Huawei P8 obecná diskuze

upraveno 10. duben 2016 v Huawei P8
Koukám že k tomuto modelu ještě vlákno není, tak jsem si jej jako majitel tohoto telefonu dovolil založit. Tudíž kdo chcete přispět s postřehy, náměty či dotazem, klidně do toho.
«13456737

Komentáře

• upraveno 3. listopad 2015
    Když Vám někdo volá,jak máte velký kolečko s obrázkem kontaktu.Já ho mám takový malý.Nejde nějak zvětšit ?Upozorňuji,že nemám root.
    Screenshot_2015-11-03-11-42-49.png
    250 x 444 - 43K
    Poděkovat autorovi 0
  • Mam to stejne, taky bych bral, kdyby bylo vetsi....
    Poděkovat autorovi 0
  • Obávám se, že toto bez rootu změnit nepůjde, možná nějakou aplikací jedině
    Poděkovat autorovi 0
  • Líbí se vám základní balení Huawei P8?

Poděkovat autorovi 3
  • Krabička pěkná, úhledně zabaleno, ale nejlepší je v balení ten stroj HUAWEI P8, ten mě víc než mile překvapil!
    Poděkovat autorovi 0
  • Mě se ještě více líbí krabička Mate S, tu vám ukážeme brzy. Ale ano, rozhodující je samozřejmě samotný telefon
    Poděkovat autorovi 1
  • Přišel jsem na to,že budík zvoní i při vypnutém telefonu.
    Poděkovat autorovi 1
  • Ahoj, jak udělám to, aby se mi při zamknutem displayi ukazovalo co a kdo mi píše třeba na Facebooku?
    Poděkovat autorovi 0
  • Jouda: jo ten budík, to je super na noc vypnu tel a ráno budí, taky jsem na to koukal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dragocz napsal(a):

Ahoj, jak udělám to, aby se mi při zamknutem displayi ukazovalo co a kdo mi píše třeba na Facebooku?

Když jsem měl nastavený odemknutí gestem,tam se mi nic neukazovalo.Až jsem nastavil odemykání jen posunem (bez zabezpečení),tak se mě začaly ukazovat notifikace na zamknutém displeji. (šedý proužek se jménem atd.)
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, vsem majitelum P8. Prosim Vas, drobny dotazecek k fotoaparatu. Fotim pomerne dost a nyni i v noci a tak clovek pouziva blesk. No a kamen urazu, aspon pro me. Kdyz nastavim pouziti blesku (ne automaticky ale vynucene) tak nez se fotka vyfoti to trva vecnost a kolikrat je mazla. Parkrat probleskne blesk a pak teda vyfoti. Nedalo by se to nejak vyresit aby clovek tapl a fotka se vyfotila? Taky maji vsichni cervene oci na fotkach a to me celkem vytaci. Mel jsem Xperii ZL a tam jsem tyto problemy nemel a to ani jeden ze zminovanych. Dobrou radou muzete prispet? Dekuji.
    Poděkovat autorovi 0
  • ja osobne mam P8 Lite, a maximalna spokonost, mal som sice problem ze pri volbe siete 2G/3G alebo 2G/3G/4G mi zvykol telefon sam od seba ukonict hovor, alebo som pocul sekanie hovoru a chrcanie, vyriesilo to jednoznacne zapnutie iba jednej siete - osobne mam 2G, setri bateriu a problemy vyriesene, ked chcem ist na web a surfovat prehodim sa na 3G a parada :) je to len o zvyku, a tiez by som uvital vecsi obrazok cloviecika ked mi niekto vola :) mozno to spravi nejaku buduci update ak bude a dufam ze nieco pride.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mi P8 fotí úplně normálně při nuceném blesku asi bych to viděl s problémem zaostřování . asi bych počkal na aktualizaci na androida 6.0 a uvidis jestli problém setrvává . co tam mas teď za verzi androidy ?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. prosinec 2015
    Tento sw mám i já a nemá problém
    Poděkovat autorovi 0
  • Počkal bych na 6.0 a nebo bych udělal ještě hardreset mobilů . pokud nechce čekat zkusil bych jinou verzi oficiální ROM a pokud by to nemohlo tak asi reklamace . nenapada mě nic čím by to mohlo být nastavením to dělat nebude
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, nevíte někdo, jak nastavit budík na P8, aby nezvonil opakovaně ? Potřebuji aby zazvonil pouze jedenkrát, ale každý den ve stejný čas. Díky za radu.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 6. prosinec 2015
    Hodiny, zajedes na budik a mas tam možnosti : buzení každý den . buzení po, až pa a pak tam je možnost i vlastní a nebo zvonit jen jednou
    Poděkovat autorovi 0
  • vovivovi  
    upraveno 6. prosinec 2015
    Já myslím, že mu šlo o něco jiného, než opakovaný budík - aby to zvuk zvonění nehrálo pořád dokola, dokud se to netípne ručně. Jestli je to tak, tak netuším správnou odpověď. Ale jestli to potřebuješ nutně, tak to půjde obejít přes kalendář - nastav si událost s denním opakováním a pak ti vyskočí v danou chvíli notifikace, která se přehrává jen jednou a ne opakovaně. ;-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.