Huawei health

Nevíte někdo proč se mi u této aplikace když dám trénink na kole, přestala objevovat mapa, a tím i záznam trasy? Zkoušel jsem snad všechno, i úplné odinstalování a znovu nainstalování aplikace.
Screenshot_20180513-190710.png
1080 x 1920 - 45K

Komentáře

• TAk to se mi stalo taky tento týden, je asi chyba v aplikaci.
    Poděkovat autorovi 2
  • Zdravím,
    Je to GPS na mobilů nebo je to přes chytrý náramek ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Řekne mi někdo proč po poslední aktualizaci zmyzel ze zamčené obrazovky počet kroků? V nastavení to mám zapnuté a stejně se nic nezobrazí co aktualizace to je to horší a horší.
    Poděkovat autorovi 0
  • @peripsen Někde se tu řešilo, že pomohlo zapnout styl "Magazín". Zda pomůže, uvidíš :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevíte někdo prosím, jak v aplikaci Zdraví zprovozním Moje data a moje úspěchy (medaile). Musel jsem znovu nainstalovat aplikaci a od té doby se mi již nezobrazují. K účtu Huawei ID jsem přihlášen. Verzi aplikace mám 9.0.2.302.
    Poděkovat autorovi 0
  • Da se nekde nastavit, aby app brala data "pouze z hodinek" a ne i z telefonu? ...
    Dle me to bere z telefonu i z hodinek a data se pak mohou duplikovat, jako kroky apod.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 5. January
    Nejde bere to z obou a duplikovat by to nemělo. Je pravda že kroky se mě rozchází z náramku a telefonu (v Health to ukazuje víc jak na náramku cca 200 kroků za den) náramek Honor band 4
    Poděkovat autorovi 0
  • musi je duplikovat, protoze me ukazuje vic kroku nez mam na hodinkach, ty nosim cely den a telefon ne... tzn. max. realny stav kroku je stav na hodinkach, spravne by tedy nemel byt nikdy vetsi, nez je na hodinkach
    Poděkovat autorovi 0
  • IMHO je spíš problém v tom, jak jsou nastavena čidla a co vyhodnocují jako krok. Já mám Band 2 Pro a všiml jsem si, že mi na něm naskakují kroky i při jízdě autem. Tak jsem to začal víc sledovat a zjistil jsem, že náramek je poměrně citlivý na drncání po běžných českých rozbitých silnicích a telefon (na sedadle v batůžku - dobře to tlumí otřesy) zase vezme (skoro) každé přejetí zpomalovacího prahu jako 2 - 4 kroky, zatímco běžné drncání ignoruje. Ty "ležící policajty" zase ignoruje náramek. Taky záleží na tom, kde je náramek/telefon a co dělám rukou s náramkem a jak "měkce" je uložen telefon.
    Když si třeba nesu v práci kafe (cca 20 kroků), záleží na tom, ve které ruce šálek držím - když v té s náramkem (snažím se nevylít), tak někdy nezapočítá ani krok; ve druhé ruce ukáže vždycky tu dvacítku.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja bych to zas az tak neresil, jestli o nejaky krok vic nebo min, tohle beru jako nejaky "CCA" udaj o denni pohybove aktivite. Nikdo stejne nikdy nezjisti kolik presne udelal kroku a jde o to, aby se clovek hybal a pak nezalezi na tom, zda udelal o 100 kroku vic nebo min. Me jen principielne vadi, ze to snima ze dvou zarizeni a pak musim zjistovat, kolik je tedy udaj z hodinek, jaky je rozdil na celkovych hodnotach, co me tam vlastne z telefonu pricetl atd .. je to proste zbytecny cas navic to resit. On obecne udaj "samotnych kroku" me prijde nestastne voleny. To maj ty V800 dle me vyrazne lepe resene, protoze ty nesleduji primarne udaj kroku, ale "denni pohybobou aktivitu", to je dle me dulezity udaj, proste pohyb cloveka "jakykoli" ... z te min. denni "doporucene" pohybove aktivity vychazi prave ten udaj 10tis. kroku, ktery odpovida tomu, kolik by mel clovek ujit, aby ji splnil.
    Ale pokud se hybu jinak, napriklad, bruslim, lyzuji, uklizim, proste cokoli jineho nez kroky, tak tez vykonavam pohybovou aktivitu a to prave dobre resi ty V800, ktere veskerou aktivitu zaznamenavaji do ukazatele "pohybove aktivity" ... pocet kroku jen druhorady udaj. Proto kdyz se "hybu" tak za den splnim aktivitu. Kdezto s GT, kdyz se treba predru na sjezdovce, posilovne atd, tak na hodinkach ci v mobilu me stale jako to "hlavni" sviti pocet kroku, ktere za den treba vubec nesplnim a pritom jsem ztahanej jak pes a hodinky se tvari, jako ze jsem neco nedosahl a ze jsem asi linej ... todle me treba taky nevyhovuje ... radsi bych jako hlavni udaj vseho mel tu "denni pohybovou aktivitu" a nekde dal se muzu docist, ze jsem udelal tolik kroku, cvicil jsem, behal jsem atd atd ... nemyslim si, ze bych na to byl zvykly z tech V800, ale prijde me to pro cloveka jako vhodnejsi a logictejsi zobrazeni nejakeho pohybu, jako celku.
    Pak se nemusim honit za tim, zda me na retarderu, nakupnim voziku atd. zapocetl kroky nebo ne ... oni tu pohybovou aktivitu budou zaznamenavat stejne tak, jako ty kroky at uz presne ci nepresne, ale to ta proste je. Pokud by chtel mit clovek presne vysledky, tak by musel vse merit jen pres tepovku a hrudni pas.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zdravím, jde o to, že hodinky ukazují například 4 tisíce kroků a aplikace 10 tisíc. Všimla jsem si toho poprvé na Silvestra a od té doby již 3x. Jde mi o to, že si člověk dá nějaký roční cíl (například) a aplikace začne podvádět. Nevíte někdo, jak to vyřešit? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny. Jde nějak nastavit jakýkoliv jiný pohyb než chůze, běh, kolo nebo plavání? Např. jen zadat příslušné kalorie, nebo jen čas a kalorie/hodinu? Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • @Kvitko1 No asi takhle.
    - Lze přidat vlastní záznam o cvičení: záložka Domů / Záznamy o cvičení / dole + Přidat.
    - Varianty aktivit jsou: venkovní běh, venkovní chůze, venkovní jízda na kole, sálový běh, plavání v bazénu.
    - Zadává se: trvání, vzdálenost, datum, čas zahájení

