Nefukční fotoaparát Huawei P8

upraveno 10. April 2016 v Huawei P8
Dobrý den,

O tomto víkendu jsem byl na horách chvíli jsem normálně fotil, ale po nějaké době se mi na dispeji objevila hláška viz přiložený obrázek.
Nejde mi spustit ani přední, zadní fotoaparát ani svítilna. Než budu dávat telefon k reklamaci tak se chci zeptat jestli se už se z vás někdo s podobným problémem nesetkal.

image

Předem děkuji za odpověď.
12894351_10209007119195695_105261696_o.png
1080 x 1920 - 40K

Komentáře

• Nesetkal, ale zkoušel jste vymazat data aplikace? Neinstalovat jste nějaký alternativní fotoaparát? Pokud vymazání dat aplikace nezabere, tak určitě rest. Když nepůjde ani ten, reklamace...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. March 2016
    Zkoušel jsem, jak jinou aplikaci, tak úplné tovární nastavení.
    Jozef_HuaFan napsal(a):

Nesetkal, ale zkoušel jste vymazat data aplikace? Neinstalovat jste nějaký alternativní fotoaparát? Pokud vymazání dat aplikace nezabere, tak určitě rest. Když nepůjde ani ten, reklamace...

Poděkovat autorovi 0
  • Pak skutečně reklamace
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, Ja mám presne to isté. Skúšala som všetko aktualizáciu, všetko vymazať ... A nič nepomohlo stále nejde. Skúšala som ho dať do opraavy ale tam mi povedali že mi fotoaparat skratoval a oprava mala stáť 120€... Ale za tú cenu sa mi oplatilo skôr kúppiť nový.... Síce stále neviem čo je s ním....
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý deň, mám rovnaký problém s P8.
    1- hlási "Nedá sa pripojiť k fotoaparátu"
    2- nefunguje svietidlo
    Nepomohol reštart ani vymazanie vyrovnávacej pamäte.
    Zaujímalo by ma, kde bol problém u predošlých príspevkoch.
    Ďakujem
    Poděkovat autorovi 0
  • zizu16  
    upraveno 9. December
    Zdravim, mam sice kameru funkcni,ale obraz se mi vlni a pri ostreni poklepem se obraz spis trepe,predpokladam,ze jde o problem kamery a tak jsem se ji rozhodl vymenit,jelikoz byl na nem vymenen praskly display mimo tmobile a bojim se tudiz neuznani reklamace. Kamerovy modul je po vymene nejak potreba nastavit?nebo jen pripojit a fotí?
    Poděkovat autorovi 0
  • Modul fotoaparátu kalibrovat nemusíš.
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.