Ambasadoři Huawei testují Huawei MediaPad M5 8.4 (dojmy a zkušenosti)

1356750

Komentáře

• taky mám dnes v plánu otestovat zvuk přes redukci. zatím jsem zkoušel jen usb-c sluchátka co mám k P20 a tablet hraje podstatě hlasitěji. srovnám tedy i při použití redukce.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak vyzkousena redukce se sluchatky pres jack v posilce a bez problemu, zvuk vyrazne lepsi nez u predchoziho tabletu Samsung S2, zvuk je proste u M petky proste paradni :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Par fotek z tabletu, na tablet fajne, libi se mi, ze ma i Pro rezim :smile:
    imageimageimageimage
    IMG_20180619_160149.jpg
    3976 x 2649 - 3M
    IMG_20180619_160343.jpg
    3821 x 2546 - 3M
    IMG_20180619_160307.jpg
    3793 x 2528 - 3M
    IMG_20180619_160421.jpg
    3913 x 2607 - 2M
    Poděkovat autorovi 2
  • a videa ve 4k a dig. stabilizace videa při FHD 30fps, stejně jako P20/Pro :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ted pri cekani na nocni inventuru pres hodinu na tabletu v aute na slunci brouzdam na netu a fanu a displej je fakt skvelej :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • tak jsem otestoval audio výstup přes redukci usb-c, hlasitost bych snesl i vyšší, aby byla nějaká rezerva. zvuk nebyl určitě špatný, ale pokud bych sluchátka zapojil do telefonu s kvalitním DA převodníkem, pravděpodobně bych se dostal s kvalitou mnohem dál. doba si to bohužel žádá na iphonu je kvalita při použití redukce obdobná. stejně většina lidí včetně mě používá BT sluchátka :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes celý den doma Spotify, občas net, messenger, baterka je nezmar. Akorát teda oproti iphone7 a Huawei P10 je zvuk na stejných sluchátkách tišší. Ne špatný, je čistý, ale tišší. Rezerva by bodla
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak mi to nedalo, vytáhl jsem redukci, sluchátka (Beats in-ear z ledna 2012, neznám konkrétní typ, cena byla 3500,-) a ta hlasitost mi skoro utrhla hlavu. Nemáte ten sluch už nějak opotřebovaný? :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • to jsou špunty? pokud jo, tak věřím tomu, že to řve nepříjemně. já používám 7 let Akg K44 a už je mám dost naposlouchané a dokážu docela dobře rozpoznat kvalitu vstupu a s tou redukcí to prostě není ono. jinak s těma Huawei špuntama do usb to řve až moc. nejvíc stejně používám Sony Bluetooth, takže mně to moc netrápí. Ale kdy byl v tabletu jack a kvalitní DA převodník, bylo to úplně dokonalé. Jinak zvuk z repro je fakt luxus.
    Poděkovat autorovi 0
  • JihusJihus  
    upraveno 19. June 2018
    Jo jo, špunty. Velká sluchátka mám jen USB a Bezdrátová, takže nemám jak zkusit větší průměr. Vlastně někde mám Phillipsy. Jen mají velkého 6.3mm jack, tak musím někde vylovit redukci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jen tak makro s tabletem, na tablet pekne fotky :smiley: imageimage
    IMG_20180620_201555.jpg
    3992 x 2660 - 3M
    IMG_20180620_201933.jpg
    2594 x 3895 - 3M
    Poděkovat autorovi 3
  • Ahoj, ta čtečka otisků je úžasná! A ten zvuk! Tablet se opravdu povedl, ale chybí mě jack, ale toho se už asi nedočkám. A hlavně oceňuji velmi rychlé nabíjení. A zajímalo by mě, jestli se vám taky tablet při nabíjení dost zahřívá?
    Poděkovat autorovi 0
  • nabíjel jsem zatím 2x, vždy asi ze 6 na 100% a výraznější zahřívání jsem nepozoroval a vždy byl tablet nabitý do dvou hodin a to nebyl vypnutý nebo offline, takže tohle je skvělá funkce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Souhlas, nabito za chvíli, zahřívání nepozoruji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Zahříval se mě teď naposledy a to byl úplně vybitý, tak asi tím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Me se zatim pri nabijeni nezahriva, nemuze to byt tim, ze mas na nabijecce dlouho?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak nabito teď ze zcela vybitého stavu do 100% přesně za 1:40h. Tablet jen normálně vlažný, neoznačil bych to za teplý.
    Poděkovat autorovi 0
  • Byl na nabíječce cca 2,5 h. Tak možná tím.
    Poděkovat autorovi 0
  • Darryl  
    upraveno 21. June 2018
    Pri nabíjaní sa dosť zahrieva v hornej časti. Ak ho k tomu ešte používam, je priam horúci.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.