Mirrorlink a Škoda

Zdravím má někdo osobní zkušenost připojení Mate 10 Pro u Fabie nebo Octavie přes mirrorlink?

Komentáře

• Mám, aktuálně to řeším na Kodiaqu. Mirrorlink funguje, ale zatím pouze s originálním kabelem od Škody + redukce na Type C. Type C přímo nemají. Testováno zrovna dnes. Vyzkoušel jsem asi 6 typů kvalitních kabelů, včetně originálního, a se všemi mirrorlink každých cca. 30 vteřin padal a restartovalo se rádio. Se škodováckým kabelem stabilní. Ale nejde mi Android auto, nenaběhne, zůstane viset na černé obrazovce auta... V druhém našem autě, Peugeot 3008 SUV, běží bez problémů, s jakýmkoli kabelem. Samsung S7 edge na Kodiaqu funguje bez problémů, perfektně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Na Octavii 3 to při spojení originálním kabelem od telefonu píše "chyba zařízení USB", takže nefunkční.
    Poděkovat autorovi 0
  • To je škoda, že to nefunguje to jediný co by mi scházelo :-( budu muset zůstat u Samsungu. Jinak díky za zprávu!
    Poděkovat autorovi 0
  • S faceliftovou trojkovou fabií a OEM huawei kabelem z Datartu to jde.
    Poděkovat autorovi 0
  • trosku stara tema ale skusim, funguje niekomu mirrorlink? mam superb 3 a neviem to rozbehat, skusal som vsetko mozne nainstalovat ale neide to
    Poděkovat autorovi 0
  • Shaggy0608 napsal(a):

trosku stara tema ale skusim, funguje niekomu mirrorlink? mam superb 3 a neviem to rozbehat, skusal som vsetko mozne nainstalovat ale neide to

Zkus se zeptat tady, myslím, že huaweie mají potíže s ML a škodou.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.