Huawei P9 - osobní dojmy, názory, dotazy

2456740

Komentáře

• Když budu brát jako výhodu záruku na tři roky, tak výmněna displeje ve mě důvěru nevzbuzuje. Nevím proč, snad proto že jsem po dvou měsících vymněnil P8 za jinou kvůli vadnému displeji.

Záleží na co vše se bude tříletá záruka vztahovat.

Když tedy nemá funkci poklepání, je funkční přídržení na snímači otisku a odemčení telefonu bez předešlé aktivace zapínacím tlačítkem, nebo se musí aktivovat zapínacím tlačítkem a pak otisk?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 11. duben 2016
    Stačí přiložit prst a telefon se odemkne. Myslím, že v nastavení se nachází i možnost nastavit to jinak.

Dokonce lze čtečku použít k prohlížení fotografií nebo srollovat horní lištu.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak to mi stačí k pohodě.

Když si P9 předobjednám do 30.4, kdy ho fyzicky mohu držet v ruce?
    Poděkovat autorovi 0
  • protoze je ctecka na zadech, tak se musi telefon vit do ruky - proto me mrzi absence funkce "probudit poklepanim" - kdyz telefon lezi na stole a chci se jen podivat na notifikace. A propo - notifikacni diodu ma?

Poděkovat autorovi 0
  • Ma diodu umistenou v mrizce horniho reproduktoru.
    Poděkovat autorovi 0
  • A jak dobre je dioda videt ve dne, kdyz blika? Mam obavy, aby byla vubec viditelna....
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to v pohodě, je to vidět pěkně, nepřehlédnete to
    Poděkovat autorovi 1
  • Super, jen pro srovnani, je lepe videt nez na P8? Mam predni panel bily a nektere barvy skoro videt nejdou.
    Poděkovat autorovi 0
  • Přijde mi to hodně podobné, standardně bliká zeleně a to je u stříbrnobílého telefonu vidět pěkně
    Poděkovat autorovi 0
  • Dan22 napsal(a):

Tak to mi stačí k pohodě.

Když si P9 předobjednám do 30.4, kdy ho fyzicky mohu držet v ruce?

Bude to během prvního týdne května. Jinak ta čtečka je skutečně velmi rychlá a mě se právě líbí, že je bez aktivace, přiložíte prst a hned pracujete
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 12. duben 2016
    V ofic CZ distribuci se bude prodávat jen Single SIM varianta (EVA-L09), nebo i 32GB Dual SIM varianta (EVA-L19)???
    Pozor pro Vodafonisty - EVA-L19 nemá podporu 900MHz LTE pásma (a navíc v dualSIM variantách není NFC)
    Mmě by vyhovovala 64GB dual SIM varianta (EVA-L29), ale na ni si asi z ofic distrubuce muže nechat zajít chuť, že? ;-)
    Poděkovat autorovi 1
  • Bude také DualSIM varianta. 64 GB verze se ale sem spíše nepodívá
    Poděkovat autorovi 0
  • DualSIM bude bez SD karty?
    Poděkovat autorovi 0
  • Můžete si vybrat, buď budete mít v telefonu dvě telefonní čísla nebo místo jednoho dáte paměťovou kartu
    Poděkovat autorovi 1
  • Chcem sa opýtať ma p9 optickú stabilizáciu lebo na smartmanii píšu že nie a ešte jedna otázka prebudenie dvojitým poklepaním funguje aj pri p9?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 14. duben 2016
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Můžete si vybrat, buď budete mít v telefonu dvě telefonní čísla nebo místo jednoho dáte paměťovou kartu

Zdravím Jozef,
    plánujem kúpu tohoto telefónu a keďže teraz šlapem na Xperii Z1C a potrebujem dual SIM telefón, mám otázku. Keď si vystačím s 32 GB vnútornej pamäte, idú oba sloty použiť pre dve SIM karty, ktoré pracujú obe súčasne? Myslím tým, že obe sú na príjme a ide z nich telefonovať + data?
    A je varianta, ktorá sa teraz v CZ a SK ponúka v predpredaji Dual SIM? Nerád by som si ho predobjednal a potom zistil, že nemá dva sloty pre SIM.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, u nás se běžně prodává Dual SIM, nicméně třeba operátoři budou mít single SIM verzi. Ideální je zeptat se přímo v konkrétním obchodě, jestli budou mít Dual SIM. Obě karty SIM jsou na příjmu. Ještě jsem nezkoušel, co to udělá, když na jedné kartě už poběží hovor a někdo zavolá na tu druhou, vyzkouším. Stejně tak jsem neověřoval ještě, jestli 4G běží na obou SIM (ale už to po mně chtělo více lidí, takže také nezbývá než otestovat :)). Jen si musím sehnat druhou datovou kartu
    Poděkovat autorovi 0
  • Bude v balení P9 taky nějaký gumový/plastový obal podobně jako u Mate 8?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.