Huawei Mate 20 Pro oficiálně představen - revoluce přichází

13468970

Komentáře

• Bohužel člověk musí zaujmout pohled na určité věci reálně a ne zbožně. Např. fce jako AOD, 960fps, 4K stabilizace atd. musí člověk brát tak, že je Huawei udělal s minimální pracností jen aby je měl a mohl se poměřovat s ostatními (ne v kvalitě samotné fce), než že na tom bude intenzivně pracovat a vylepšení se dočkáme.
    Myslím, že s takovým pohledem tu bude hodně zklamaných. Ale rád se budu mýlit.
    Bohužel aktuálně s P20 Pro je prezentace více notifikací žalostná. AOD umí jen některé systémové appky a nesystémové notifikace v liště vidím slovy nula.
    Je to smutné, ale nativní podpora notch v A9 dávala jakousi naději, ale EMUI9 u Matu 20 ty naděje opět zhatila, viz za SK "recenze".
    Poděkovat autorovi 0
  • temp0  
    upraveno 17. October 2018
    Btw. Jozefe, už go chvíli máš, tak co prozradit něco o věcech co tu lidi hodně probírají a to možnost focení 16:9, kvalita stabilizace u 4K videa, obecná kvalita videa např. oproti p20 Pro atd? Nejen dle té SK recenze to nevypadá na nějakou výraznou revoluci ani evoluci... :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • Rád bych, ale nemám bohužel na starost jen toto (kdyby to šlo, tak si jen hraji s Mate 20 Pro a píši sem komentáře). Video jsem ještě nezapl, aktuálně tady Mate 20 Pro mám, ale ještě jsem neměl čas do něj ani dát vlastní SIM (a to se na to třepu od rána). Fotoaparát jsem ale rychle zapl a je to klasicka - 4:3, 1:1 případně 18,8:9
    Poděkovat autorovi 0
  • temp0  
    Oka díky, takže stále žádná možnost 16:9. To je přesně to očekávání... Lepší se smířit s tím co umí teď a neočekávat, že to nějaký update opraví... Většinou k tomu totiž nikdy nedojde :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jak už jsem psal jinde, ten snímač jednou má nějaký poměr a cokoliv jiného bude ve výsledku vždy jen výřez z daného snímku, ostatně viz ty poměry výše. Jinak v balení nebude ten průhledný obal, alte tentokráte normálně půjde koupit...
    Poděkovat autorovi 0
  • Po shlédnutí sk recenze mě docela vyděsilo to oznamování, tedy spíš neoznamovani notifikaci. Pokid nebude v AoD, ani v liště a bude se muset stáhnout (rozbalit) notifikacni lišta díky velkému vyrezu... no nevím nevím...
    Poděkovat autorovi 0
  • A co fólie na skle je? Případně jak to funguje se čtečkou otisků?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem hlavně zvědav na stabilizaci 4k videa, která měla být už u P20 pro. Nechápu proč tam chybí, když ze 40mpx snímače není problém digitálně stabilizovat 4k video. Uměly to i staré Lumie 930 a 950 s 20mpx snímači.
    Poděkovat autorovi 0
  • Brunilda napsal(a):

A co fólie na skle je? Případně jak to funguje se čtečkou otisků?

Prý funguje i s fólií..
    Poděkovat autorovi 0
  • Josefe s kolika megapixelama foti v poměru 18,8:9 a kolika 4:3?
    Poděkovat autorovi 0
  • Lidi a kde ste našli tu sk recenzi?telefon vypadá skvěle a hodně o něm přemýšlím,jen se chci o něm dozvědět co nejvíce..pokud možno i nedostatky co ste zatim zjistili?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2018
    Preklikaj posledných pár strán. Dával ju sem Roman Kadlec z SK TouchIT

EDIT: Hneď prvá stránka je to ;)
    Poděkovat autorovi 0
  • MaggicMaggic  
    To je tak pro Huawei těžké, aby pochopili, že fotky z mobilu se neprohlíží jen v mobilu.., ale též na monitoru, nebo TV 16:9? U MATE 10 to nepokazili asi jen proto, že má displej na rozdíl od Pro 16:9. Ale samozřejmě, je to též ořez z 12M na 9M, ale díky moc za tuto nejžádanější možnost! Proto bych Huawei v tomto vůbec neomlouval, protože to samozřejmě jde upravit i na tu "nejpoúživanější a zcela jasně nejlogičtější" rozměr 16:9. I zde je vidět více než neochota se chovat k zákazníkům "normálně" a nedělat jim naschvály!!! Jinak to nazvat ani nelze! Pak jim nepomůže bombastická prezentace ani v Bangladéši.., za ty prachy, každý zákazník bude chtít reálné maximum.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jozef_HuaFan : Ja ale o tom pisu jen v reakci na nekoho kdo to resi nebo na tebe. Zbytek sou jen tvoje pocity ;)
    Chapu. Kdybych tu 6x za den napsal jen jak uzasnej je to telefon tak bys byl spokojen a nereagoval bys :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Mate 20 je pěkný phone.. Huawei sleduju už dlouho, a konečně telefon na který bych mohl přejit ze Samsungu řady S, nicméně ještě počkám na MWC na novinky 2019. Mate 20 je asi král 2018 ale taky přichází ke konci roku... Mezigeneračně obrovský skok, v porovnání s konkurenci už to taková revoluce není... absenci 3,5mm jacku bych asi překousl, ale nový formát karet kompatibilní jen s Huawei mě moc neoslnil... kdyby byla 256 GB varianta, dalo by se o tom přemýšlet...
    Poděkovat autorovi 1
    @fajn.snek Je i varianta 512GB, jen holt v opoznani dražší PD edici ;)
    Poděkovat autorovi 0
    Tak PD je nesmysl. Jako fajn pro par jedincu. Ale zminovat ho v seriozni diskuzi je zbytecny.
    Vetsi interni pamet urcite mohla byt. Nadruhou stranu 128GB clovek automaticky dostane k predobjednavce v podobe te karty. Takze tech 256GB je v zakladu. Samozrejme jen pro lidi co nepotrebuji dual.
    Poděkovat autorovi 0
  • @fajn.snek Neverím ze to Huawei nepovoli (tie karty) pre vsetky svoje FÓNY.... ved podla toho by mala mat karta porty presne tam kde su porty aj na NANO SIM KARTE.... ALEBO sa mylim ????

@Jozef_HuaFan možes sem hodiť obrazok tej NANO SD KARTY zospodu kde je vidiet porty???
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Jinak v balení nebude ten průhledný obal, alte tentokráte normálně půjde koupit...

V každém videu, unboxing, to pouzdro je, tak proč nebude i u nás?

Poděkovat autorovi 0
  • Kartu nemám :smile:

Stran poměru fotoaparátu - zcela upřímně si neumím představit, že tam máme těch voleb třeba 10. Ano, šlo by to, ale jestli by to tak pro většinu skutečně bylo lepší... Už tak jsme se u těchto ořezů potýkali s otázkami, proč ten ořez nemá plné rozlišení. Takto je to jednodušší.

@Benellim - pokud budeš šestkrát denně psát to samé, tak to neprospěje nikomu ať už je to pozitivní nebo negativní.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.