Huawei P9 - osobní dojmy, názory, dotazy

1343536373840»

Komentáře

• Neřekl jsem, že jsi antitalent a ani bych si to nedovolil, psal jsem o kolegovi a opravdu to tak bylo.
    Taky píšu rychleji ale u P9 s tím oproti Z2 nemám sebemenší problém. Co tvrzený sklo ... nalepený nemáš? Měl jsem sklo od tohoto prodejce na aliexpressu: http://s.aliexpress.com/MRVJriAB
    a musel jsem jej sundat, tam bylo naopak potřeba režim rukavice mít zapnutý.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vím, plno lidí s tim má problém když má ruce jak lopaty ale já nikdy problém neměl. Doposud jsem měl LG g2, LG g3 a teď tohle. Sklo jsem ještě nestihl koupit a nalepit, v tomhle pes zakopaný není.

Je to zvláštní, zkouším to teď používat s režimem rukavice a přijde mi to o hodně přesnější. Co jsem teď psa tenhle příspěvek tak byl celý bez překlepů. Tak to nechápu. Zkusím to tak ještě chvíli používat
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim, nemáte nahodou někdo problém s připojením k wifi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Wifi jede v pohodě ale miracast jede jak zdechlina to nemá snad ani 1fps
    Poděkovat autorovi 0
  • No tak mě moje P9 překvapila, že nemá problém s 500GB ExtHDD, což Xperia Z2 ohlašovala chybou nebo připojením poškozeného zařízení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Všetkým majiteľom P9-tiek prajem krásny NR 2017, plný zdravia, šťastia a osobných aj pracovných úspechov...Radka
    Poděkovat autorovi 3
  • Caute mohli by ste mi poradit ako vypnem pri fotografovani 5 sekundovy casovac ktory sa objavy hned ako stlacim spust a ked
    Poděkovat autorovi 0
  • Z pravej stravy potiahnutím prsta vytiahni lištu "Nastavenie" a tam nájdeš položku "Časovač" klikni naň a vyber "vyp".
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    To by me taky zajimalo a nemuzu na to vubec prijit :-( dcerce bude skoro 6 a vecer kdyz chodim se psem,nechavam mobil doma a vola babicce a diky zabezpeceni volat nemuze :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. leden
    Janulinka...:
    Není přece nic jednoduššího než dcerce nahrát prstík a ukázat jí co a jak... :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Před nějakou dobou jsem tu psal že mi špatně funguje dotyk. Telefon jsem chtěl vrátit ale s tim poslali někam že na použité zboží se to nevztahuje i když to bylo do 14 dní. Ale to nevadí. Zkusil jsem jim to dát na reklamaci a za 10 jsem dostal nový kus. Takový servis by mohli mit všechny značky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Servis v roce 2017 ještě zlepšíme :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.