Huawei P20 lite update 8.0.0.156

upraveno 18. November 2018 v Huawei P20 lite
Huawei P20 lite se od začátku prodeje pyšní skvělou podporou a další aktualizace je v těchto týdnech pro tento přístroj uvolňována. Má označení 8.0.0.156 a ačkoliv se řadí k těm méně důležitým, její instalaci doporučím. Po aktualizaci se můžete těšit ne bezpečnostní záplaty ze září letošního roku, samozřejmostí je nadále bezproblémový chod a solidní výdrž na jedno nabití. Telefon je v posledních době ve stínu modelu Huawei Nova 3, na stranu druhou ale jeho cena příjemně klesla a nadále má co nabídnout. Uvidíme, jak bude v příštím roce vypadat nástupce tohoto přístroje (a také jak se bude jmenovat). Jaké jsou vaše dojmy po aktualizaci na verzi 8.0.0.156?

image
DSC_5928.JPG
900 x 598 - 303K
Štítky:
«1345678

Komentáře

• upraveno 13. October 2018
    Bez mučení se přiznávám, že tenhle model miluju. A když se teď po poslední aktualizaci zlepšila výdrž, musím uznat, že je to jeden z nejstylovějších a nejvyladěnějších kousků v nabíce. Navíc má "zatraceně" dobré rozměry, je do většiny rukou jako dělaný a příjemně se ovládá a používá. Zcela nečekaně můj velký favorit! --- Huawei nova 3 ho těžce válcuje výkonem, výbavou i výdrží; o to cennější však na P20 lite je, že mu pocitově dokáže tak dobře konkurovat a leckdo mu dá i přednost. Vynikající model pro mladé!
    Poděkovat autorovi 6
  • I já musím po cca půl roce užívání přiznat, že telefon je super. Žádné sekání, pravidelné aktualizace. Prostě paráda. I ta výdrž je pro mě v pohodě. Sice jsem posilhaval že bych vyměnil za novu 3, ale v obchodě se mi zdál telefon obrovský. Možná kdybych byl vybrán na testování novy 3 tak bych si zvykl ale to už je teď jedno. A pokud dostane p20 Lite android 9 bude ještě hodně dlouho mojim společníkem.
    Poděkovat autorovi 1
  • @Bobanfcb Já jsem se mezi testery dostal, zvykl jsem si a ten mobil je vynikající. Ale při jeho používání jsem si stále vědomý toho, že jsem si na tu velikost pouze zvykl, ale ideální to není. P20 lite má rozměry, řekl bych (alespoň za sebe), naprosto dokonalé a nevadí ani v kapse. Používám ho rád a vyhovuje mi! --- PS: Podobně to mám i s auty nebo motorkami: preferuji lehká agilní zařízení, která slouží a nikterak mě neobtěžují. :wink: V tom je P20 lite dokonalý a výkonově je na tom také dobře.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. October 2018
    P20 lite je bezproblémový přístroj, Mate 20 lite ale včera naše fanoušky také zaujal :smile:

Ale ano, ten stojí zase více...
    Poděkovat autorovi 0
  • Bluetooth, bluetooth, stále čekám až po nějaké aktualizaci bude stabilní a nebude potřeba restart telefonu, aby se opět sparoval s hodinkami, nebo originálním rádiem v autě, kde jednou přehrává v rádiu a pak přesto, že se tváří, že je spárované hraje pouze v telefonu, měl jsem p8 lite, p9 lite a ted p20 lite a vždy problém s bluetooth i na jiných zařízeních,, tohle huawei prostě neumí doladit.
    Poděkovat autorovi 0
  • @marf62 chytry radio v aute sice nemam, ale s parovanim s naramkem a s cimkoliv jinym jsem nikdy nemela... Ani na P20L ani na jinem Huawei zarizeni... Tablet ma obcas zasek pri zapnuti BT, ale pak se sparuje bez problemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. October 2018
    @marf62 sluchátka, repráky, bluetooth v autě, nikdy žádný problém. P9, P10, Honor 10, nova 3 i P20 lite. Co to má být za auto? S P8 lite máš pravdu, tam jel bluetooth svým vlastním životem, ale od té doby se žádným Huawei nikdy problém
    Poděkovat autorovi 0
  • Momentálně amazfit bip, autorádio vw composition media 2015, většinou po té co se připojí v autě a následně odpojí, odmítá se spojit s hodinkami a následně začne blbnout i v autě, hovory fungují, ale média ne, pomůže pouze restart telefonu
    Poděkovat autorovi 0
  • Mne ešte aktualizácia nedorazila,po pravde som z toho prekvapený,lebo každú aktualizáciu som mal vždy medzi prvými a teraz nie a nie sa dostať ku mne.Čo už.Nezostáva mi nič iné,len čakať
    Poděkovat autorovi 0
  • To se mi stalo u P9 lite. otočili systém a kolega co měl aktualizace 3 týdny po mě, je měl 3 týdny předemnou :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • No akurát som aktualizoval,ale len na 8.0.0.152.Takže na 156-ku si ešte počkám
    Poděkovat autorovi 0
  • Někdo ještě nemá 156 a někdo už instaloval 162.:-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 26. October 2018
    Přiznám se, že mě osobně to až tak netrápí, týden dva sem, týden dva tam. Ale rozdíl o měsíc a víc už by mě asi zarazil.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja uz mam tez 162 ted pristala
    Poděkovat autorovi 0
  • Pouze pravidelná aktualizace zabezpečení od Googlu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, tak už mám od pátku taky 162 a BT vše funguje naprosto bez problémů.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem dnes aktualizoval na 162
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.