HuaFans testují Huawei P20 lite (dojmy a zkušenosti)

upraveno 28. June v Huawei P20 lite
Máme za sebou oficiální představení modelů Huawei P20, Huawei P20 lite a Huawei P20 Pro. A protože jsme vám vděční za komunitu tady na HuaFan.cz, dali jsme vybraným aktivním a zasloužilým členům možnost testovat Huawei P20 lite ještě před oficiálním začátkem prodeje. V tomto tématu tedy najdete všechny jejich názory a zkušenosti, sám sem svoje postřehy také budu přidávat. Současně jsem moc rád, že se nám tento projekt podařil realizovat a věřím, že v brzké době budou následovat další (ale zase s jiným modelem). Jaké jsou tedy vaše první dojmy s modelem Huawei P20 lite?

image
image
image
image
DSC_3895.JPG
900 x 598 - 339K
DSC_3906.JPG
900 x 598 - 276K
DSC_3897.JPG
900 x 598 - 281K
«13456774

Komentáře

• mě zajímá jako u všech modelů foťák. může někdo něco pořídit? nečekám extra výsledky, ale zajímá mě třeba porovnání se starší řadou lite.
    Poděkovat autorovi 9
  • Ked mi pride spravim ti porovnanie s p10 lite te iste zabery
    Poděkovat autorovi 4
  • super, díky, to se budu těšit
    Poděkovat autorovi 1
  • Ja som sám zvedavý aký bude výsledok a tipujem ze bude vidno posun pri 2 sosovkach, hlavne sa tesim na foto v horsom svetle
    Poděkovat autorovi 4
  • Můžu porovnat max P10 nebo honor 8 iphone 7. Což nebude moc rovný souboj. Ale třeba selfie kamera je o dost lepší než na P10. K zadní se dostanu o víkendu,ale zázrak nečekám. Udělal jsem pár snímků z ruky a na displeji nevypadají zle, varvy super, ostrost taky. Víc až na monitoru. Ale první dojem slušný
    Poděkovat autorovi 3
  • Ghost0Ghost0  
    upraveno 29. March
    Jakmile se mi nabije baterka a budou vhodné podmínky, tak udělám P20 Lite foto a pro porovnání plnotučnou verzí P10 :smile:
    Dokonce jsem si pro tuto akci ještě před chvíli rychle utíkal do obchodu pro original Huawei tripod :smile: Abych mohl natáčet a fotit bez nějakých problémů :smile: Začíná se nám dneska doma rodinka Huawei rozrůstat.
    Takže dneska mám vlastně dvojitý unboxing :smile:
    Poděkovat autorovi 3
  • Zapomněl jsem foto.
    Obecně nemám rád cokoli, co má v názvu slovo selfie :smile: Proto používám výhradně druhý název pro tuto šikovnou věcičku a to tripod. :wink: V mém případě model Huawei AF14imageimageimageimageimage
    IMG_20180329_154932.jpg
    2976 x 3968 - 531K
    IMG_20180329_175941.jpg
    3968 x 2976 - 1M
    IMG_20180329_174218.jpg
    3968 x 2976 - 2M
    IMG_20180329_174428.jpg
    2976 x 3968 - 3M
    IMG_20180329_174448.jpg
    3968 x 2976 - 4M
    Poděkovat autorovi 10
  • No mne príde až po Veľkej Noci, predsa na Slovensko je to trosku ďalej
    Poděkovat autorovi 1
  • Mobil doručen v pořádku. Právě vybaluji...
    Poděkovat autorovi 3
  • tak už tím něco vyfoťte :smiley:
    Poděkovat autorovi 2
  • JihusJihus  
    upraveno 29. March
    Já jsem nebyl doma, když mi ho doručovali. Ale nelenil jsem, domluvil jsem se, vzal po práci auto a vyrazil do Modletic do depa Geisu :-D Balíček jsem vyzvedl, rozbalil a .. je tam :-) Škoda, že s nabíječkou do auta, kterých mám několik a stejně je nepoužívám :-)
    Poděkovat autorovi 3
  • Zkusím sehnat nějaká pouzdra aspoň pro pár z vás. Pokud se to podaří, daruji těm, co sem napíší nějaké zajímavé postřehy pro ostatní :smile:
    Poděkovat autorovi 2
  • Tak rozbaleno, spuštěno a mé zcela první dojmy - je menší, než jsem čekal (mám P9 Plus), pěkně se drží, nemá folii na skle (pokud ano, vyzdvihnu později její neviditelnost) a já na něj nemám pouzdro, v krabičce byl ledabyle pohozen v igelitovém sáčku s vůlí po krajích. Pasuje ale přesně do mé kožené nohavičky po P9, takže zůstane v bezpečí. Žádné zvláštní překvapení v krabičce se nekonalo, tak doufám, že mě překvapí přístroj :-)
    Poděkovat autorovi 2
  • YariYari  
    upraveno 29. March
    Dneska Geis doručil v 16:15,štěstí, že jsem měl dnes ranní, jinak by to ani nedoručili. Zítra se do toho pustím a děkuji za možnost testování. Už jsem se díval na nějaké zadní kryty, ale zatím žádnej šlágr, tak zítra se těším na vybalení, raději si koupím nějakej základní futrál na suchý zip. Tak jdu spát, ráno brzy stávám do práce a odpoledne se do toho pustím, už se těším jako malej Jarda :wink:
    Ještě děkuji za nabíječku, pro mně určitě užitečná věc.
    Otázka na Jozefa, mohu použít i na P10 lite?
    Předem děkuji a přeji všem hezký večer a dnes to asi bude díky nové hračce :
    Poděkovat autorovi 3
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Zkusím sehnat nějaká pouzdra aspoň pro pár z vás. Pokud se to podaří, daruji těm, co sem napíší nějaké zajímavé postřehy pro ostatní :smile:

