Huawei Nova 3 nebo Huawei P20 Pro

Dobrý den chtěl bych poradit jakej z nich vybrat... Vím, že si asi hodně lidí bude říkat proč srovnávat bejvalou vlajkovku se střední třídou ale... jde mi o fotky (máme děti, foťák nepoužíváme a chceme fotky do budoucna). Srovnávám galerie od uživatelů jak Pro 20 tak Nova 3 - asi jsem slepej ale mezi fotkama mě nepříjde zas až tak diametrální rozdíl. Nova 3 dělá fakt krásný fotky a to i v šeru a viděl jsme i par fotek večerních a to bez šumu. Váš názor?

Děkuji Vlastník P10Lite Petr

Komentáře

• Muj nazor: P20 pro je moc velky... mohl jsem mit v akci O2 P20, nebo P20 pro za cenu 7495,- vybral jsem si P20 kvuli velikosti. Novu 3 chci pro zenu. Takze za me - vitezi Nova 3
    Poděkovat autorovi 1
  • To je těžký, fotkama bude o něco výše P20, o něco dál výše P20 Pro. Já bych si teda z těch tří (vím, ptal jsi se pouze na PRO nebo Novu 3 :) ) vybral asi P20 - nemám v lásce AMOLED, takže P20 PRO bych nechtěl... Je to o každém, co preferuje.
    Poděkovat autorovi 1
  • Za mě P20 pro. Foťák je opravdu jinde. Novu 3 mám teď jako primární telefon, ale prostě P20 pro je jinde. Už jen IP krytí, když už jde o děti.
    Poděkovat autorovi 1
  • Za mě určitě P20 Pro, lepší foťák, lepší displej, IP krytí, VIP záruka na 3měsíce na rozbití displeje, Novu 3 jsem měl 2 měsíce a prostě je P20 Pro rachlejší ve všem, ale také dražší.....
    Poděkovat autorovi 1
  • Hurec  
    upraveno 30. October 2018
    P20pro - lepsi fotak , ve tme lepsi o dost a IP kryti.
    Pro me mensi minus , ma amoled. Na S8 jsem ho dvakrat vypalil (waze)
    Poděkovat autorovi 1
  • Asi bych taky hlasoval pro P20 Pro, ale co se fotek týče, mám pocit, že Nova 3 fotí tak nějak v něčem líp, nevím... A pak cena... Ale i přes to asi fakt ta P20 Pro... :sunglasses:
    Poděkovat autorovi 1
  • Nevěřím, že v něčem fotí Nova 3 lépe. Každý z nás umí "fotit" jinak, takže se tady určitě najde spoustu lepších fotek z Novy 3 než z P20 PRO, ale to je fakt spíše rukama
    Poděkovat autorovi 2
  • Tomu never , p20pro ma lepsi fotak.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak určite je lepší mobil P20 PRO, ale aj drahší, pokiaľ cena nevadí, tak nie je o čom. P20 PRO je čo sa týka kvality fotiek ta najvyššia liga. Nova 3 je ale tiež dobre fotiaci mobil, čo sa týka svojej triedy, ale P20 PRO je predsa niekde inde
    Poděkovat autorovi 1
  • Dekuji vsem za nazory. Petr
    Poděkovat autorovi 0
  • Sam jsem zvědav... Po fiasku a obrovském sklamani z p20 pro ( prodal jsem mezi svátky).
    Sem I pres to ze jsem se zařekl že vickrat Huawei ne koupil za velmi výhodnou cenu ( pod 6tisic) novu 3 tak sem zvedav hlavně na fotak.
    Bo teď fotím s moto Z a nasazenym hasselblad modulem a v místnosti díky xenon blesku jsou výsledky v porovnání s p20 pro velmi zajímavé (na to ze mě to stálo lehce přes 3litry)
    Poděkovat autorovi 0
  • Najdes tu fotky z te novy 3 co jsem sni vse fotil v sekci fotky. Ale nevim nevim , zda foti lepe nez P20 pro.
    PS: jo ja jsem ten prodejce :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • No co sem koumal tak venku jsou telefony +- stejne. No a vevnitr když bych porovnal s p20 pro s b128 tak by byl rozdíl markantní.
    Ale to co předváděla B161 a prý předvádí android 9... Tak si myslím že ten rozdíl tak velký nebude a hlavně si myslím že cenový rozdíl bude oproti rozdílu ve foťáku brutální..

Btw jak už jsem psal fotím teď z moto z s hasselblad modulem... No v místnosti sice oproti p20 pro foti z bleskem ( ale p20 pro s bleskem fotit neumí) a fotky jsou lepší u hasselblad k tomu pripoctu 10x optický zoom a cenu... Jedina nevýhoda je nutnost nasazovat modul a pokud člověk foti tak ho střídat s modulem s přídavnou baterií.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo P20 pro pouze s b128. Dal uz to nemelo vubec cenu.
    Ale ta cena a cenovy rozdil je fakt brutal. Vzhledem k foceni.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hm tak jsem z novy příjemné překvapen a zuřím na Huawei ještě vic jak předtím.

Jak může telefon v poloviční hodnotě oproti p20 pro fotit tak dobře? V hodně špatných světelných podmínkách sice p20 pro fotil lépe. Ale.. Nova 3 má mnohem menší kompresi fotek ( ve foto se mi zda více detailů) a dokáže správně fungovat zabumeloho osvětlení na automat aniž by byly fotky to žlutá nebo oranžová (tím trpěla p20 pro i mate 10)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nova 3 je jedna z nejrozumnějších voleb mezi současnými mobily!
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.