Ambasadoři Huawei testují Huawei Y6 Prime 2018

upraveno 28. June v Huawei Y6 Prime 2018
Před několika dny jsme spustili přihlašování k veřejnému testování modelu Huawei Y6 Prime 2018 a tento týden už budeme telefon zájemcům rozesílat. Proto zakládám toto téma, abyste mohli své dojmy a zkušenosti pohodlně sdílet na jednom místě. Věřím, že se vám bude mobilní telefon líbit a že vás testování bude bavit. Podařilo se nám pro naše fanoušky zajistit celkem sto kusů modelu Huawei Y6 Prime 2018 v modrém provedení, očekávám tedy velmi aktivní diskuzi a bohaté sdílení zkušeností. Sám se chystám na nákup tvrzeného skla a pouzdra, pokud tedy narazíte na zajímavé příslušenství pro tento telefon, můžete o něm tady také informovat. Sám už telefon doma mám a začínám jej testovat, zatím jsem velmi spokojen s designem a konstrukcí, ostatně jsem o vzhledu modré verze založil samostatné téma, které můžete také používat. Android 8.0.0 Oreo s uživatelským rozhraním EMUI 8.0.0 nabízí spoustu možností přizpůsobení, kombinace 32 GB interního úložiště a 3 GB operační paměti RAM funguje skvěle. Telefon má navíc oddělený slot na paměťovou kartu, můžete tady používat dvě různá telefonní čísla společně s paměťovou kartou současně, což je příjemný bonus.

image
«13456727

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.