NFC

Otázka pro majitelé tohoto telefonu. Má funkci NFC? Přímo na stránkách Huawei je u NFC, že není podporováno.

Komentáře

• image

Taky mě to bylo divný,ale má to tak Huawei na stránkách.

https://consumer.huawei.com/cz/phones/nova3/
    Screenshot_20180906-060001.jpg
    1080 x 1920 - 179K
    Poděkovat autorovi 0
  • Pouze varianta PAR-LX1 ma NFC. Vzdyt to tam mas, primo pred nosem :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Přesně tak. Bohužel na CZ stránkách je zkopírováno " není podporováno", které patří k variantám, které se u nás neprodávají. Koukni na anglickou verzi stránek, tam to máš pěkně rozepsané.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. September 2018
    Myslel jsem si, že má a nevím co je za CZ distribuci u nás jestli PAR-LX1. Mají to tam blbě napsaný. Jsou to CZ stránky, tak mají napsat ano či ne. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Aby nebyly pochyby :wink: image
    Screenshot_20180906-045006.jpg
    1080 x 2340 - 173K
    Poděkovat autorovi 1
  • Kluci všem děkuji za info. Budu ho pořizovat asi, tak ať vím :-) Akorát ted po tom co na ně prasklo, že podvádí v benchmarcích nevím nevím :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • @zbijecka Upřímně? Podvádí asi vážně každý. Jen někdo víc a někdo míň. Huawei je momentálně dost středem zájmu a tak se tato značka podstatně víc řeší než před lety. Kirin 970 je stále vysoce výkonný procesor, takže bych podvádění neřešil a prostě šel do něj :wink: Uvidíš, že budeš spokojený.
    Na můj vkus by mohl možná trochu lépe fotit. Ale za prvé jsem doslova "rozmlsany" z mnohem dražších TOP modelů a za druhé po pár následující aktualizacich půjde kvalita fotek rozhodně nahoru.
    Poděkovat autorovi 0
  • No podvadi. Kazdy bral ukazatele vykonu nake cisla. Tak Huawei , kdyz zapnes antutu , tak da povel procaku , at jede naplno.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ren79Ren79  
    upraveno 6. September 2018
    Ja bych to vubec neresil..me to prijde jako cilene, nejdrive ta afera se zrcadlovkou (jak kdyby snad vsichni ostatni fotili promo fotky danym mobilem), pak to klamani o ctyrech 24MPix cockach a ted prisli s tim podvadenim... :smiley: Tak hlavne jak funguje v realu, a ze funguje paradne..No jo, Huawei se dari, predstavil jako prvni 7nm procesor, Honoru se taky drasticky zvedly prodeje, tak to holt nekomu lezi v zaludku, Apple byl sesazen z druhe pozice,Samsung taky ma ted hodne spatne prodeje a i mobily stredni tridy za premrstene ceny..tak asi tak
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. September 2018
    misanekx napsal(a):

@zbijecka Upřímně? Podvádí asi vážně každý. Jen někdo víc a někdo míň. Huawei je momentálně dost středem zájmu a tak se tato značka podstatně víc řeší než před lety. Kirin 970 je stále vysoce výkonný procesor, takže bych podvádění neřešil a prostě šel do něj :wink: Uvidíš, že budeš spokojený.

Na můj vkus by mohl možná trochu lépe fotit. Ale za prvé jsem doslova "rozmlsany" z mnohem dražších TOP modelů a za druhé po pár následující aktualizacich půjde kvalita fotek rozhodně nahoru.

Tak odpověď podvádí každý je dost strohá :-) Jako chápu, prošel si tím každý. Máme doma Honor Play, takže vím do čeho jdu. Nova 3 má ještě o něco lepší parametry. Jen to NFC jsem potřeboval vědět.

Poděkovat autorovi 0
  • Ren79 napsal(a):

Ja bych to vubec neresil..me to prijde jako cilene, nejdrive ta afera se zrcadlovkou (jak kdyby snad vsichni ostatni fotili promo fotky danym mobilem), pak to klamani o ctyrech 24MPix cockach a ted prisli s tim podvadenim... :smiley: Tak hlavne jak funguje v realu, a ze funguje paradne..No jo, Huawei se dari, predstavil jako prvni 7nm procesor, Honoru se taky drasticky zvedly prodeje, tak to holt nekomu lezi v zaludku, Apple byl sesazen z druhe pozice,Samsung taky ma ted hodne spatne prodeje a i mobily stredni tridy za premrstene ceny..tak asi tak

No ty 4x 24Mpix foťáky mě taky dostaly :-) Vzadu 24+16 a vepředu 24+2. Ale Mpix samo nejsou všechno že. Honor Play máme doma a fotí dobře, tak Nova 3 musi ještě líp :-) Jen to NFC jsem potřeboval vědět.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jinak Kirin 970 je dost dobrej procak. Mám ted Kirin 960 a jede na něm vše. Jen trošku aktualizace zadrhavaji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím,

ten popis s NFC je zvláštní. Pořizovala přítelkyně, tak jsem se ptal přímo na Huawei a ti mi napsali, že NFC má verze PAR-L21 a PAR-L01... Tady nic nepíší o PAR-LX1, o kterém píší zase na stránkách, mají v tom sami bordel, ne?!

Jarda
    Poděkovat autorovi 0
  • Mozna si to spetli s PRA-LX1 :smile: .
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, také jsem si říkal, jinak nevím :-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.