Na nic jiného jsem zatím nepřišel :wink:
    Mám appku Zdraví verze 9.0.4.320
    Poděkovat autorovi 0
  • Pagan  
    upraveno 30. January
    Po kúpe GT Watch som ostal prekvapený z logiky výpočtu krokov.
    Divné mi je to, že telefón ukazoval 4200 krokov a hodinky 5600. Ok, telefón som nemal stále pri sebe, ale prekvapenie prišlo po zapnutí BT a synchronizácii údajov, výsledok 6100 krokov. Osobne som čakal dopočítanie do údajov z hodiniek, teda 5600. Divná matematika.
    Nedalo mi to a spočítal som si údaje z denného grafu a súčet sa nezhodoval s celkovým súčtom.

Odkedy mám hodinky aj v tablete mi vypisuje upozornenie na neobvyklé navýšenie počtu krokov a údajov, ktoré sú spôsobené zlúčením údajov oboch zariadení (mobil+GT watch).
    Dufam, že to časom opravia, lebo takto je to nanič.

Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Nevíte někdo z jakého důvodů nelze vybrat jiný zdroj počítadla kroků než telefon? Mám náramek Huawei Band PRO 3. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Už někdo přišel na to jak určit Huawei Health aby brala kroky jen z fitness náramku a nesčítala je automaticky s počítadlem z telefonu?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.