Aktualizace firmware Huawei P9 EVA-L19

upraveno 6. May 2016 v Huawei P9
Huawei P9 je novou vlajkovou lodí společnosti Huawei a předpokládám, že bude dostávat excelentní podporu. Aby byly informace pro vás snadno dohledatelné, dovoluji si tady založit téma, ve kterém se budeme věnovat pouze aktualizacím tohoto telefonu. Můžete tady sdílet svoje dojmy, postřehy, tipy. Protože se u nás Huawei P9 u nás prodává ve dvou variantách, založil jsem dvě témata. Jedno se věnuje modelu Huawei P9 EVA-L09 na jednu kartu SIM, druhé se věnuje modelu P9 EVA-L19 na dvě karty SIM. Tady se tedy věnujeme druhé zmíněné verzi telefonu, která podporuje dvě karty SIM, nicméně postrádá LTE pásmo 900 MHz (používá Vodafone) a technologii NFC.

Právě před dvěma dny mi do modelu Huawei P9 Dual SIM přišla aktualizace na firmware B122. Přiznávám se, že changelog jsem měl k dispozici pouze v čínském jazyce, moc jsem toho tedy nevyčetl. Nicméně už před aktualizací jsem s telefonem byl velmi spokojený, takže na tom se nic nemění. Ale pokračuji v pátrání. Všimli jste si nějaké novinky v této verzi? Předpokládám, že svoje telefony máte zatím jen krátkou dobu, takže poznatků asi nebude příliš, ale věřím, že brzy začnou přibývat.

image
«13456721

Komentáře

Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.