Huawei P9 - osobní dojmy, názory, dotazy

13738404243

Komentáře

• Neřekl jsem, že jsi antitalent a ani bych si to nedovolil, psal jsem o kolegovi a opravdu to tak bylo.
    Taky píšu rychleji ale u P9 s tím oproti Z2 nemám sebemenší problém. Co tvrzený sklo ... nalepený nemáš? Měl jsem sklo od tohoto prodejce na aliexpressu: http://s.aliexpress.com/MRVJriAB
    a musel jsem jej sundat, tam bylo naopak potřeba režim rukavice mít zapnutý.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vím, plno lidí s tim má problém když má ruce jak lopaty ale já nikdy problém neměl. Doposud jsem měl LG g2, LG g3 a teď tohle. Sklo jsem ještě nestihl koupit a nalepit, v tomhle pes zakopaný není.

Je to zvláštní, zkouším to teď používat s režimem rukavice a přijde mi to o hodně přesnější. Co jsem teď psa tenhle příspěvek tak byl celý bez překlepů. Tak to nechápu. Zkusím to tak ještě chvíli používat
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim, nemáte nahodou někdo problém s připojením k wifi?
    Poděkovat autorovi 0
  • Wifi jede v pohodě ale miracast jede jak zdechlina to nemá snad ani 1fps
    Poděkovat autorovi 0
  • No tak mě moje P9 překvapila, že nemá problém s 500GB ExtHDD, což Xperia Z2 ohlašovala chybou nebo připojením poškozeného zařízení.
    Poděkovat autorovi 0
  • Všetkým majiteľom P9-tiek prajem krásny NR 2017, plný zdravia, šťastia a osobných aj pracovných úspechov...Radka
    Poděkovat autorovi 3
  • Caute mohli by ste mi poradit ako vypnem pri fotografovani 5 sekundovy casovac ktory sa objavy hned ako stlacim spust a ked
    Poděkovat autorovi 0
  • Z pravej stravy potiahnutím prsta vytiahni lištu "Nastavenie" a tam nájdeš položku "Časovač" klikni naň a vyber "vyp".
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    To by me taky zajimalo a nemuzu na to vubec prijit :-( dcerce bude skoro 6 a vecer kdyz chodim se psem,nechavam mobil doma a vola babicce a diky zabezpeceni volat nemuze :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 15. January
    Janulinka...:
    Není přece nic jednoduššího než dcerce nahrát prstík a ukázat jí co a jak... :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Před nějakou dobou jsem tu psal že mi špatně funguje dotyk. Telefon jsem chtěl vrátit ale s tim poslali někam že na použité zboží se to nevztahuje i když to bylo do 14 dní. Ale to nevadí. Zkusil jsem jim to dát na reklamaci a za 10 jsem dostal nový kus. Takový servis by mohli mit všechny značky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Servis v roce 2017 ještě zlepšíme :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj všem kdyby někdo prodával, bral bych single Sim verzi, popř.poradite kde koupit dobře? Tzn.opravdu cz distribuci. Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím. Můžete mi někdo vysvětlit k čemu slouží profil vykreslování? Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den. Jsem celkem spokojený uživatel P9 ale mám několik věcí, které má konkurebce dotažené lépe. Mezi ty pro mně nejpodstatnější patří nemožnost nastavení opakovaného upozornění na nepřijatý hovor, SMS nebo e-mail. Jediné co se mi podařilo je nastavení barevného upozorňování barevnou diodou na čelní straně pomocí aplikace "správce LED". Zkoušel jsem několit aplikací na upozornění na nepřijaté hovory, SMS a e-maily formou vibrací, zvuku či blikaní blesku, ale žádná s P9 nekamarádí. Neporadí někdo jak na TO???? Děkuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužiaľ EMUI sa s týmito aplikáciami naozaj nekamaráti. Ja som už vyskúšal asi všetky, čo existujú a ani jedna nefungovala poriadne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Musím říct, že bych ocenil v telefonu taky lepší správu vibrací a barvy LED při notifikacích. A také tu LED mohli udělat výraznější. Tohle je jedna ze slabin P9/Plus.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tá ledka je taká decentná a je to také elegantné pre takýto telefón ako je P9. Predsa len to nie je nejaký detský telefón ktorý by mal svietiť ako kolotoč ale 100 ľudí 100 chutí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Omlouvam se, ale je toho tu tolik, tak nevim ,jestli to tu uz bylo.... Sekl se mi po 1 roce uzivani mobil asi poprve takovym zpusobem, ze nejde vypnout, - vyndat baterii se neda, existuje nejaky tvrdy restart, nebo cekat az dojde baterie, to je tak na den mam pulku, i kdyz sviti trvale - to by mohl chcipnout driv ....
    Poděkovat autorovi 0
  • Podržet vypínací tlačítko a zvýšení hlasitosti dostatečně dlouho.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.