"Chytré" rozlišení obrazovky, barevné podání displeje

gravergraver  
upraveno 15. October 2018 v Huawei Nova 3
Máte nějakou zkušenost s tímto nastavením? Za jakých okolností se přepíná do HD? Např. když je přehráváno video s určitou kvalitou, zobrazována fotka s určitým rozlišením...? Jak moc to má vliv na úsporu energie?
«1

Komentáře

• Co se týká úspory baterie tak jelikož mi připadal efekt v podstatě nulový nechával jsem vždy rozlišení na "plné" Ale určitě se ozve někdo, kdo zrovna s tímto laboroval trochu víc.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ještě jsem do titulku doplnil další téma, abych nezakládal separátní.
    Tedy: barvy displeje mi přijdou poněkud mdlé (málo syté). Ve srovnání s P9L a jakýmsi iPhone (položeno vedle sebe) je to dobře vidět. Nastavení v telefonu tomu moc nepomáhá - maximálně zmrší bílou. Má někdo podobný dojem?
    Poděkovat autorovi 0
  • A nastavení displeje máš jak, živé? Protože mdlé opravdu nejsou a v porovnání P9 lite už vůbec ne. Máš na tom nějaké sklo, folii atd? A chytré rozlišení nepoužívám, taktéž jsem nenašel žádný přínos,kromě horšího písma v Chrome
    Poděkovat autorovi 0
  • Chytré rozlišení je nataveno od koupení přistroje,je to opičení se po samsungu,v podstatě je k ničemu jen jsem zjistil maličkost nevím jak to funguje jinde,když ho nastavím na sluníčku je potlačen mximalní jas,když dám na plné rozlišení na slunci přečtu vše,možná je to jen na mojem přístroji,ale nespoří tento režim vůbec nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • Režim živý, teplota výchozí. Na displeji jen ta šílená folie z výroby.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. October 2018
    Bál jsem se ale nakonec jsem minulý týden sundal fólii a barvy jsou lepší, ale i s fólií mi to nepřišlo mdlé...
    Poděkovat autorovi 0
  • Ten displej je gorilla 2? Folii jsem chtěl taky sundat, protože je to opravdu běs.
    Zkusil bych postnout nějaký screenshot, ale nebylo by s čím srovnat a už by to bylo zobrazení na jiném displeji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám bez fólie od začátku, rozdíl to je. Teď jsem měl vedle sebe honox 8x,Honor play, Honor 10 a Novu 3 a Nova 3 rozhodně neměla mdlý nebo horší display. Jen nebylo jak vyfotit, už takhle pán na Honor pop upu koukal zvláštně :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • mam trosku jiny dotaz ohledne displaye, ale nechci zakladat nove tema. Jeste nez jsem si koupil Novu3, tak jsem v nejakem videu recenze tohoto telefonu zahlednul, ze recenzent si prohlizel stranku v chromu a display mel "ztlumeny/pohasly" zespoda i zeshora a uprostred mel cca 1-2 cm svetly pruh, kde si cetl obsah stranky. Neco jako privatni pruh displaye proti tomu, kdyz vam cumi lidi v metru pres rameno na co koukate. Hledal jsem to na netu jak aktivovat, ale nevim jestli to je mozne nejak aktivovat v zakladni konfiguraci Nova3 a nebo se musi stahnout nejaka applikace, kterou jsem take nenase.

Muze nekdo poradit?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Mám nastaveny barvy na živé a k tomu teplota barev studené a řekl bych, že je to mnohem lepší.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mně přijde subjektivně kombinace živý/normální jako nejlepší - hodnoceno podle podání bílé ve srovnání s ostatními barvami.
    Gorilla Glass to tedy nemá, takže pokud není sklo jiná, srovnatelná technologie, tak při mém způsobu používání folii odstranit nemůžu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím help nevím zda to sem úplně patří ale mám dotaz stava se někomu z vás že telefon nefunguje na dotyk když je položeny jakmile ho zvednu vše je de jak má......
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. October 2018
    Tak ještě jednou to moje video... (jinak se to řeší ve vlákně o testování modelu, bude to asi souviset se statikou)
    Poděkovat autorovi 1
  • Ted jsem dal i dva polstare na sebe a me to vzdy funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Concionator Zkoušel jsem to teď v práci - nemám tady polštář :-), ale vzal jsem batoh, položil na skleněný pult, na něj mobil bez pouzdra i s pouzdrem a dotyk naprosto všude bez problémů. Zkusil jsem ještě na dřevěném stole, na něj dal hadr a zmuchlal pracovní vestu, taky dobrý. Stejně tak na zemi na zátěžovým koberci... To, že mám slepenou origo fólii snad nehraje roli, nebo..?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 17. October 2018
    Me tohle dělal i jinak bezchybný Google Pixel 2 XL. Pak přišla nějaká aktualizace a záhadně to dělat přestalo. Každopádně bych sám tipoval, že o SW toto být nemůže.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vím, že se to stávalo i na jiných značkách, podle mě to taky nebude SW chyba, i když člověk dneska neví jistě nic... Taky bych tipoval na HW - špatné uzemnění displeje, ale zřejmě to nebude "výrobní" vada, když někomu to funguje a někomu ne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja dal dve periny , koberec , stul , dve periny a dva velke polstare , vsude funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ale tak aspoň máme všichni co dělat! :smiley: A kdyby to někdo natočil a hodil na YouTube, třeba by se z toho stal viral. Jestli nás někoho někdo u těchhle experimentů viděl, tak se nám teď asi raději bude vyhýbat! :tongue:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, jak ste na tom s viditelnosti na slunci? Já na plno nic moc
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.