Huawei Mate 20 lite

124»

Komentáře

• Bude primárně na Slovensku
    Poděkovat autorovi 0
  • A u nás bude ještě Honor 8X...
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Slovensku už je u operátorov O2 ho má už dlhšie, bohužiaľ u nás zasa zatiaľ u operátorov nieje NOVA 3
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 na Slovensku bude aj Huawei nova 3i ale asi len voľný trh a Huawei mate 20 Lite u operátorov
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak fotí a natáčí tento mobil
    Poděkovat autorovi 0
  • Huawei do ČR posílá drtivou většinu mobilního arsenálu, vůbec nevidím důvod, proč by zde něměl chybět
    Poděkovat autorovi 0
  • Na zahraničných fórach sú sťažnosti ohľadne problému s SD kartami u tejto značky telefónu Huawei!!! Môžem to potvrdiť, s kolegom sme si zakúpili na Slovensku Huawei Mate 20 lite, po vložení MicroSD kariet s kapacitou 64 Gb, počas fotenia po dvoch dňoch sa fotografie prestali ukladať do predvolenej a nastavenej pamäte SD karty, ale vyskočí hláška - poškodená SD karta a telefón sa samočinne prepne na vnútornú pamäť. Volal som na technickú podporu Huawei so sťažnosťou čo s týmto mienia robiť. Odpoveď bola, že to vyriešia aktualizáciou, alebo aby sme telefóny zaslali do servisného strediska. Na zahraničných fórach presne tie isté odpovede dostali zákazníci už minulý rok a žiadne aktualizácie tento problém nevyriešili. Na tejto stránke sú popísané rovnaké problémy : https://uk.community.huawei.com/mate-20-series-20/mate-20-lite-all-sd-cards-appear-as-damaged-680/index2.html
    Takže sme naleteli reklame aké skvelé telefóny Huawei série Mate sú a ono to vôbec tak nie je. Možno to iní nepostrehli, alebo nepoužívajú SD karty do druhého slotu a stačí im vnútorná pamäť. Mal som pred tým Huawei P9 Lite a aj ten mal problém zas so zvukom počas hovoru, ak ste telefón dali ďalej od ucha zvuk sa strácal a volaný účastník sa sťažoval, že ma slabo počuje. Nevyriešila to ani reklamácia. Tak som sa rozhodol kúpiť vyššiu radu Mate a zas problém. Po týchto skúsenostiach už nikdy Huawei!!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • @Bobor
    Já Vám nevím a omlouvám se za ty slova, ale jděte s tím už do "hajzlu"...

Pochopím, že si stěžujete v jednom vláknu na problém, ale cpát to všude? Paměťovou kartu používá bratr (64Gb) a nyní i dcera (32Gb) a žádný problém nemáme. Pokud máte stále problém se svým přístrojem, telefon reklamujte znovu a po 3. reklamaci žádejte vrácení peněz a poohlídněte se někde jinde.
    Poděkovat autorovi 1
  • Keby len v každom vlákne, ale v každej recenzií o tomto telefóne, ktorú si otvorím na webe, očividne mu to riadne leží v žalúdku :)
    Ale presne ako píše lotr, máte problém s výrobkom ? - dajte ho reklamovať. A kedže mobil nebere sd karty, buď vám to opravia, dajú iný kus alebo vrátia peniaze, pretože ak mobil už raz slot na sd kartu obsahuje, tak má aj fungovať.
    No nemyslím si, že je potrebné tu písať takéto hysterické príspevky o tom, aká je Huawei zlá značka apod. Mal som niekoľko mobilov od Huawei a Honoru a nemal som žiadny problém, kľudne by som sa k tejto značke vrátil.
    Poděkovat autorovi 1
  • Destinx napsal(a):

Keby len v každom vlákne, ale v každej recenzií o tomto telefóne, ktorú si otvorím na webe, očividne mu to riadne leží v žalúdku :)
    Ale presne ako píše lotr, máte problém s výrobkom ? - dajte ho reklamovať. A kedže mobil nebere sd karty, buď vám to opravia, dajú iný kus alebo vrátia peniaze, pretože ak mobil už raz slot na sd kartu obsahuje, tak má aj fungovať.
    No nemyslím si, že je potrebné tu písať takéto hysterické príspevky o tom, aká je Huawei zlá značka apod. Mal som niekoľko mobilov od Huawei a Honoru a nemal som žiadny problém, kľudne by som sa k tejto značke vrátil.

Moja skúsenosť je, že už mám tretí (dva P 9 Lite,jeden vyreklamovaný a druhý s tou istou chybou, ďalší Mate 20 Lite) od Huawei a aj ten je vadný, tak poraď kde tie super kvalitné predávajú.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.