Huawei P8 s firmware C432B321 (dojmy + zkušenosti) - Android 6.0

1343536373840»

Komentáře

• Delalo mi to taky. Ja vymenil kartu, pouzival jsem Kigstone a vymenil za samsung 64GB a od te doby bez problemu.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 29. září 2016
    Sakra. Cital som o tych kingstone, ze po vymene to prestalo robil. Len jej bude skoda, kedze bola rychla a pod. Hodis aj presny link na tu co mas? Alebo presny nazov? :)

Len je zaujimave, ze zena ma tu istu kartu ako ja a na P8 Lite po aktualizacii na 6.0 jej to nevypisuje. Ona aktualizovala cez Ota, ja cez stiahnutu verziu z webu. Ma niekto podobny problem?
    Poděkovat autorovi 0
  • Imho to je věc, co se u telefonů objevuje už roky - konkrétní karta s konkrétním telefonem s konkrétním systémem si nemusí rozumět. Každý dílek skládačky sám o sobě je ok, ale dohromady to nejde.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, funguje prosím někomu na této verzi Google Now On Tap? Vůbec nevím jak ho zapnout... :-/
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravim uz mam P8 skoro rok a jeste nemam zadnou aktualizaci na android 6.0.Nevite proc?
    Poděkovat autorovi 0
  • Bemos napsal(a):

Zdravim uz mam P8 skoro rok a jeste nemam zadnou aktualizaci na android 6.0.Nevite proc?

Musíš jít do aplikace HiCare a updatovat odtud.
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha diky pravda nabizi to...a ma to vubec smysl updateovat?Jake to ma vyhody a nevyhody?Vim ze je to tu popsane ale nechce se mi cele cist...diky
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 16. leden
    Potreboval bych poradit s aktualizaci. Jelikoz mam novy telefon, tak mi to po 1. zapnuti nabidlo aktualizaci z C432B170 na C432B200, dalsi aktualizace mi telefon nenajde, proto jsem zkusil stahnout oficialni verzi updatu C432B321 Nordic European a nainstalovat ho rucne podle navodu od Huawei. Behem instalace se mi to zastavi a vyskoci cerveny vykricnik, jedina moznost kterou mi to nabidne je restart. Telefon jsem kupoval z e-shopu nejmobily.cz, prodejce uvadi, ze telefon je nebrandovany, cili se da pouzit na vsechny operatory a pry se jedna o ceskou distribuci, popripade distribuci z EU. Mel s aktualizaci nekdo podobny problem jako ja?
    Poděkovat autorovi 0
  • Skus aktualizovať cez aplikáciu hicare ktorú máš v telefóne v nej daj voľbu prvý vlastníci aktualizácie os
    Poděkovat autorovi 0
  • HiCare jsem taky zkusil a nic to nenaslo, zkusil jsem nainstalovat novejsi verzi HiCare z Google store a opet nic. Zajimavy je, ze na P8 Lite od stejnyho prodejce sly aktualizace hned. Ja uz mam 2. telefon P8 a opet mi nejdou aktualizace, vzdy to udelalo aktualizaci z C432B170 na C432B200 a dal nic.

Poděkovat autorovi 0
  • A cez hisuite v PC si skúšal?
    Poděkovat autorovi 0
  • HiSuite jsem tedka zkusil a kdyz kliknu na aktualizaci systemu, tak vyskoci hlaska, ze muj system je aktualni, nehleda to nic.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skúšal si prejsť na b370 namiesto b321 to by mohlo ísť a je to novší update, tu na foru nájdeš b370 aj z navodom
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. leden
    Zkusil jsem nahodit B370 podle navodu a na 3% mi to vyhodilo hlasku ,,Software install failed!", u B380 totez. Dneska jsem volal do e-shopu a bylo mi receno ze telefony P8 maji z Nemecka, tak si rikam, jestli by nebylo lepsi nainstalovat nemeckou aktualizaci.
    Poděkovat autorovi 0
  • Lepší příště kupovat telefony z oficiální distribuce a pak neřešit podobné problémy...
    Poděkovat autorovi 0
  • On tam mel napsany ze to muze byt ceska, nebo evropska distribuce, dale uvadel, ze ty telefony cesky oficialni updaty stahuji. U P8 Lite s tim nebyl problem. Jeste se zeptam, kdybych si stahnul nemecky update (West European) bude mit cestinu?
    Poděkovat autorovi 0
  • Panove, chtel bych Vam obema (aleexis a Josef_HuaFan) podekovat za vase reakce, stahnul jsem si oficialni nemeckou verzi C432B321 a instalace probehla cela, vcetne nasledujici optimalizace. Ted kdyz vim, co mam hledat, tak se pokusim najit a nainstalovat B370, nebo B380 pro zapadni evropsky region. Jeste jednou diky :)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.