Unlock magazine - kde najdu tapety tohoto typu zámku obrazovky?

Prosím moc o radu kde najdu tapety ze zámku typu magazine, když je telefon uzamčeny a já ho rozsvítím bočním tlačítkem, mám na zamčené obrazovce pokaždé jinou tapetu, která ale v sadě předinstalovaných tapet není, tapety jsou to krásné, a snažím se v telefonu najít umístění či nějakou složku ze které bych si je mohla stáhnout a udělat album... Ale nikde nic, zkoušela jsem i správce souborů... Pamatuji si že když jsem měla ještě Huawei G7 tak ve správci souboru byla složka unlock magazine a v ní všechny tyto tapety byly a já si je následně stáhla.... V Nově 3 je ale složka prázdná, odkud se tedy berou, pokud tomu někdo přijde na kloub budu mu vděčná i když se to může zdát někomu jako zbytečnost a malichernost, děkuji za rady

Komentáře

• Už jsem na to přišla, kdyby někoho přeci jen zajímalo, stačí mít nastaveno odemykání typu magazine, aby se tapety na zamčené obrazovce při každém rozsvícení pak změnily... No a vyjet lištu od spodu stále na zamčené obrazovce a uprostřed listy je srdíčko tak stačí kliknout a je obrázek uloženy... Pak jsem jen posouvala obrazovku doleva a ukládal všechny obrázky co se mi líbily.... V galerii mám následně samostatně album magazine
    Poděkovat autorovi 5
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.