Nejlepší kryt, obal, case na Huawei P8

upraveno 10. April 2016 v Huawei P8
Zdravám,
rád bych si poprvé dal telefon do krytu, aby po pár letech nevypadal jak vytaženej z p......, ale nějak to vypadá, že na trhu nic neni. Koupil jsem na ebayi tenhle:
http://www.ebay.com/itm/252095539293?_trksid=p2057872.m2749.l2649&var=550939269821&ssPageName=STRK:MEBIDX:IT
Je krásnej, pevnej, pěkně udělanej, ALE: signal tragickej jak na telefonování, tak na internet, LTE s nim chytim asi stejně často, jako chlamydie, dirky na jack, horní mic jsou lehce vedle, takže jacka nezastrčíte, video natočíte bez zvuku nebo se zhoršeným. Dále díra na nabíječku taky ne moc použitelná, leda tak s prodlouženym konektorem, protože ofiko nabíječku do ní nestrčíte. Když fotíte s bleskem, tak Vám to hodí přes fotku kouřovou clonu a uplně normální fotka pak vypadá jak z nonstopáče ve 4 hodiny ráno v plnym víru a kouři. Takže ikdyž je tenhle asi nejhezčí a nejpevnější a nejelegantnější, tak stojí za prd.
Dále jsem si objednal ten plastogumovej obyčejnej, ale ten po chvíli zvadne. Zvlášť v nejtenčim místě krytu, a to dolu nad nabíjecim konektorem, o tom, jak po chvíli používání vypadá díky usazujícím se nečistotám ani nemluvě.
No a tak hledám a hledám a prostě nikde nic hezkýho, elegantního, ale taky funkčního...
Mi ale neřikejte, že se nic na to neprodává, v dnešní době kdy je všeho přemíra :D
Každopádně díky za tipy :)
Štítky:
«1

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.