Huawei Mate 10 Pro a informace o aktualizacích firmware (oficiální aktualizace)

Protože se nám v sekci věnované modelu Huawei Mate 10 Pro objevují stovky nových příspěvků a je občas někdy složité dohledat konkrétní informace, rozhodl jsem se vytvořit několik generálních diskuzí na určená témata. Prosím věnujete se v daných diskuzích skutečně jen danému tématu, přispějete tak větší přehlednosti fóra (a ulehčíte tak sobě, mně a ostatní návštěvníkům).

V tomto tématu můžeme diskutovat o oficiálních aktualizacích pro model Huawei Mate 10 Pro. Oficiální aktualizace = aktualizace, kterou vám telefon nabídne skrze OTA. Huawei Mate 10 Pro přichází na trh už s Androidem 8.0.0 Oreo a patří k prvním telefonům na trhu, které tento systém nabízí. Výborně vypadá a funguje také EMUI 8.0.0. V současnosti má nejnovější dostupný firmware pro telefony z volného trhu označení B115, další aktualizace by se mohla oficiálně objevit v polovině prosince, ale termín ještě není jistý na sto procent.

image
20171111_Mate10Pro_12.png
900 x 598 - 934K
Štítky:
«13456798

Komentáře

 • Jen pro srovnání jak je na tom konkurenční Samsung Galaxy Note 8 :smile:

  image
  Screenshot_20171130-215433.jpg
  1440 x 2960 - 442K
  Poděkovat autorovi 2
 • Jozefe, myslím si, že jakékoliv srovnávání a poukazování je zbytečné, a ve finále přínos takovéto informace je nulový. Stejně jako poukážeme na top model jednoho výrobce, který kašle softwarově na svá zařízení, stejně tak se najdou zařízení, která mají už listopadovou záplatu zabezpečení. Tady je zejména důležité, aby výrobce, který začne prodávat zařízení a dostane se mj feedbacku ohledně chyb a bugů, tak jej promptně řešil.
  Poděkovat autorovi 2
 • Akorát škoda že do toho porovnání nepřidají telefony Nexus a Pixel :D
  Poděkovat autorovi 0
 • Pointa byla právě ukázat, že nikdy nebude u všech na sto procent platit, že čím dražší telefon tím rychleji aktualizace musí dorazit. Nic více, nic méně. A abych se vrátil k tématu - nechal jsem si na telefon poslat B126 a zatím se tváří skvěle, budu intenzivně testovat.

  image
  Screenshot_20171204-155137.png
  540 x 1080 - 113K
  Poděkovat autorovi 0
 • Pozeral som predstavenie Honor View 10 a zaujala ma funkcia Game Suite. Nevieš Jozef ci aj Huawei niečo také dostane alebo ide o funkciu len pre Honor ako značku pre mladých?
  Poděkovat autorovi 0
 • Přiznám se, že jsem ho nesledovat, o co by mělo jít? Kdyžtak prosím to nasměrovat přímo k diskuzi o Honoru, ať se to nekomplikuje ještě více :smile:
  Poděkovat autorovi 0
 • je to podobna funkcia ako ma Samsung - herne centrum, do ktorého sa automaticky daju vsetky nainstalovane hry a daju sa aktivovat herne funkcie ci nastevenie vykonu. Sem som to dal v suvislosti s tym, ze by to teoreticky mohlo pribudnut v nejakej z budúcich aktualizacii aj pre Huawei Mate 10 Pro, alebo aspon nieco podobne, kedze ide o sucast EMUI - ak z toho teda nechcu spravit funkciu iba pre Honor
  Poděkovat autorovi 0
 • Nakonec bude v nejbližších dnech uvolněn firmware B127, vytvořím mu novou diskuzi.

  image
  20171212_Mate10Pro_16.png
  540 x 1080 - 659K
  Poděkovat autorovi 0
 • Ahoj všichni, silně uvažuji o koupi Mate 10 pro a mám jeden dotaz. Poslední věc kvůli které váhám je tato. Ve všech počátečních recenzích tohohle telefonu byla zmiňována špatná optimalizace systému (zamrzávání, pády aplikací atd). Ale je to už několik měsíců a věřím, že huawei už vše zlepšil...může mi někdo popsat jak je na tom telefon teď ? Je vše opraveno nebo jsou stále nějaké problémy? Díky
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak za mě napíšu jediné. Za dva měsíce co ho mám tak mi nespadla ani jedna aplikace a telefon ani jednou nezamrznul.
  Prostě ani jeden problém.
  Jediný veřejný problém, který byl tak bylo to, že blbnul Messenger v kombinaci se zapnutým YouTube. Ovšem toto nemohu za sebe popsat, protože ten úžasný Facebook a ani Messenger nepoužívám.
  Jinak absolutní spokojenost.
  Poděkovat autorovi 2
 • upraveno 25. January 2018
  Za mě také žádný problém, mám ho cca 3 měsíc , vše mě funguje i notifikace na aplikacích které používám , Facebook a Messenger také nepoužívám , a to že některé aplikace mají problém s chodem (ACR) je nejspíš problém androidu 8 ,a nebo aplikace samotné a je to snad jediná ,která má problém alespoň u mě , jinak telefon šlape jak hodinky . Řada mate je prostě super :smiley:
  Poděkovat autorovi 1
 • Můžu též potvrdit, telefon šlape perfektně, je rychlý, bez nějakého zamrzání nebo problému s padáním aplikací. Super stroj :smile:
  Poděkovat autorovi 2
 • upraveno 25. January 2018
  Mám od 24.12. a velká spokojenost, zatím bez sebemenšího problému, neseká se, nezamrzá, úžasná je baterie a fotoaparát, co je zatím slabší je nabídka pouzder, nikde nic nemají
  Poděkovat autorovi 0
 • @Vudce1978 Na příslušenství tu máme díky bohu Čínu a úžasný Ebay :smiley:
  Poděkovat autorovi 0
 • @misanekx ale já to nemám rád, chcu se courat po krámech a zkoušet, pak mi z Číny po měsíci přijde šmejdské pouzdro a jsem jen vytočenej jak čert:-)
  Poděkovat autorovi 0
 • @Vudce1978 To máš pravdu, ale ebay má svoje kouzlo právě v tom, že to přijde az za měsíc. Člověk vždy zapomene, že vlastně něco objednal a je to pak nádherné překvapení, když začnou chodit dárečky :smiley:
  Poděkovat autorovi 0
 • Děkuji vám všem za reakce. Jdu do něj :D
  Poděkovat autorovi 0
 • Těšíme se pak na postřehy a zkušenosti.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.