ÚLOŽIŠTĚ přesun aplikací z interní do EXTERNÍ paměti

W@ll-E  
upraveno 2. June 2018 v Huawei P8 Lite
Zdravím, už dlouho mě provází problém.
Nikdy jsem s tím neměla problém, až u Huawei se poprvé setkávám s tím, že když si přesunu aplikace z interní paměti na SD kartu, po čase nebo vypnutí telefonu se mi vždy ty aplikace, které jsem si tak pracně přesouvala zase přesunout zpět do interního úložiště. Proč nemůžou ty aplikace jednoduše zůstat v té externí paměti (SD Karta)? Pokaždé to zjistím tak, že se mi začíná sekat telefon z přehlcení interní paměti.
Jde to nějak ovlivnit?

děkuji moc za jakékoliv rady.
Štítky:

Komentáře

• Aplikace se presunou po aktualizaci. Nainstaluj si APP 2 SD nebo podobne. Upozorni te na nove presunutelne aplikace, nebo na aplikace ktere se po aktualizaci vratily na interni uloziste a muzes je presunout zpet na SD.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravím ,taky mám problém. Při přejetí obrazovky mi vyskočí okénko s nápisem ,, Byla zjištěna překryvná vrstva obrazovky ,, . V nastavení ´´Aplikace´´ je třeba nejprve vypnout překryvnou vrstvu obrazovky. .....Jenže v nastavení žádná taková věc není........ Myslíte že to může být vadným ,,senzorem" obrazovky ?.......nebo nějakou Aplikací ,která tam nepatří ?......děkuji za odpověd....
    Poděkovat autorovi 0
  • @tarcaz Toto vyskakuje, pokud se používá navigační tlačítko. Dělalo mě to u připojení na HiSuite (přes PC), stačilo tlačítko vypnout, povolit a pak opět zapnout. Zaměřil bych se na toto :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 29. January
    Nebo plovouci tlacitko...
    Poděkovat autorovi 0
  • lotr_Mates napsal(a):

@tarcaz Toto vyskakuje, pokud se používá navigační tlačítko. Dělalo mě to u připojení na HiSuite (přes PC), stačilo tlačítko vypnout, povolit a pak opět zapnout. Zaměřil bych se na toto :wink:

lotr_Mates napsal(a):

@tarcaz Toto vyskakuje, pokud se používá navigační tlačítko. Dělalo mě to u připojení na HiSuite (přes PC), stačilo tlačítko vypnout, povolit a pak opět zapnout. Zaměřil bych se na toto :wink:

A co to je prosím ...navigační tlačítko..?........děkuji za odpověď :)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 30. January
    Kolega mel mozna na mysli plovouci tlacitko.
    Edit: Pokud nepouzivas pl.tlacitko, jdi do nastaveni>aplikace a hledej Vykresleni pres dalsi aplikace (vcetne systemovych) a vsude to vypni. Kdyz to pomuze, vylucovaci metodou pak zjistis, ktera aplikace tam blbne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Mejtu je to pojmenováno jako navigační tlačítko :wink:
    Kde přesně v nastavení P8 Lite to lze najít, bohužel neporadím.
    Poděkovat autorovi 1
  • tube  
    upraveno 31. January
  • rumburak napsal(a):

Kolega mel mozna na mysli plovouci tlacitko.

Edit: Pokud nepouzivas pl.tlacitko, jdi do nastaveni>aplikace a hledej Vykresleni pres dalsi aplikace (vcetne systemovych) a vsude to vypni. Kdyz to pomuze, vylucovaci metodou pak zjistis, ktera aplikace tam blbne.

tak jsem system apl. vypnul...a pořád to blbne...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 31. January
    tarcaz napsal(a):

tak jsem system apl. vypnul...a pořád to blbne...

Systemove, nebo vsechny?
    Nevim, snad nekdo poradi lepe.
    P.S.: restartoval jsi telefon?
    Poděkovat autorovi 0
  • @tarcaz Jestli to nebude spíš jiná aplikace, jak systémová. Standardní dotaz, instalovala se nějaká appka před tím, než to začalo blbnout? Nebo se nějaká nesystémová aktualizovala?
    Poděkovat autorovi 0
  • lotr_Mates napsal(a):

@tarcaz Jestli to nebude spíš jiná aplikace, jak systémová. Standardní dotaz, instalovala se nějaká appka před tím, než to začalo blbnout? Nebo se nějaká nesystémová aktualizovala?

Přidával jsem jenom AppMgr III...na přesouvání aplikací z mobilu na SD kartu.....Ale zkusil jsem ji vymazat.....apořád to blbne..........jo a v prodejně mi řekl prodavač , že to bude ,,senzor obrazovky,,......což se mi zase nezdá, když jinak....vše funguje .......
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo a jak poznám , která aplikace je nesystémová ?........jinak díky za odpovědi.....

Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.