoho vůbec napadlo, tím myslím vývojáře, tahat přes mobilní síť.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.