Snímková sekvence

Dobrý den, manželka si koupila Huawei Nova 3 od Vodafonu. Chtěl jsem se zeptat, jestli někomu funguje snímková sekvence (dávkované snímkování)? Nám totiž po stisknutí a držení tlačítka pro focení, se dávkování nespustí. Dělá to někomu taky? Doufám že na to nemám vliv Vodafone. Díky

Komentáře

• A máš toto nastaveno v aplikaci fotoaparát.
    Poděkovat autorovi 0
  • Starsi popis od @Vudce1978 ohledne davkoveho snimku:
    dávkový snímek lze použít pouze v automatickém režimu a udělá se až 100 fotek a jsou v jednom souboru, po rozkliknutí ti telefon sám vybere podle něj nejlepší a ty si můžeš ještě označit a dovybrat a pak si jen ty vybrané nebo všechny uložíš, tento režim se používá ři focení akčních scén nebo zvířat atd.
    Zatím jsem tolik nepoužil, výhoda může být že se ti povede prostě pořídit snímek " v ten správný okamžik" kdy je neoúakovatelná situace pouze během několika sekund a ty můžeš udělat stovky fotek. Jako nevýhodu vidím to, že kdo se v tom má pak přehrabovat :smiley:
    Jestli funguje nevim,ted jsem zkousel pridrzet tlacitko spouste a prijde mi,ze mi to taky nefunguje,ale treba to tu jeste nekdo poradne vysvetli.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano mám to nastavené v aplikaci fotoaparátu, a ano vím co Snímková sekvence znamená a kde a jak ji použít. Každopádně problém vyřešen obnovením nastavení a restartování systému. Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemyslel jsem to nejak zle,ja treba drive nevedel,co to presne znamena ta funkce.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. October 2018
    Dávku snímků lze spustit jen bez AI.
    Poděkovat autorovi 0
  • A hlavně musíš mít rozlišení 16MP S 24 to nejde
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.