WI FI nejde zapnout

dobrý den, chci se zeptat zda nemá někdo podobný problém popřípadě jestli mi poradíte zda je jiné řešení než reklamace. Ještě včera vše šlapalo jak má. Od večera mi ovšem nejde zapnout wifi. Normálně jí nevypínám, sama se mi doma a na známých místech připojí. Včera večer přijdu domů a wifi nic. Vypnutá a nejde zapnout. Pořád se ukazuje vypnutá a když jí chci zapnout tak chvíli dělá jakože se zapíná a stejně nic. Reklamace se mi nechce, pokud není jiné zbytí budu muset, ale zase měsíc bez telefonu....
«13

Komentáře

• V první řadě restart telefonu. Pak zálohovat data a dát tovární nastavení. Když ani jedno nepomůže, reklamace.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jeste pred tovarnim bych zkusila v Nastaveni > Zalohovani a obnova dat > resetovat vsechna nastaveni + obnoveni nastaveni site , restart.
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemáte náhodou FW B602 alebo B600?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. October 2017
    to by mě také zajímalo na jakém FW se to stalo ?Jinak ta 600 a 602 měla s tímto problém? Nicméně to může být i HW závada...
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, bol s tým problém pri týchto verziách.
    Poděkovat autorovi 0
  • manhunt900 napsal(a):

to by mě také zajímalo na jakém FW se to stalo ?Jinak ta 600 a 602 měla s tímto problém? Nicméně to může být i HW závada...

jak to prosím zjistím? jsem naprostý laik
    Poděkovat autorovi 0
  • V nastaveniach choďte do informácii o telefóne, a v položke Číslo zostavy nám napíšte koncovku tohto čísla ktorá začína písmenom B.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak toto je verzia v ktorej sa prejavovali problémy s wi-fi. Odporúčal by som Vám aktualizovať na najnovšiu verziu B612. Postup aktualizácie je veľmi jednoduchý - stiahnuť inštalačný súbor, FW nahrať na pamäťovku a aktualizovať cez servisné menu, Zvládli by ste to?
    Poděkovat autorovi 0
  • pokusím se a jak neboi tedy kde stahnu instalační soubor?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tady ho máš - http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G2068/g1647/v98858/f1/full/update.zip
    Instaluje se umístěním do složky dload (do té dáš rozbalený zip, je tam soubor UPDATE.APP)
    Poděkovat autorovi 0
  • a když to nepomůže vyreklamují mi to? aby mi pak neřekli, že jsem si rozhasila sama....??
    Poděkovat autorovi 0
  • tak pokud už máte B602, kterou jste instalovala přes OTA ?, předpokládám, tak by s tímto problém být neměl, jelikož telefon aktualizace nabízí....
    Poděkovat autorovi 1
  • Dobrý deň, taktiež mám P8 Lite pouzivany cca 2 roky. Mám fw ver. B588. Problém pripojenia na domácu wifi nastal včera z ničoho nič vypisuje nie je povolený prístup. Mám pocit ako keby bol slabí signal pre Huawei P8. Keď vojdem do miestnosti kde je router čiže plný signál tak sa pripojím avšak akonáhle idem do inej miestnosti strácam intenzitu signálu z routra na MT a má odpojí. Keď sa pokúšam pripájať vypisuje nie je povolený prístup. Router je ok nakoľko všetko čo má podporu wifi pripojenia šlape. Router som reštartovať menil som kanále bez zmeny. Podobne sa to chová aj keď sa pripojím na iný router. Pripojím sa ale len keď som v blízkosti routra čiže v tej istej miestnosti. Viete mi poradiť nič ma nenapadá okrem toho najhoršieho že HW je v ...
    20171023_170525.jpg
    3264 x 1836 - 1M
    Poděkovat autorovi 0
  • jelko napsal(a):

Dobrý deň, taktiež mám P8 Lite pouzivany cca 2 roky. Mám fw ver. B588. Problém pripojenia na domácu wifi nastal včera z ničoho nič vypisuje nie je povolený prístup. Mám pocit ako keby bol slabí signal pre Huawei P8. Keď vojdem do miestnosti kde je router čiže plný signál tak sa pripojím avšak akonáhle idem do inej miestnosti strácam intenzitu signálu z routra na MT a má odpojí. Keď sa pokúšam pripájať vypisuje nie je povolený prístup. Router je ok nakoľko všetko čo má podporu wifi pripojenia šlape. Router som reštartovať menil som kanále bez zmeny. Podobne sa to chová aj keď sa pripojím na iný router. Pripojím sa ale len keď som v blízkosti routra čiže v tej istej miestnosti. Viete mi poradiť nič ma nenapadá okrem toho najhoršieho že HW je v ...

Ešte jedna info. Huawei P8 Lite bol zakúpený cez Telekom SK.
    Poděkovat autorovi 0
  • jelko napsal(a):

Ešte jedna info. Huawei P8 Lite bol zakúpený cez Telekom SK.

Teď řeším stejný problém. Odesláno na reklamaci. Uvidíme jak se to vyřeší. Ozvu se.

Poděkovat autorovi 2
  • OK dakujem budem cakat. Mne to pripada ako keby primac resp.primanie wifi signalu MT poklesol s vykonom intenzity. S tym som sa este nestretol.Mimochodom skusal som to aj opacne kde som aktivoval hostspot na Huawaiku P8 a tam situacia bola podobna len v opacnom garde vysielanie intenzity wifi signalilu z mobilu P8 bola velmi slaba. Pripojil som sa s druhym mobilom na Huawai P8 lite cez hostspot ale slabe vyzarovanie odosielaneho z MT.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, přesně tak se to chovalo nám. U zdroje to šlo, ale cca metr od zdroje wifi už ne. Uvidíme co na to servis.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taketo chyby sa rovno riešia výmenou základnej dosky.
    Poděkovat autorovi 0
  • A hard reset by nepomohol?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.