Problém s ciferníkem -HW1

Zdravím,

pořídil jsem si Huawei Watch W1 protože jsou to podle mě nejelegantnější hodinky na trhu.
Po rozbalení se mi udělala aktualizace na AW2 a vše se zdá že je v pořádku propojení s telefonem ( HTC M8s ), wifi atd.

Zakoupil jsem si tento ciferník : ( https://play.google.com/store/apps/details?id=huskydev.android.watchface.classic&hl=cs )
Dělá co má a jsem spokojen ale pouze na 90%. Můj problém je v tom že jsem si nastavil ciferník běžný a ciferník ambientní. Vše se zdá že funguje a najednou bum a mám jiný ciferník.

Sundám hodinky z ruky a mám tam běžný ciferník, hodinky položím a přejdou do ambientního ciferníku. Když po nějaké době ( různě dlouhá doba ) vezmu hodinky do ruky tak koukám a místo mého ciferníku je tam pouze šedivé pozadí a na něm digitální čas.

Musím proto ciferník posunout doprava a vybrat opět můj ciferník. Pokoušel jsem se nastavit co se dá a nic nepomáhá. Udělá to i když mám vypnutý ambient mod a dokonce už se mi to párkrát stalo když jsem měl hodinky na ruce.

Jsou to mé druhé "chytré hodinky" a zatím vše super až na tuhle maličkost.

PS: ještě po startu/restartu hodinek mi to píše že není podporován můj jazyk a vede mě to do nastavení mobilu abych změnil jazyk v mobilu (mám tam nastaveno čeština ).

Děkuji za pomoc kde co nastavit aby to fungovalo jak má.

Obrázky v příloze:
1. běžný stav
2. ambient mod
3. ciferník co se mi objeví a já ho nechci .......... nemám ho rád :)
screen1.png
400 x 400 - 47K
screen2.png
400 x 400 - 4K
screen3.png
400 x 400 - 14K

Komentáře

 • Ten jazyk nerieš, Wear 2 nepodporuje CZ/SK. Ten problémový vzhľad podobný problém som mal s app Watchmaker. Odporúčam odinštalovať z hodín, nielen z mobilu, a skúsiť ešte raz stiahnuť a nainštalovať, prípadne kontaktovať tvorcu a počkať na update. Za seba určite odporúčam ten WATCHMAKER alebo MINIMAL ELEGANT. Keby chceš nejaké bližšie info napíš mi správu.
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak jsem to vše udělal a nastavil jsem originál ciferník. Ráno vstanu a opět tam mám ten ciferník co nechci. :(
  Poděkovat autorovi 0
 • A je to kompletne jiny cifernik? Nebo staci tuknout na displej a zobrazi se zpet ten spravny? Ja jen jestli to neni pouze prepnuti z ambiente do usporneho rezimu, coz je myslim primo v konfiguraci tohoto ciferniku. A jeste se zeptam. Mas k tomu ciferniku nainstalovanou tuto aplikaci? Ta je k nemu potrebna.
  Poděkovat autorovi 0
 • NoxOne  
  upraveno 20. May 2017
  Ano mám tuto aplikaci nainstalovanou.
  Asi je to jiný ciferník protože musím znovu vybrat v hodinkách ten který jsem tam měl předtím. Dokonce jsem tam dal i ten originální modrý ciferník a udělalo mi to taky. Dělá to náhodně. :(

  PS: ten ciferník co se mi tam objevuje má název "simple".
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.