Aktualizace hodinek Huawei Watch na Android 6.0 Marshmallow

Společnost Huawei začala před pár dny (spolu se společností Google) uvolňovat nový operační systém pro krásné hodinky Huawei Watch. Aktualizace na Android 6.0 Marshmallow už je dostupná také v našem regionu, pokud tedy vlastníte tyto hodinky, aktualizaci doporučuji. Těšit se můžete na několik zajímavých novinek, dnes ale chci informovat o tom, jak aktualizace probíhá a jak se na ni připravit.

Aktualizace je možná vzduchem skrze připojený mobilní telefon, je ale také možné ji nainstalovat skrze počítač a ADB. Druhou variantu ale moc nedoporučuji, je určena jen zkušeným uživatelům a navíc nemá opodstatnění, když už se v České republice dá aktualizace stáhnout oficiální cestou. Je třeba mít plně nabité hodinky, v mém případě se update nerozjel ani s 98 procenty baterie. Stažení aktualizace pak nějakou dobu trvá, takže si na celý proces vyhraďte třeba půl hodiny. Než se aktualizace spustí (nespouští se automaticky, ale spustíte ji ručně po stažení celého aktualizačního balíčku, o čemž vás hodinky informují), můžete Huawei Watch dál normálně používat. Samotná aktualizace už je pak rychlá, zabere pár minut a odměnou za vaši snahu je nový operační systém. Co nové přináší? Ukážeme si v příští diskuzi. Podařilo se vám hodinky aktualizovat na první pokus? Jak dlouho to trvalo a jaké jsou vaše první dojmy?

image

Komentáře

• Tři dny jsem to zkoušel skrz wifi, protože se mi po manuální kontrole aktualizace nabízela, ale nikdy se ji nepodařilo stáhnout. Pak mě napadlo to zkusit stáhnout skrz mobilní data a za cca 10 minut hotovo. Obrázek přenosu na mobilu.
    downloading.jpg
    720 x 1280 - 69K
    Poděkovat autorovi 1
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.