Huawei P9 a vylepšená verze Androidu 7.0 Nougat (B378)

1234579

Komentáře

 • mvarkonda akú verziu Androidu máš? Mne to začalo robiť až pri verzii 378, po vypnutí a následnom zapnutí ide v poriadku.
  Poděkovat autorovi 0
 • Čiže ponuka na aktualizáciu zmizla? Skúšal si tam aj voľbu Stiahnuť najnovší úplný balík?
  Poděkovat autorovi 0
 • Ahoj myslím že aktualizace na nový android proběhla v pohodě telefon je rychlejší úspornější ale určitě ne. Dalo to trochu práce nastavit tak jak jsem byl zvyklý. Jedna věc se ale stoprocentně zhoršila a to používání chytrého krytu. Nevím jestli ho někdo používáte ale dejte vědět Mně se zhoršila viditelnost skrz malý průzor krytu pokud mi někdo volá nic nevidím ani na ikony přijmout hovor, což před aktualizací nebyl problém. Zmizela možnost posouvat okna při přehrávání médií na čas v malém průzoru který se mi zdál velmi šikovný jako ochrana telefonu a přitom možnost ovládat bez otevření krytu.
  Poděkovat autorovi 0
 • Problém s chytrým krytem jsem zaznamenal taky. Chce to ještě další aktualizaci, která by tyhle nedodělky odstranila.... Nefunguje ani snížení rozlišení a uzamykání aplikací taky není úplně stoprocentní.
  Poděkovat autorovi 0
 • Judes, ano tiez az od 378. Predtym to islo bez zasekavania.
  Poděkovat autorovi 0
 • Tak tam bude nejaký problém. Inak o zadrhávaní systému som čítal, dlhodobý test tuším na fony.sk (rok pouzivnia) a tam to spomínali.
  Poděkovat autorovi 0
 • hanni napsal(a):

  Čiže ponuka na aktualizáciu zmizla? Skúšal si tam aj voľbu Stiahnuť najnovší úplný balík?

  Ano nabídka mi cca po týdnu zmizela.Ano zkoušel jsem to,to kontroluju stále.I přes HiCare a nic už nenabídne.A přes HiSuite mi to píše že používám nejnovější verzi.
  Poděkovat autorovi 0
 • Kulir napsal(a):

  Problém s chytrým krytem jsem zaznamenal taky. Chce to ještě další aktualizaci, která by tyhle nedodělky odstranila.... Nefunguje ani snížení rozlišení a uzamykání aplikací taky není úplně stoprocentní.

  Snížení rozlišení už nefunguje tuším od začátku co je A7.
  Poděkovat autorovi 0
 • Ináč aby som sa vrátil k tomu môjmu problému s GPS z predchádzajúcej strany. Po rollbacku na A6 a opätovnej inštalácii A7 cez OTA s factory resetom už GPS šlape bez problémov. :wink:
  Poděkovat autorovi 0
 • Ahoj chlapy. Jsem tu nový. Přečetl jsem toho dost a stejně bych poprosil o radu.
  Mám P9 L19 volný prodej 432 a mám stále A6 182. Aktualizaci mobil nenabízí přes OTA ani, když jí vyvolávám ručně. Ani HiCare mi nic nenabízí.
  Poradíte prosím, jak systém pošťouchnout, aby OTA na A7 přišla.
  Co jsem se tu dočetl o 3 souborech ruční aktzalizace a různých problémů po spatně provedené ruční aktualizaci bych to chtěl raději nechat udělat automaticky přes OTA.
  Díky moc za rady.
  Poděkovat autorovi 0
 • Uvolňuje se to postupně, HiCare už je možná přes limit, takže chvíli počkat, než pustíme na další sadu telefonů :)
  Poděkovat autorovi 1
 • Hafush: Měl jsem naprosto stejný problém, aktualizaci mi telefon nenabízel. Dostal jsem EVA-L19C432 jako služební telefon, takže jsem dlouze uvažoval, jestli jít do ruční aktualizace, abych z něj neudělal těžítko na stůl. Nakonec jsem neodolal a vše dělal pomocí návodu od Hanni. Tzn. update přes wifi na B360, po instalaci mi telefon nabídl další aktualizaci na B378. Takže nic složitého, nemusíš mít obavy. Jinak moc děkuji Hannimu za návod...

  http://www.huafan.cz/discussion/2024/navod-instalacia-android-7-nougat-na-huawei-p9-pomocou-programu-huawei-firmware-updater#latest
  Poděkovat autorovi 0
 • hafush  
  upraveno 7. April 2017
  OK. Josef.
  Děkuji za rychlou reakci.
  Zkusím teda ještě cca týden počkat. Jen mě zarazilo, že už vyšlo několik verzí A7 a jsem stále na A6 182.
  Poděkovat autorovi 1
 • hannihanni  
  upraveno 8. April 2017
  hafush, nečakaj, je to zbytočné, lebo sa nedočkáš. Updatuj ručne cez Updater metótou WiFi. Je to bezpečné a pomerne rýchle.
  Poděkovat autorovi 0
 • Já jen, že v diskuzi jinde jsi zase zmiňoval, že oficiální OTA má dokonce 3 soubory, ale ten třetí tu nikde není.
  Dále se zeptám, jestli je lepší tedy nahodit 360 a pak počkat až se sama nabídne nejnovější 378, nebo jaká je teď nejnovější.
  A nebo jestli tu někde najít odkaz k té nejnovější a tu rovnou nahodit ručně tou Wifi metodou.

  On sice Josef napsal, že budou OTA z A6 182 na A7 uvolňovat pro další várku mobilů, ale je pravda, že neřekl kdy.(ani přiblížně) , což má Hani pravdu, že bych mohl čekat dlouho a dlouho a možná se ani nedočkat. :-(
  Poděkovat autorovi 0
 • Tie verzie sú dve...s dvomi súbormi a tromi súbormi. Kľudne updatuj na B360 podľa návodu a potom cez OTA na B378, ako TOMIR.
  Poděkovat autorovi 0
 • MIKJINMIKJIN  
  upraveno 9. April 2017
  Našel jsem na internetu zmínku (únik) o firmware B383 pro EVA-L09 i s instalačními soubory. Údajně má být plně volně vypuštěn až 20. dubna. Takže zřejmě jako OTA přijde minimálně asi až za 11 dní.
  http://www.gizrom.com/emui-5-0-huawei-p9-b383-nougat-firmware/
  Aktualizace je full update.
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.