Problém s obchod play

Zdravím mám dnes koupený Huawei Nova 3.
A hned mám menší problém a nevím čím to je tak se chci zeptat vás ostatních zda jste neměli podobný problém nebo nevíte co s tím. Jde o apku obchod play , když chci dát nějakou apku aktualizovat nebo novou stáhnout napíše mi to jen čeká se na zahájení stahování a dál nic. Když ho dám do továrního nastavení zabralo to,ale problém se objevil znovu. Wifi mi funguje normálně. Tak co s tím díky za každou radu.

Komentáře

• Ahoj, dej tomu čas. Při novém telefonu, nebo továrním nastavení telefon upřednostňuje stahování aktualizaci aplikaci dle sebe sama. Uvidíš, že po nějakém čase pojede vše tak jak má.
    Poděkovat autorovi 1
  • Díky, jen nevím zda to zabere,jelikož nechce stahovat vůbec žádné apky nic,ale zkusím to... a nemůže být problém někde v nastavení?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle jsem dnes cetl i na forum samsung s8. Kdo vi , zda neni chyba u googlu.
    Poděkovat autorovi 1
  • Myslím, že u Google Play není až tak moc co nastavovat. Maximálně automatické aktualizace a jejich případné vypnutí. Pokud je v telefonu zadaný účet tak se to stahování musí rozjet samo. Maximálně zkus jediné. Hned nahoře všechny aktualizace stoupnout a pak manuálně vybrat nějakou sám. Musí to jet ihned.
    Poděkovat autorovi 1
  • Já to mám takto. Obchod play nastavení položka předvolba stahování aplikaci mám označenou libovolnou síť.
    Poděkovat autorovi 0
  • toto se mi stalo kdyz jsem mel telefon prvni den, stacilo vymazat mezipamet a data v nastaveni Aplikaci pro Google obchod. Pak jsem nechal mobil, aby aktualizoval vsechny applikace, ktere sam nabidnul a od te doby se mi to nestalo.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.