Záruka x servis

Ahojte,
přestal mi ostřit fotoaparát na telefonu. Vzhledem k tomu, že jsem v zahraničí, jsem planovala, jak telefon po návratu pošlu na reklamaci. Bohužel mi telefon upadl tak *******, že se přední strana v protilehlých rozích rozbila. Máte někdo zkušenost s reklamací poškozeného telefonu? Bojím se, že telefon reklamuji a po měsíci mi přijde odpověď, že si za to můžu sama.
Pripadne můžete mi doporučit servis, kde by mi foťák opravili? O opravdu předního skla zájem nemám, protože praskliny nezasahují do displeje.
Děkuji za pomoc.
Štítky:

Komentáře

• Obecně u mechanicky poškozeného telefonu je se zárukou vždycky trochu problém, ono náraz při pádu fotoaparátu nesvědčí a že to nefungovalo už předtím je v dané chvíli jen tvrzení (čímž to nezpochybňuji, jen konstatuji).
    Poděkovat autorovi 0
  • Nahodou neni kupeny nedavno? Do 3mesicu je VIP zaruka na rozbity displej, pokud mas moznost opravy v Quadriu, tak tam mas vse mnohem rychleji a pri prijmu telefonu se dozvis, zda pokryje zaruka nebo ne....
    Poděkovat autorovi 0
  • Jelikož uživatelka už před dvěma měsíci psala že je dlouhodobě v zahraničí, tak toto asi nedopadne...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jasně, já to chápu a zlobit se můžu akorat na sebe za svou neopatrnost a na Huawei, že P10 má problematický foťák. Bohužel už mám telefon 9 měsíců, tak VIP záruku nestihnu.
    Super až doletím do ČR, tak si tam dojedu a uvidím na čem teda jsem.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Nikolll123 tak budu drzet palce a pak napis jak jsi dopadla :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak mi bylo řečeno, že na 99% mi reklamace uznána nebude. Můžu to obejít tím, že si nechám vyměnit displej, to stojí přes 3 tisíce a pak mi kameru vymění v rámci záruky. Ovšem samotná oprava kamery stojí přibližně tisícovku. Takže to nejspíš nebudu hrodit a zaplatím jen tu kameru, protože mi při používání ty praskliny nevadí.

Prosím ještě, máte zkušenosti se servisem Britex? Pán v Quadriu mi poradil, že buď můžu využít jejich servis nebo právě Britex, kam se dá telefon poslat i poštou. Tak nevím, co zvolit, protože mě jízdenka do Prahy vyjde stejně jako pošta. :D
    Poděkovat autorovi 0
  • V tom prípade by som určite volil Prahu, vlastnú skúsenosť síce nemám, ale na Quadrio v Prahe je tu na fóre len sama chvála, naopak a Britex sa tu ľudia skôr sťažujú.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také na 100% Quadrio, nejlepší servis co jsem poznal...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak pro uzavření mého případu. Všem děkuji za rady, využila jsem servis v Quadrio. Oprava mě mela stát necelých 1000 Kč a bylo mi řečeno, že za 3 hodiny (!!!) si můžu pro telefon dojít. A opravdu po třech hodinách pro mě měli telefon připravený, načež mi slecna za stoleckem sdělila, že mi uznali záruku i přes otlučený displej. Celou opravu jsem měla tedy hotovou za 3 hodiny a ještě zadarmo. Takže i já se přidávám k těm, co tento servis na 100% doporučují.
    Poděkovat autorovi 1
  • Quadrio je super. A hlavně jsou fakt šikovný :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Nikolll123 v Quadriu umi zazraky :smiley:, i od zakazniku slysim na Quadrio jen samou chvalu, dnes jsem se tam byl podivat nez jsem jel na otviracku obchodu Honor na CHodove a maji tam vystaveny ultrabook HUAWEI MateBook X Pro a to je teda nadhera :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Quadrio servis můžu pochválit, měl sem problém s ostřením foťáku a opraveno na záruku do druhého dne, tak takovou rychlost sem jinde nezažil
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.