Huawei Mate 20

Ahoj, ma dakto skusenosti s Mate 20? Zvazujem kupu nového mobilu, a Mate 20 by ma vysiel na 633e. Zo zaciatku som Mate 20Pro hned skrtol z moznych adeptov a na Mate 20 som akosi zabudol. Ale nedavno ma osvietilo ze az taky velky rozdiel (co by mi vadil) nie je. Sice som uvazoval nad Xiaomi MI8 ale Mate 20 sa mi zda mozno lepsou volbou.
«134567

Komentáře

• O Mate 20 sa tu už diskutovalo, ak to zhrniem, tak najväčší problém je, že sa u nás oficiálne nepredáva a teda sa ani oficiálne neopravuje.
    Plné znenie je tu
    https://www.huafan.cz/discussion/comment/135222/#Comment_135222
    Poděkovat autorovi 0
  • Inak po kauze s displejom u Mate 20 PRO možno aj časom sa bude oficiálne predávať aj Mate 20, je síce ochudobnený o RAM, internú pamäť a má "len" klasický odtlačok prsta na zadnej strane, ale mne sa hneď viac páčil od predstavenia ako Mate 20 PRO, lebo má nezakrivený displej, väčší displej, malinký výrez a menej natiahnutý formát displeja
    Poděkovat autorovi 1
  • yanick  
    upraveno 30. November 2018
    Mimochodom, dobrá recenzia na Mate 20 (po anglicky, ale má aj nemeckú verziu):

(značku Huawei nespomína zámerne, nemá rád spoločnosť Huawei, ale nevšimol som si, že by to ovplyvnilo recenziu)
    Poděkovat autorovi 0
  • rajsrajs  
    upraveno 30. November 2018
    Paradní stroječek do něj bych také šel nevím proč se sem nedováží české zastoupení huawei stojí fakt za prd.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pokud něčemu nerozumíš tak to prosím raději nekomentuj, ten tvůj kolovrátek s Mate 20 je jako telenovela...
    Poděkovat autorovi 0
  • Cize tvrdenie predavajuceho eschopu: "Záruka 24 mesiacov od výrobcu a predajcu" je zavadzajuca.
    Poděkovat autorovi 0
  • Obecně ti těžko v některé zemi opraví telefon, který se tam neprodává. Těžko by servis objednával jeden kus nějakého náhradního dílu na jeden telefon... Obecně za opravu vždy odpovídá prodejce, jak si vyřeší reklamaci je ryze jeho starost.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Obecně ti těžko v některé zemi opraví telefon, který se tam neprodává. Těžko by servis objednával jeden kus nějakého náhradního dílu na jeden telefon... Obecně za opravu vždy odpovídá prodejce, jak si vyřeší reklamaci je ryze jeho starost.

No tak přesně na tohle jsem se ptal v Quadriu a tam mi řekli, že pokud si koupím třeba v německu telefon tak mi ho samozřejmě opraví, ale musí to být telefon určený pro německo. nesmí být pro jinou zemi než ve které byl koupen. jenom to trvá déle.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tj pěkné, tak komu teď věřit... ?!
    Poděkovat autorovi 0
  • Možná sem kolovrátek ale mám koupený Mate 10 bez pro,napsal jsem jen názor,po ostudě s Mate 20 pro značka huawei po dosloužení mého mobilu končí.Raději věnuji své peníze jiné značce proto že chování zde ukazuje co se děje se značkou huawei všichni slušní už odsud raději zmizeli.
    Poděkovat autorovi 4
  • Takže zde zůstali jen ti neslušní? Trváš skutečně na svém tvrzení?
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem Mate 20 z Německa objednal. Až dorazí, tak budu sdílet zkušenosti. Je to pro mě ideální mobil, tak je škoda, že se v ČR neprodává. Amoled už nechci. Je to verze 4GB/128GB. 6GB verze se nejspíš v EU provedení nedělá. Měl jsem teď nějaký čas P20. Super telefon, ale pro mě příliš úzký. Mám širší prsty a špatně se mi psalo. Ten bude na prodej.
    Poděkovat autorovi 0
  • Kolik to bude stát?
    Poděkovat autorovi 0
  • RadekP  
    upraveno 3. December 2018
    Hledal jsem skrz německé stránky Huawei u oficiálních prodejců. Bežná cena je 799€ a dva nyní mají za 689€ (barva midnight blue), beru konkrétně u cyberport.de. Poštovné do ČR je cca 20€.
    Poděkovat autorovi 0
  • No já jen že tady nějaké internetoví prodejci mají za 16500-18000,Kč, ale já už Huawei nechci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj koukal jsem, vezmu to radši v Německu.
    Poděkovat autorovi 0
  • s tímhle teď bojuju u Huawei Mate 20x, začíná se prodávat v německu za cenu 899euro na mediamarkt.de a saturn.de, bohužel ale mimo německo nezasílají a na adresu firmy mailboxde.cz (sídlo v německu) mi to odmítají poslat, protože to není privátní adresa ale firemní :( dneska mi stornovali zaplacenou objednávku
    Poděkovat autorovi 0
  • Seltino  
    upraveno 4. December 2018
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Pokud něčemu nerozumíš tak to prosím raději nekomentuj, ten tvůj kolovrátek s Mate 20 je jako telenovela...