Ano, ano, prosím, ať nám to během testu vydrží. Já se toho bez pouzdra bojím dotýkat! :smiley: Mimochodem, nabíjí se to fakt rychle! A neobyčejně příjemně mě "vyděsilo", jak je ten mobil tenounký. A přitom nabízí klasický sluchátkový konektor... Pecka!
    Poděkovat autorovi 2
  • JihusJihus  
    upraveno 29. March
    @Concionator to je takový první dojem - bez pouzdra :-) P20 Lite má 7,4mm. Jestli máš Huawei Nova, tak ten má 7,1mm a například moje P9 Plus (a P9) má 6,98mm :-) Tím chci říct, že je hezky tenký, ale když ten svůj vyndáš z pouzdra, měl bys být "vyděšený" ještě víc ;-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Jééé, pouzdro by bylo úplně super :smile: Trochu se bojím, abych telefon během testování nepoškrábal. Respektive hlavně čočky fotoaparátu. Poprvé zkouším se svou P10 natáčet video, kde rovnou ukazuji alespoň základně P20 Lite. Pokusím se sem video nahrát. Předem se omlouvám za moje povídání a nedokonalosti, ještě jsem nikdy nenahrával veřejně video kde bych vystupoval :blush:
    Poděkovat autorovi 1
  • všechno je jednou poprvé
    Poděkovat autorovi 1
  • A zde slíbené video. Samozřejmě vítám kritiku i chválu :wink:
    Teď už ale jdu udělat slíbené foto. Vzhledem k času to bude noční :smile:
    Poděkovat autorovi 7
  • díky za video, myslím, že se nemáš za co stydět. ještě jsem ho nedodíval, protože mě napadá, co se stane, když mám třeba zapnutý budík, spořič dat a tichý režim, BT a NFC, jak se to nahoru všechno naskládá do těch výřezů?
    Poděkovat autorovi 4
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.