Nezobrazení složky v počítači

Mám EVA-L19 A7. Když připojím telefon přes USB do počítače, tak se mi nezobrazí všechny složky na paměťové kartě (používám ji jako hlavní úložiště). Dříve to dělala složka OBB ve složce ANDROID. To jsem jednoduše obešel uložením souboru do složky ANDROID na počítači a následném přesunutí souboru do podsložky OBB v mobilu. Teď se mi ale přestala zobrazovat složka DCIM, což je problém, protože potřebuju přenášet soubory z ní do počítače a je celkem dost nepohodlné kopírovat více fotek nebo videí do jiné složky a následný přesun do počítače, nemluvě o použití bluetooth. Složka se nezobrazuje jak při propojení MTP, tak i PTP. Složka OBB už je v počítači viditelná. Vůbec nevím co předcházelo změně, ani proč to dělá.
Nevíte někdo co s tím?
Štítky:

Komentáře

• Taky by mě zajímalo co za to může myslel jsem si do teď že za to může android 6 ve verzi B210 protože na A7 to nedělalo ... Nezobrazuje semi složka download a DCIM
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 13. December 2017
    Zkuste MyPhone Explorer, ladění ve vývojářích.
    V PC pak bude vidět i čert starej, pivní tácek a hroznový víno u sousedky! :wink: :smiley:
    Používám-funguje-doporučuji
    Poděkovat autorovi 0
  • To není řešení ani příčina jen obejití dalšího problému
    Poděkovat autorovi 0
  • Ja mám zase problémy so stiahnutými súbormi. Stiahnem súbor z internetu, niekde, to je jedno kde a keď si ho chcem stiahnuť do PC, tak ho nevidím, alebo ak ho náhodou vidím, skopíruje sa mi do PC v nulovej veľkosti. Otvorím v telefóne súborový manažér, prekopírujem z internej pamäti na SD kartu alebo opačne a huráááá, zrazu sa objaví aj cez PC. Tiež neviem čím to je, predpokladám jeden z bugov EMUI 5.
    Poděkovat autorovi 0
  • No buď rád na android 6 b210 prozmenu při kopírování na připojené USB obcad zkopíruje poškozený soubor nebo jo nezkopiruje celý ... A není to fleskou už jsem zkoušel nekolik. A sem tam se stejně stane že video sobot se při přenosu na USB poškodí.
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath - ber to jak chceš, ale já prostě takový problém neznám, protože už u několikátého telefonu používám právě MPE. Všechny ty "PC Suite" apod. jsou buď osekaný a nebo spíchnutý horkou jehlou, často je v telefonu změna a než na to vývojáři zareagují tak je to doba, že bys porodil. Toto je důvod proč je ignoruji a tím pádem nemám problém
    Poděkovat autorovi 0
  • A jak to MPE používáš? Jen zapneš ladění? Neznám to.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo no jenže mpe máš na PC doma a nemůžeš ho instalovat a tahat všude kde potřebuješ z telefonu vytáhnou nějaké data.
    Polofunkcni masstorage je jen další hřebíček do pomyslné rakve Huawei šmejdů. Bohužel
    Kvalitou už je dohnal i Xiaomi a software podporou je roky před nima už velice dlouho ... :-) ... A s příchodem mi7 a dalších generací to vypadá že i po straně foťáku se začíná svítat na lepší časy.
    Poděkovat autorovi 0
  • @anunnaki , @CyberDeath

Ano je to jen na PC, Připojení přes kabel je trochu kostrbaté, wifi je lepší a rychlejší. Nejprve nainstalujete do PC aplikaci MPE (http://www.fjsoft.at/en/) a do tel. nainstalujete MPE clienta (v ObchodPlay najděte My Phone Explorer).
    Spustíte aplikaci v PC kliknete na kartu "soubor" a v ní na nastavení. poté samozřejmost: jedná se o telefon s Androidem a způsob připojení. Tam opravdu doporučuji WiFi.
    V telefonu jen ťuknete na ikonu MPE a v PC opět na kartu soubor a připojit. VOILÁ jste připojen(a)
    Pokud někdo trvá na kabelu, tak je to krapet o nervech: musí být povoleno ve vývojářích ladění, pak v nastavení přenos souborů tzv. MTP a nastavit, že telefon se nebude jen nabíjet, ale že bude i přenášet soubory (pozor je to jak ve vývojářích tak i při připojení kabelem v liště - nevím proč, ale dnes jsem zjistil, že je potřeba potvrdit obě místa),
    než si tohle člověk oběhne tak už má přes wifinu zálohu toho základního (seznam, zprávy-neumí zálohovat MMS, kalendář) provedenou
    Když potřebuju vyjmout něco venku, používám flashku a OTG. Člověk si musí nejdřív nějak pokusit si pomoct a né jen řvát že to stojí za hnědou. Když ti spadne strom na cestu, tak ho taky obejdeš a nebudeš tam stát a poté řvát na hasiče, jakej že je to šlendrián, protože to už dávno mělo být odklizený. Věřím tomu, že v Huaweii na tom pracují a pokud je to jó závažná chyba tak bude vyřešena. Pořád je tam lepší podpora než například u Sony
    Poděkovat autorovi 1
  • Já taky své problémy s P9 vyřešil ... 25teho jsem přešel na H8 a všechny problémy zatím zmizely ......
    Poděkovat autorovi 0
  • @CyberDeath
    No nejsi ty šikovnej chlapec? :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky se mi nekdy stavalo, ze nezobrazily nove soubory (videl jsem napriklad adresar DCIM, ale v nem jen starsi fotky), pomohl restart telefonu a po nem se uz vse zobrazilo spravne.
    Ja ted pouzivam HiSuite a i v nem i ve Windows se soubory zobrazuji (koukal jsem se a nemam ani povolene adb, takze to jede asi pres nativni MTP ve Windows 10). Mozna pomohlo i to, ze jsem v telefonu povolil pristup pres nejaky Huawei protokol (ale ted si nezvpomenu, kde to v nastavenich je a jak se ten protokol jmenuje, mam ted mozkove bunky obalene bramborovym salatem:-)
    V issuetrackeru uzivatele nabizeji par reseni (ta chyba byla uz v Androidu 4 a porad neni opravena).
    Mozna by pomohl i postup popsany na androidcentral (post od uzivatele renzb).

Android je v opravovani chyb bohuzel trochu pomaly a Huawei se s podporou taky nepretrhne:-(

https://issuetracker.google.com/issues/37071807
    https://forums.androidcentral.com/general-help-how/633934-why-arent-my-nexus-photos-showing-my-pc.html
    Poděkovat autorovi 2
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.