Huawei P8 Lite dostává opravený Android 6.0 (firmware B560)

upraveno 26. October 2016 v Huawei P8 Lite
První verze oficiálního Androidu 6.0 Marshmallow pro model Huawei P8 Lite byla uvolněna ve vybraných regionech už před několika týdny, do našeho regionu ale nedorazila. Po vypuštění bylo zjištěno, že se v dané verzi (firmware B550/B551) objevují dvě chyby. Předně někteří uživatelé stále hlásili problém se zdvojováním písmen (ten jsem já už po dané aktualizaci neměl), navíc nefungovala korektně dioda pro notifikaci příchozích zpráv (tento problém byl globální). Nyní se ale blíží lepší časy, začíná se uvolňovat opravený firmware B560 a ten už by mohl dorazit také k nám (myšleno oficiální cestou).

Sám jsem samozřejmě s instalací neváhal a zatím mám z aktualizace dobrý pocit. Ke zdvojování písmen nedochází, funkčnost diody jsem pak několikrát ověřil, ostatně se můžete podívat také na přiložené video. Budiž to také odpovědí na otázky, proč vydání aktualizace oficiální cestou někdy trvá déle - pokud je zjištěna chyba, nechceme vám do telefonu dávat aktualizaci, kde něco nefunguje na sto procent. Neznamená to, že vždycky vše dokonale funguje. Ale chceme vám dále dodávat kvalitní podporu. Budiž opravený firmware B560 důkazem, že P8 Lite se s představením novinek rozhodně neocitnul na druhé koleji. Doufám, že tato aktualizace zamíří do našich telefonů také oficiální cestou, telefon je totiž po aktualizaci pekelně rychlý, baterie drží pěkně a vše funguje. Jaké jsou vaše dojmy?
«13456757

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.