PUBG

1. Oficiální PUBG v mobilu
100 hráčů padá do vzdáleného ostrova 8x8 km pro vítěze-bere-all showdown. Hráči musí najít a ukrýt své vlastní zbraně, vozidla a zásoby a porazit každého hráče v graficky a takticky bohatém bojišti, které nutí hráče do zmařující se zóny hry. Připravte se na přistání, kořist a dělejte vše, co je potřeba, abyste přežili a stali se posledním stojícím mužem!

2. Vysoce kvalitní grafika a HD audio
Výkonný Unreal Engine 4 vytváří vizuální zážitek s bohatými detaily, realistickými herními efekty a masivní HD mapou pro Battle Royale. Cítíte, že jste v husté podobě akce, když hrajete s kvalitními zvukovými efekty, dokonalými 3D zvukovými efekty a 7.1kanálovým prostorovým zvukem.

3. Realistické zbraně
Stále rostoucí smrtelný arzenál střelných zbraní, zbraní na zbraních a házet s realistickými balistickými a cestovními trajektorie vám dává možnost střílet, porazit nebo spálit své protivníky. A ty máš rád panvu? Máme panvici.

4. Cestujte ve stylu
Commandeer řadu vozidel, včetně automobilů, nákladních automobilů, motocyklů a lodí, aby pronásledovali své nepřátele, jezdili do zóny hry nebo rychle ujeli.

5. Tým s přáteli
Přežíjte bitvu s přáteli. Pozvěte a spojte se svými přáteli, koordinujte svůj bojový plán pomocí hlasového chatu a nastavte perfektní zálohu.

6. Spravedlivé herní prostředí
Výkonné anti-cheat mechanismy zajišťují zábavné a spravedlivé prostředí pro všechny hráče PUBG MOBILE.

Není to jen hra. Toto je Battle Royale.

* Vyžaduje trvalé připojení k internetu.
* Doporučené specifikace, které vám pomohou získat maximum z aplikace PUBG MOBILE: Android 5.1.1 nebo vyšší a nejméně 2 GB paměti RAM.

Současná verze podporuje více než 500 zařízení Android včetně, ale mimo jiné: GALAXY NOTE8, SONY XPERIA XZ1, GALAXY S8, GOOGLE PIXEL2, GALAXY NOTE5, HUAWEI HONOR8, LG G5, REDMI 4A, HUAWEI P9, SONY XPERIA X, REDMI POZNÁMKA4.

Je to informační pro ty co o hře do teď nevěděli i když pochybuji

Komentáře

• To je na debatu - použil jsem u této hry ovladač přes Bluetooth a po několika hrách když jsem měl velký level mi dali BAN na 12 měsíců a hru nehraji. Vývojáři mě tím hodně zklamali za toto jednání, ale co hry podobného typu pro android a telefon P10 je dost. Ponaučení z toho plyne : nepoužívejte Bluetooth ovladače.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zaujímavé,ale hra plný podrbaných cheaterov im nevadí?Veď sa to už nedá hrať.Uteká a jednou ranou bez mierenia headshot?ALebo strela cez stenu? atď...
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.