Android 6.0 oficiálně uvolňován v České republice pro Huawei P8

Důležitá zpráva - přišla mi informace, že v České republice dnes oficiálně odstartoval update na Android 6.0 Marshmallow skrze OTA. Pro začátek byla aktualizace poslána na necelých 2000 telefonů a pokud budou odkazy pozitivní, uvolníme aktualizaci ve větším měřítku. Těším se na vaše reakce. Budu rád, pokud se tady ozvete s informací, jestli vám aktualizace do telefonu dorazila a jak se vám líbí.

«13456726

Komentáře

• Škoda nebyl jsem vybrán :-) jakmile aktualizace dorazí budu rád informovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Také nepatřím mezi vyvolené - škoda.
    Poděkovat autorovi 0
  • A to uvolňují tu B321 která má chyby ?
    Poděkovat autorovi 0
  • Tu, která výborně funguje :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Já jsem pouhý uživatel středního věku a na ruční aktualizaci jsem si nikdy netroufl (ani u Xperie Z1, kterou stále mám). O novinky se však zajímám a mobil mám rád vždy co nejaktuálnější. Vždy jsem však čekal na oficiální vydání.
    Jsem zvědavý (a celkem i nedočkavý), jak přistoupí k aktualizaci T-Mobile a jak budu dlouho čekat...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. May 2016
    Opět slib a nic? Jozef_HuaFan se měl stát lakýrníkem, lakuje nás všechny hezky...
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 20. May 2016
    Pokud si budete chtít stáhnou nejnovější FW pro váš telefon, tak na stránkách české podpory najdete luxusní FW B132 http://consumer.huawei.com/cz/mobile-phones/support/downloads/p8-cz.htm. Dobrý žert našeho oblíbeného výrobce. Samsung měsíc před vypuštěním 6.0.1 na svých stránkách měl manuál pro Marshmallow 6 pro telefony se změnami v ovládání. Měsíc poté, přesně v den, kdy slíbili, přišla OTA aktualizace na 6.0.1 - na 2,5 roku starý model!
    Poděkovat autorovi 1
  • Promiňte, ale bohužel vám stále nedochází rozdíl mezi UPDATE.APP souborem a OTA aktualizací. Pro běžného uživatele není UPDATE.APP soubor novějšího sestavení vůbec potřeba, protože se s ním nesetká. Pokud se navíc vytvoří OTA, která navazuje na předchozí verze. Rád se s vámi o tomto tématu pobavím podrobněji, nicméně je třeba chápat fakta. PS: co chcete říct tím pět slib a nic? Aktualizace oficiálně roluje v České republice pro první sadu IMEI, další bude příští týden. Chcete to snad zpochybnit?
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď jsem otevřel HiCare, otevřel v něm nastavení a nabídlo mi to aktualizaci HiCare. Zaktualizoval jsem ji a poté mi nabídla aktualizaci na Android 6.0 Marshmallow. Takže teď aktualizuji :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuji, první úspěšný. Alespoň už je vidět, že jsem nekecal :). Těšíme se na dojmy
    Poděkovat autorovi 0
  • Taktez nabidnuta aktualizace, stahuji....
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky po aktualizi mi to nabidlo je to stejny jako ota ? Nebo mam pockat az mi to nabidne tel ? Diky
    Poděkovat autorovi 0
  • Aj mne to ponuklo aktualizaciu ked som updateoval Hicare. Ale vobec neviem odkial je moj telefon, je ti sedivka. Ponuklo mi B321. Stahujem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky mi hicare nabidl 321, jak budu na wifi stahuji ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 20. May 2016
    Za mne zati spokojenost, sice jsem musel par veci nastavit znova, ale nic tragickeho.... Jedine co mi leze na nervy je fakt, ze mam li na plose dan kontakt, jehoz nazev je na dva radky, tak spodni tretina nazvu kontaktu chybi, tudiz napr z "y" je "v". Za boha nemuzu prijit na to jak to opravit, teda mimo prejmenovani, coz bych nerad.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ta sms notifikácia nefunguje, to ma trochu stve no . Dufam ze opravného FW sa dockame tento rok:)
    Poděkovat autorovi 0
  • No vždyť jsem se ptal o pár řádků víš jestli pustili tu B321 s chybami a Josef napsal že to je ta co výborně funguje :smiley:
    Poděkovat autorovi 1
  • Míra napsal(a):

Za mne zati spokojenost, sice jsem musel par veci nastavit znova, ale nic tragickeho.... Jedine co mi leze na nervy je fakt, ze mam li na plose dan kontakt, jehoz nazev je na dva radky, tak spodni tretina nazvu kontaktu chybi, tudiz napr z "y" je "v". Za boha nemuzu prijit na to jak to opravit, teda mimo prejmenovani, coz bych nerad.

A nemáš nějaký upravený motiv? Názvy aplikací se ti vejdou?

Poděkovat autorovi 0
  • null
    Dobrý večer dostál jsem klic od huawei na odemceni bootlauderu ale neumim to nejste s prahi nahodu zaplatim za sluzbu nebo jestli nemate kontakt na nějakého prazaka kteri mi odemce telefón a zaroven rootne na zasranou zaruku mne vubec ne zalezi diki za otpoved
    Poděkovat autorovi 0
  • No, nejde mi nastavit vyzvaneci ton ve WatsApp, neustale je defaultni a ne a ne jej zmenit na jiny.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.