Huawei watch GT notifikace

upraveno 19. November 2018 v Huawei Watch GT
Ahoj všem. Jsem novým šťastným majitelem Huawei watch GT, ale řeším obrovský problém s notifikacemi. Vlastním telefon Samsung galaxy s7 a i když jsou hodinky s telefonem spárovány a notifikace povoleny a nastaveny tak mi na hodinky nic nepřichází. Jakou máte zkušenost s notikfikacemi jako zkušenější uživatelé. Pokud se mě do týdne nepodaří problém s notifikacemi vyřešit tak budu muset ke své lítosti hodinky vrátit. Díky za jakoukoliv radu.
«134

Komentáře

• Ako funguje NFC cip? Da sa s nim aj platit? Nieco ako Huawei Pay by malo existovat. Ci je to podobne ako google pay alebo u nas nepouzitelne
    Poděkovat autorovi 0
  • kexame napsal(a):

Ako funguje NFC cip? Da sa s nim aj platit? Nieco ako Huawei Pay by malo existovat. Ci je to podobne ako google pay alebo u nas nepouzitelne

Platiť sa nedá. A google pay u nás funguje ale huawei pay nie. Ten istý problém čo so samsung pay. Vlastný proprietárny systém toto neumožňuje aplikovať aj u nás. A ak bude slabé objednávky, pochybujem, že tu vôbec bude niekedy fungovať.
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei Pay má prísť budúci rok do EU
    Poděkovat autorovi 0
  • Geordie69 napsal(a):

Huawei Pay má prísť budúci rok do EU

To platí aj pre Samsung pay. A funguje do teraz len v jednej banke. To, že sem príde neznamená, že sa to bude dať použiť všade.

Poděkovat autorovi 0
  • uvidíme.Nehajme sa prekvapkať,ale ako poznám hujahej,zas buď nebude fungovat korektne,alebo my nedostaneme vôbec,alebo bude počet bánk obmedzený
    Poděkovat autorovi 0
  • Takže zatiaľ sa senzácia nekoná. Potom tie osekane funkcie zvládne aj fitnes náramok za desatinu ceny. Ešte sa možno oplatí počkať na honor watch magic. Akože bola by to paráda pri platení priložiť hodinky k terminálu a ísť preč. Ešte si počkáme.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hodinky mam od 06.11.2018 a musim uznat, ze horsi notifikace jsem snad jeste nikdy na zadnych hodinkach / naramcich nezazil (ano, primarne jsem si je kupoval kvuli dlouhe vydrzi, perfektnimu designu a jen jako prodlouzenou ruku k telefonu - sportovni veci me nezajimaji, vyzaduju jen bezchybne notifikace). Dokonce i jakykoliv cinsky smejd za par korun (a ze jsem jich vyzkousel hromady) je spolehlivejsi nez Watch GT :-(
    Kdyz se hodinky odpoji od telefonu (Mate 20 Pro), jsem korektne informovan o odpojeni. To zatim funguje na 100%.
    Ze mi nekdy hodinky hlasi aktivni budik na telefonu (stock aplikace Huawei Hodiny) a nekdy ne, budiz. S tim umim zit.
    Ale ze jsou hodinky pripojene k telefonu (opravdu se v aplikaci Zdravi hlasi jako pripojene) a z niceho nic se rozhodnou nezobrazovat notifikace (dokonce nedostavam notifikaci ani na prichozi hovor), to uz povazuju fakt za tristni. A pak, aniz bych cokoliv udelal, zas najednou sem tam nejaka notifikace prijde. Pokud chci cele toto obdobi bez notifikaci zkratit, vzdy na nejaky cas pomuze restart telefonu
    Podezrivam ze v tom ma prsty velmi agresivni sprava napajeni od Huawei. Budiz. Ale ze si sakra Huawei nedokaze udelat optimalizaci ani na vlastnim telefonu (Mate 20 Pro) pro vlastni aplikaci (Huawei Health / Zdravi) pro vlastni hodinky (Huawei Watch GT)?
    Co mohu jako zakaznik udelat proto, aby notifikace fungovaly bezchybne? @Jozef_HuaFan, prosim, poradis mi?
    Poděkovat autorovi 3
  • Pro majitele HWGT a mobilního teleofnu Huawei :
    1:
    nastavení/aplikace a oznámení/aplikace/zdraví/ :
    oprávnění - zkontroluj,že máte povolený "telefon" "vaše poloha" "kontakty" "fotoaparát"
    2:
    nastavení/aplikace a oznámení/aplikace/ "nastavení" (dole ozubené kolo) /speciální přístup/
    -ignorovat optimalizace baterie/ najdi app "zdraví" a zvol "povolit"

Ještě na ruským fóru píšou že někomu funguje vypnutí v hodinkách "do not disturb" prej je tam nastaveno na "automaticky".
    Jelikož hodinky nemám,nemůžu potvrdit.
    Poděkovat autorovi 1
  • @DallasCZ Tohle vsechno uz davno mam davno nastavene. Nicmene nema to na notifikace vliv. Stejne chodi chaoticky.
    Co se DnD tyce, na hodinkach ma DnD jen dva rezimy
    - zapnout / vypnout
    - automaticke planovane zapinani (treba kazdou noc od 23:00 do 06:00)
    Poděkovat autorovi 0
  • další možné řešení je vypnout HID v nastavení bluetooth spojení s hodinkami (v telefonu když kliknete na ozubené kolo v bluetooth nastavení u huawei watch gt)
    Poděkovat autorovi 0
  • @DallasCZ Vyzkouším. Právě jsem to vypnul a budu sledovat ;-) Díky za tip.
    Poděkovat autorovi 0
  • V navaznosti na opravach notifikaci v novem FW jsem HID zase zapnul a nechavam vse v defaultu. Uvidime jak se to bude chovat ted. V pripade problemu zkusim HID vypnout.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co je HID?Nikde to tam nemam.Mam A9
    Poděkovat autorovi 0
  • @Geordie69 Vstupni zarizeni. Jiny prepinac pod nastavenim u hodinek neni.
    Poděkovat autorovi 1
  • num3r0 napsal(a):

V navaznosti na opravach notifikaci v novem FW jsem HID zase zapnul a nechavam vse v defaultu. Uvidime jak se to bude chovat ted. V pripade problemu zkusim HID vypnout.

ono HID je human interface devic e, používá se pro připojení BT klávesnice, myši, gamepadu atd... podle mě nemá smysl to mít u hodinek zapnuté.

Poděkovat autorovi 0
  • ja napriklad hodinky v BT nastaveni najst nemozem. ale spojenie funguje
    Poděkovat autorovi 0
  • @DallasCZ A co treba vypinani budiku na hodinkach? To uz je pokyn z hodinek do telefonu. Pripadne co hledani telefonu pomoci hodinek? Mozna prave na tohle tam HID je.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. December 2018
    Notifikace mi fungují, jedině u Facebook messenger není vidět náhled zprávy. U WhatsApp a Sms text zprávy vidět lze.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, mám dotaz zda se Vám zobrazují notifikace ohledně emailu, všechny ostatní mi fungují, sms, msg, hovory, stav baterie telefonu (kupodivu) ale když mi přijde email, tak nic. Nějaký nápad, povoleny oznámení jsou.
    Poděkovat autorovi 0
  • @PetrAce Ano, kdyz uz notifikace funguji, zobrazuji se mi vsechny ktere mam povolene.
    Zobrazuje se vam notifikace noveho e-mailu na telefonu? Pokud ano, mate opravdu aplikaci, pomoci ktere e-maily prijimate, povolenou ve Zdravi?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.