není to kolovrátek, jen názor potenciálního kupce a není sám kdo má tento názor, jediný důvod proč tady Mate 20 Huawei neprodává, je to že za tuhle cenu by si podřízl větev pod Huawei P20 pro, který se prodává za stejnou cenu. To že by se tu klasická verze neprodávala je nesmysl, ne každý touží po zahnutém display, odemykáním xichtem,který funguje obstojne i na klasické verzi skrz čočku fotoapárátu atd.... Třeba já ač mnohaletý spokojený zákazník samsungu jsem po zavedení mody zahnutého displaye odešel z řady Note na Řadu Mate a nejsem sám, kdo Samsung z tohoto důvodu opustil. Proto mě mrzí že nám Huawei začíná nutit stejnou modu a ikdyž je u něj dostupna zajímavá alternativa, rozhodne se ji nenabídnout. Je sranda že ikdyž jej koupite pokoutně někde ze zahraničí, tak v něm je stejně kompletní čeština......
    Jako kolovrátek jste spíš vy, jistě kopete za Huawei, jste jimi placený, každá negativní reakce na značku je pro vás jako rudý hadr pro býka. A po tom průseru se tady Huawei s Mate 20 pro předvádí by bylo více než od věci aby zde dodal klasickou verzi jako bezproblémovou alternativu pro defektní model. Jistě chyba se může stát i u vlajkového modelu, proto mají lidé pochopení, ale přístup Huaweie je zarážející a byť možná potenicál modelu je světový, tak chování značky je bohužel pořád čínské a má se co učit od zavedených značek.....

Vyjádřit svůj názor a zájem o zbývající modely řady by zde na foru mělo být samozřejmostí, od Vás by bylo fajn, kdyby jste poznatky předal dál, težko se jinak Huawei doví že je zde zájem i o zbývající modely řady....

Poděkovat autorovi 2
  • Jistě, názor nechť vyjádří každý. Ale pokud už totéž čtu posté, tak už zkrátka jeho názor znám. Když jeden člověk toto opakuje stokrát, tak ten názor nezíská na síle ani na významu. Buďme realisté, i kdyby se tady vyjádřilo sto lidí pro start prodeje Mate 20, tak je to i v rámci našeho malého trhu nízké číslo. Že se tady reálně k tomu vyjádřilo lidí tak pět raději nekomentuji. Budu se opakovat, ale pokud tady někteří nemají představu o tom co obnáší přinést nějaký telefon na daný trh, pak by neměli hodnotit jestli svou práci děláme nebo neděláme dobře. V opačném případě můžu sám říci že vaše pracovní výkony stojí za prd :smile: . A že vás neznám ani nevím jaké zaměstnání máte? Vyjádřil jsem svůj názor (a jeho informační hodnota je nula). Android je multilanguage, vždy obsahuje všechny jazyky, na tom nic zajímavé není.
    Poděkovat autorovi 0
  • Android je multilanguage, ale platí to hlavne pre AOSP, výrobca nemusí zahrnúť všetky podporované jazyky do firmware. Urobila to napr. Motorola v prvých 2 generáciách Moto G, tento telefón sa u nás oficiálne nepredával a napriek tomu, že mal čistý Android neobsahoval češtinu ani slovenčinu.
    Nadstavby majú funkcie navyše, ktoré čistý Android neobsahuje a nemá teda ani súvisiace preklady, preklad musí zabezpečiť výrobca.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.