Ambasadoři Huawei testují Huawei MediaPad M5 8.4 (dojmy a zkušenosti)

13468950

Komentáře

• No spíš to vypadá, že ta aplikace funguje jen pro místní motivy (ze složky, nebo s updatem), ale vůbec neumožňuje motivy z internetu, jako to je u mobilu.

image
    Motivy.jpg
    800 x 1280 - 83K
    Poděkovat autorovi 0
  • A není to u motivů na telefonu, že se objeví, až po vložení simky? U všech 3 Huawei jsem měla ten pocit... A tableta ve wifi verzi sim asi nesežere :smiley: nebo je to něčím jiným? :smile: Jinak v Turecku motivy nevidím vůbec :joy:
    Poděkovat autorovi 1
  • Stáhl jsem si normálně témata pro Mate 10 pro a P20 pro a jedou dobře.. Takže u mě pohoda :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ježíšmarjá, on i ten tablet chce přihlášení kódem každé 3 dny. Nevíte, jak se to dá vypnout? :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • @kalimero77 taky jaem stáhnul ale není to ono, není to tak ostré, není to optimalizované pro tablety asi...
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 tak přeci jen to je jiná plocha, jiné ppi a jiné rozlišení. Chce to optimalizaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • @Jihus tak bych tam chtěl mít tolik motivů jako u telefonů :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • @Vudce1978 tak třeba ne tolik. Je prostě škoda, že nejdou aktualizovat online. A taky jsem se v motivu dřív hrabal sám, ale moc mě to nebavilo :-) Určitě někde bude nějaká stránka s motivy ke stažení, no :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • JihusJihus  
    upraveno 23. June 2018
    Toto někdo zkoušel? Je to optimalizované?
    https://www.mobilesmspk.net/mobile/huawei-mediapad-m5-8/themes
    (Edit: pardon, beru zpět. Na to je třeba nějaký launcher)
    Poděkovat autorovi 0
  • hans76  
    upraveno 24. June 2018
    Jihus napsal(a):

Ježíšmarjá, on i ten tablet chce přihlášení kódem každé 3 dny. Nevíte, jak se to dá vypnout? :-D

Bohužel nejde. Stejné to mám v Mate 9 po update na A8 a u Samsungu A5 to bylo už i na A7.
    Aspoň heslo nezapomeneš :joy:
    Poděkovat autorovi 0
  • hans76  
    upraveno 24. June 2018
    Vudce1978 napsal(a):

@kalimero77 taky jaem stáhnul ale není to ono, není to tak ostré, není to optimalizované pro tablety asi...

Používám stejný motiv (XDA) v Mate 9 i v M5 a syn i v P9 lite a vypadá všude stejně.
    Origo motivy nepoužívám, vadí mi to bílé prostředí.
    Na motivy mám staženou aplikaci EMUI Themes Factory. Motivů, pozadí, ikon, je tam spousta a většina zdarma.
    Poděkovat autorovi 0
  • Motiv mám ten předinstalovaný a nějak nemám potřebu měnit :-) .
    Jinak jsem první postřehy napsal na Alzu, kdy se snažím plnit podmínky, které byly dány.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nainstaloval jsem hru Shadowgun legends a nemůžu se od hraní odtrhnout. Nikdy jsem na tabletu nehrál nic delší dobu, ale na M5 to jde samo! S citlivostí displeje nemám problém, ovládá se dobře, zvuk netřeba komentovat. Tablet se během hraní zahřívá, ale řekl bych na běžnou úroveň.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem zase po dlouhý době zkusil stáhnout WoT a běží to teda perfektně.. Nevím jak je náročná hra shadowgun, ale tablet se u WoT vůbec nezahřál.
    Poděkovat autorovi 0
  • WoT tablet určitě neohřeje, taky jsem zkoušel a už mě prostě nebaví, Shadowgun jsem zkusil jednak protož je z Brna, ale hlavně má skvělou grafiku a hratelnost dle recenzí a je to pravda a navíc má dobré ovládání
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. June 2018
    Potvrzuji, Shadowgun Legends je skvělá, taky jsem s ní strávil na telefonu hodně hodin :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tohle je první tablet který mám v ruce a nestačím se divit.

Huawei MadiaPad M5 8.4 Wi-Fi

Tablet, který vyplní volné chvíle na maximum.
    Nový Tablet od Huawei MediaPad M5 8.4 Wi-Fi je celkem praktickým společníkem na cesty nebo do míst, kde se můžete připojit na Wi-Fi. Já jako studentka médií, reklamy a PR jsem nadšená jak se tenhle malý velký muž hezky drží i jednou rukou a pohodlně se ovládá. Jemný displej především oceňuji stejně tak jako kovové tělo. Nepůsobí to lacině a obecně je ten design čistý. Všechno jako by bylo uklizenoa přesně tak to má být.

Jsem o něco náročnější uživatel techniky a tak se mi líbí dlouhá výdrž a oceňuji pěkný čistý obraz a krásný zvuk. Testovala jsem 8 hodin sledováním seriálu a pořád jsem měla šťávu na další užití. Rychlonabíječka je pohodlná a díky ní nabiju tablet i ráno před odchodem do práce nebo do školy. Pochválit musím to, že v základním balení je redukce pro 3,5 jack na sluchátka. Co se totiž výstupů týče, tam Huawei šetřil a tak se musíte rozhodnout, zda chcete tablet nabíjet nebo jestli chcete poslouchat hudbu nebou koukat na film soukromě a zvuk mít napojený do sluchátek. Já tedy tahám ještě i nabíječku na mobil kde nemám konektor C, ale těším se až mi tahle povinnost odpadne.
    Pochválit musí režim komfortního čtení, který je příjemný k očím a nejsem po něm unavená
    Poděkovat autorovi 0
  • dneska jsem podrobil tablet zátěžovému tesu. 3 hodiny vkuse hraní Shadowgun a celkově vydržela baterka 4:30 minut hraní, při běžné činnosti mně vydrží cca 8-9. během delšího hraní se tablet zahřívá, ale pořád to není podle mě nějak přehnané, nedochází k zasekávání. tenhle tablet prostě nic nerozhodí :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • už se nemůžu dočkat na testování mi dojde (snad) zítra už aby to bylo :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Podobne mne by mal prist v stredu tiez sa uz nemozem dockat
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.