Huawei P9 - osobní dojmy, názory, dotazy

13468943

Komentáře

• Tak už se nám to blíží, podle emailů od Alzy by měla být P9 doma už zítra. Chci se proto zeptat, jestli už se ví, zda bude v balení nějaký kryt/bumper nebo mám ještě rychle něco objednat. :dizzy:
    Poděkovat autorovi 0
  • Kryt by tam být neměl (ale neměl jsem čas to ověřit), nicméně pokud najdete něco pořádného, dejte vědět. Já zatím hledám a vlastně ani nevím, co konkrétně... Nechci totiž pouzdrem narušit ten vzhled...
    Poděkovat autorovi 0
  • No zatím vezmu průhledný bumper z Alzy + ochranné sklo na předek, aby byla nějaká ochrana hned od začátku. Pak se uvidí, v českých eshopech toho zatím moc nemají, viděl jsem ještě nějaká flipová pouzdra, ale nic takového u mě neuspěje.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak už mám v rukou a jdu testovat. Na první pohled reaguje ještě rychleji než P8.
    Nyní instaluji své programy a jdu si hrát.
    Poděkovat autorovi 0
  • Těšíme se na dojmy. Jaká barva u vás vyhrála?
    Poděkovat autorovi 0
  • Barva klasika Titanium Grey.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já budu testovat až odpolko,ted mi priletla sms od TS Bohemia,ze uz je :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak první poznatky jsou super. S P8 jsem byl spokojen ale P9 je ještě lepší. Je svižnější . Přirovnal bych to k "sériovému autu a to samé auto ale s chipovaným motorem.
    Hlavně teď testuji notifikace, zatím to vypadá dobře a zdá se, že fungují. Ale chce to delší čas.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem rád, že se nám tady majitelé množí :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Vážení uživatelé nových P9, mají také (stejně jako P8) křivé displeje? Mnoho z nás to poznalo při lepení ochranných skel. Vzhledem k zakřivení se u mne skla odlepovaly, proto žádné nepoužívám.
    Díky za odpovědi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes přišla aktualizace na B136.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 3. May 2016
    Souhlas, pro ty co mají single SIM verzi. Aktualizace jedou na sto procent od začátku :)

Tím křivé displeje myslíte 2,5 D efekt? Ano, ten má v dnešní době spousta telefonů, vypadá to lépe, je třeba najít sklo, které je zakřivené z výroby
    Poděkovat autorovi 0
  • On myslí křivý displej v horních rozích displeje. Někteří s tím měli problém a nesedělo na těch místech tvrzené sklo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ideální by byla nějaká fotografie, toto si asi neumím dle popisu představit :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Myslím tím přesně to, co uvádí Zdenek34. Můj telefon je "postižený" v pravém horním rohu. Zde na fóru to někteří uživatelé řešili.
    Na ev. fotografii to vidět nebude. je to však hezky vidět při zhasnutém displeji proti oknu. Odraz ve skle je v místě křivého displeje zaoblený. Pak je jasné, že v takovém místě na displeji se např. ochranné sklo nepřichytí a bude se odchlipovat.
    A zajímá mě právě to, zda P9 trpí stejným neduhem.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já mám displej rovný. Jak u dalších nevím. U P8 znám taky případ rovného displeje. Ne ale u mého. :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já koukl na oba svoje telefony a u P8 i P9 to mám ok. Ale nikdy mě to dříve nenapadlo zkoumat :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak já dal u P8 tvrzené sklo, a spodní a horní část displeje to byla katastrofa. Za dva dny šlo sklo pryč.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já teď koukám na originální pouzdro s oknem... Nevypadá špatně :). Je ve třech barvách...
    Poděkovat autorovi 0
  • Já taky koukal včera na zadní kryt. Byl pěkný asi pravá kůže, ale 1 599,0 kč. Tak jsem ho opatrně položil a šel dál. Manželka je tolerantní, ale zase až tak moc neeee.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.