Nefunkcni parovani bluetooth s fitnes naramky

Ahoj,

dnes jsem vracel naramek VeryFit 101DIX01, protoze se mi zaboha nepodarilo sparovani s mobilem.
Nechal jsem si poradit, ze pro problemovy Huaweii P8 lite jedine huawei a honor naramky.
Tak jsem poridil Honor Band 3 a vite co? Stejne se nesparoval. Sice se vyhleda, ale kdyz na mobilu v Huawei Wear vyvolam parovani, tak si toho naramek vubec nevsimne.

Je nejaka cesta, jak v soucasnosti (rijen 2018) tomu parovani domluvit?
Jinak je to teda dost nestastna zakaznicka zkusenost. Pokud se o tom problemu vi (jakoze po internetu je diskusi na tohle tema dost), tak by bylo hezke, kdyby to u tech naramku bylo uvedene.

Diky za jakoukoliv radu.

Komentáře

• Jeste podotknu, ze sparovani treba s autem funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Odinstaluj Wear a spáruj přímo v aplikaci Zdraví - aktuální verzi. (Wear vůbec nepotřebuješ)
    Poděkovat autorovi 2
  • Diky za tip. Zkusil jsem odinstalovat wear, nainstalovat posledni verzi Huawei zdravi a bohuzel, stejny prubeh neparovani. Stejne se to chova i primo pres nastaveni u bluetooth, tak si myslim, ze je to asi spis vec firmware nebo hw.
    Celkem b me zajimalo, jestli nekdo s p8 lite realne s wearables funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2018
    To je divný, v aplikaci Zdraví je přece Honor Band 3 na výběr pro spárování. Musí to jít. Mám Huawei p9 lite 2017, Honor9, p20pro a se všemi bez problémů funkční.
    Uvidíš třeba to vyřeší novější fw telefonu...

Edit: ve zdraví v nastavení je dole poslední volba obnovit tovární nastavení, zkusil jsi to?
    Poděkovat autorovi 0
  • P8 lite měly od jisté aktualizace, obecně problém se párovat s BLE (Bluetooth Low Energy) zařízeními. Máš-li jej v záruce, tak reklamuj. Není-li v záruce, zkus ještě aktualizovat. U T-mobile customizace vydali opravu. Jinak párování s BLE nezprovozníš...
    Poděkovat autorovi 1
  • Rado84  
    upraveno 17. October 2018
    tube napsal(a):

P8 lite měly od jisté aktualizace, obecně problém se párovat s BLE (Bluetooth Low Energy) zařízeními. Máš-li jej v záruce, tak reklamuj. Není-li v záruce, zkus ještě aktualizovat. U T-mobile customizace vydali opravu. Jinak párování s BLE nezprovozníš...

Slusna encyklopedicka znalost :). Zkousim zatim tedy updatnout firmware.
    Zatim diky za rady.
    Poděkovat autorovi 0
  • Diky, snad se zadari...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím,
    po dni strávenom hladaním a skúšaním všetkých doporučených postupov pre ALE-L21 (P8 lite dual sim) som posledný krát skúsil nahliadnuť do aktualizácií. Problém je v tom, že cez "Zkontrolovat aktualizace" sa na najnovšiu aktualizáciu nedá dostať. Je potreba následovný postup:

"Nastavení" → "Aktualizační program" → "Nabídka"(tri pomlčky v strede dolu) → "Stáhnout nejnovější úplný balík"

Po aktualizácii je aktuálna verzia: ALE-L21C432B634.

Po aktualizácii sa "Honor Band 4 Crius, Meteorite Black" okamžite dal spárovať s aplikáciou "Huawei Health" (v telefonu "Zdraví")

Tento postup bude možno uplatniť aj na iné typy telefónov od Huawei.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jurki - Moc děkuji za řešení které funguje! Bylo to verzí firmwaru, která se tvářila aktuální.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.