Huawei Mate 9 oficiálně v prodeji + rozbalení

1235

Komentáře

 • Proc nemam vip clenstvi? Zaruka se mi ukazuje do 17.12.2018 pritom tel. jsem kupoval 6.1.2017. Je to cele nejake divne...
  Screenshot_20170113-211147.png
  1080 x 1920 - 129K
  Poděkovat autorovi 0
 • Už jsem to řešil s jinou uživatelkou, některým lidem to neukazuje správně (máme na to vlastní interní aplikaci, kde můžeme záruku kdykoliv ověřit)
  Poděkovat autorovi 0
 • Zdravím, při pohledu na telefon proti světlu jsem si všimnul, jako by pravá strana telefonního reproduktoru byla zanesena, jako by byly dírky ucpané. Nejprve jsem si myslel, že to je od prachu, ale to by nebylo takhle pravidelně. Pak jsem to našel i na videu u jiného uživatele, tak posílám screen (doufám, že to bude dobře vidět). Máte to také tak? Pokud je to tak schválně, pak se ptám proč?
  Mate 9 telefonní repoduktor.PNG
  849 x 246 - 88K
  Poděkovat autorovi 0
 • Na obrázku to moc vidět není, tady se zmenšil, ale tady v tomto videu v čase 9:02 ano
  Poděkovat autorovi 0
 • hannihanni  
  upraveno 15. January 2017
  Obrázok som zväčšil.....

  image
  a hneď vysvetlím, prečo to tak je. Huawei Mate 9 má rovnako ako P9 schovanú oznamovaciu LED diódu za mriežkou slúchadla. Konštrukčne je LED dióda schovaná za biely plastom, čiže nie je priamo za mriežkou. Tu na obrázku je vidno, ako chlapík vyťahuje modul so senzormi a LED diódou a zakrúžkoval som miesto, kde je dióda.

  image
  Tu som popísal, ako to v tom hornom priestore vyzerá.

  image
  No a aby biely plast pod mriežkou nepresvital spod čiernej mriežky, pravá časť mriežky je "zatmavená", čiže otvory sú menšie.

  image

  Tu je pre porovnanie riešenie v P9:

  image
  Poděkovat autorovi 2
 • Díky hanni. Čekal jsem leccos, ale že to tady někdo rozebere takhle do detailu a že dostanu přímo takhle vědeckou odpověď, to tedy ne :smile:
  Klobouk dolů a palec nahoru!
  Poděkovat autorovi 1
 • Klobúk dolu aj pred tebou. Ani som nedúfal, že si to okrem mňa niekto vôbec všimne. :wink:
  Poděkovat autorovi 0
 • Huawei Mate 9 byl benchmarkem Antutu zvolen nejlepsim byznys smartphonem za rok 2016 s prumernym vysledkem v testu 146942 bodu.
  Poděkovat autorovi 0
 • 146tisic, tak to nemám ani náhodou.
  Poděkovat autorovi 0
 • Ale ta už nebude. Tedy pokud nepoužijes FunkyHuawei 2. Vtipné je jak na xda se spousta lidí rozčiluje a oprávněné, proč Huawei znemožnil pouze u Mate 9 ruční update a podporuje placený update právě přes FunkyHuawei. Kde za 15 domácí či 30 si můžete provést update. Je to pekárna.
  Poděkovat autorovi 0
 • Má smysl upgrade z Mate 7 na Mate 9? S M7 jsem spokojený, funguje bez problémů. Na M9 je na tomto fóru dost negativních ohlasů. Přecházel jste někdo z M7? Můžete sdělit vaše pocity z rozdílu mezi těmito telefony? Díky
  Poděkovat autorovi 0
 • Streki napsal(a):

  Ale ta už nebude. Tedy pokud nepoužijes FunkyHuawei 2. Vtipné je jak na xda se spousta lidí rozčiluje a oprávněné, proč Huawei znemožnil pouze u Mate 9 ruční update a podporuje placený update právě přes FunkyHuawei. Kde za 15 domácí či 30 si můžete provést update. Je to pekárna.

  To ale není pravda. Ruční update jede, jen se kontroluje, jaká verze se instaluje a jestli je plně kompatibilní. Vlastní telefony si taky aktualizujeme ručně, když něco testujeme.

  Poděkovat autorovi 0
 • Tak to je super. Cize ked budem mat spravnu verziu firmware a(napr. Sa mi nebude chciet cakat na OTA) staci ist cez servisne menu ako u predchodcov alebo je postup iny? Ci bude nutnost stahovat plnu verziu firmware? Dakujem
  Poděkovat autorovi 0
 • Postup je stejný, ale těžko poznáte kompatibilní verzi
  Poděkovat autorovi 0
 • Kvoli comu je tazke poznat spravnu verziu?? Viem ze to overuje este huawei server ak si spravne myslim
  Poděkovat autorovi 0
 • Z toho, co jsem pochopil na XDA: Aktualizační balíky pro Mate 9 mají oproti aktualizačním balíkům na všechny ostatní telefony od Huawei status ONLINE. To znamená, že i když jsou v telefonu ve složce DLOAD, tak telefon si před jejich instalací ověří zda jsou tyto balíky pro tento telefon určeny k ruční instalaci a když zjistí (a to zjistí podle toho statusu ONLINE), že nejsou, tak instalaci neumožní. U Mate 8 a všech ostatních je nastaven status OFFLINE a proto se dají instalovat ručně. Ještě niko na XDA nepřišel na to, jak ten status změnit (pravděpodobně to ani nejde) a tak se čeká, zda se podaří leaknout nějaký update balík s OFFLINE statusem přímo od Huaweie. Pokud JOZEFE je to taková brnkačka a ty si to děláš sám, tak bys nám mohl ten balík, který se ti podařilo ručně nainstalovat, uploadnout. Byl bys momentálně jediný člověk na světě a sláva by tě neminula. Předpokládám ale, že jsi o tomhle omezení spíš vůbec nevěděl a samotnému se ti taky nepodařilo nic ručně z DLOAD složky úspěšně nainstalovat... Teď b mě zajímala tvoje reakce HUAFANE:-)
  Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.