Huawei P8 DS Premium 64 GB ve zlatém provedení nyní koupíte za 12 990 korun

Huawei P8 patří k nejoblíbenějším telefonům současnosti, ne každý ale ví, že ještě existuje varianta s přídomkem Premium. Ta se od klasické verze odlišuje nejenom krásným zlatým provedením, ale především kapacitou interní paměti. Ta má totiž proti klasické verzi hned čtyřnásobnou hodnotu, pro svoje data tak máte k dispozici celých 64 GB prostoru (mimo prostor, který zabírá operační systém Android).

Dříve se cena telefonu pohybovala kolem 16 tisíc korun, internetový obchod iSpace ale nyní telefon nabízí za 12 990 korun a to je krásná cena. SETOS (provozovatel obchodu iSpace) je oficiální distributor, takže kupujete zařízení určené pro Českou republiku. Pokud uvážím příplatek pouze 2000 korun proti standardní verzi modelu Huawei P8, tak mi verze Premium nyní skutečně dává smysl. Získáte telefon v exkluzivním barevném provedení a navíc také obrovskou vnitřní paměť, takže už nebudete potřebovat paměťové karty (navíc vnitřní paměť je rychlejší). Jak se vám nabídka líbí?

Huawei P8 DS Premium 64 GB můžete zakoupit na iSpace.

image

Komentáře

• No teda ten co to koupil za 15000,- tak se asi může jít vzteknout. Ono mít nebo nemít 3000,-to je pěkný rozdíl. Chtěl jsem si ho koupit ale čekám na Mate 8. Na ten se moc těším. Ale jinak musím uznat že P8 s 64Gb a dual SIM jsou moc dobré parametry. A ta zlatočerná je také fajn. Kdybych chtěl slušný mobil s 5.2" displejem a za velice dobré peníze šel bych hned do něj.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím co je na tom pravdy, ale P8 DS nemá údajně 800 MHz LTE frekvenci.....
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, nevíte jaký je v přítroji základní firmware a kde se dá stáhnout? Dal jsem do founu firmware z verze P8 a wifi mi nefunguje korektně :(
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.