Uzamknutie obrazovky

Zdravím Vás.
Na uzamknutie obrazovky je v nastaveniach možnosť zvolliť si PIN, HESLO, VZOR, alebo ŽIADNE uzamknutie. Pri inštalácii jedného certifikátu som si ako SPRÁVCA zakázal možnosť ŽIADNE !!! Teraz musím stále odblokovávať obrazovku a nemám možnosť to v nastaveniach zrušiť. Poradíte niekto, prosím, kde si na mojej P8 Lite ako SPRÁVCA povolím možnosť NEMAŤ heslovanú obrazovku.
Ďakujem Vám. Pekný deň. František, Bardejov

Komentáře

• Dobrý den,
    co zkusit certifikát vymazat - a znovu nainstalovat ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ak by som mohol poprosit o krátky návod na preinstalovanie certifikátu..... dik
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, zkousel jsi predpokladam vypnout v moznostech pro vyvojare (mozna to mas vysedle a nefunkcni) . Podle meho skromneho mineni by bylo nejlepsim resenim obnoveni do tovarnich nastaveni. Bohuzel jestli se nepletu P8 Lite nema v nastavenich (nemela) moznost Resetovat vsechna nastaveni.
    Ten certifikat by mel byt v sekci Uzivatel , nejde jednoduse vymazat?
    Poděkovat autorovi 0
  • rumburak... mám P20lite, zvažoval som aj továrenské nastavenie, uvidím, či to spravím, pockam asi na dalsiu aktualizáciu a potom sa rozhodnem.
    Poděkovat autorovi 0
  • s3n0s3n0  
    upraveno 30. January
    Aslan2 napsal(a):

Ak by som mohol poprosit o krátky návod na preinstalovanie certifikátu..... dik

No ak si pamatujes meno certifikatu, tak potom:
    Rozsirene nastavenia > Nastavenie zabezpecenia > Doveryhodne poverenia (certifikaty CA) > System | Pouzivatel
    Ale tam mam aspon ja v System spustu certifikatov a tie sa daju jedine "Povolit" alebo "Zakazat" a nie zaroven odinstalovat. Mozno ak mas ty doinstalovane svoje certifikaty, tie budu v "pouzivatelskych" certifikatoch a odtial to pojde zmazat.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.