Mate 8

145791014

Komentáře

• Katy84  
    upraveno 2. March 2016
    Ty tlačítka prý jde schovat jen na nějakých verzích, ale pro evropské drhy ta možnost prý není... Tak nevím.
    To NFC mě celkem zamrzelo, chtěla jsem poslat nějakou fotku a prostě nejde to, nevím asi dělám něco špatně
    Poděkovat autorovi 0
  • To páté tlacitko, taková stříška neni videt v nabidce, ale zkuste nastavit a melo by se objevit samo, alespon ja to tak mam. Ale je pravda, ze mam cinskou verzi..
    Poděkovat autorovi 0
  • Přikládám foto jak mám nastaveny tlacitka a jak to vypada pri použití.. Jak už jsme tu psali, je potreba zkouset a hledat, tenhle telefon a novy android by zaslouzili obsahlej manual s obrazky..
    Screenshot_2016-03-05-09-10-46.png
    1080 x 1920 - 174K
    Screenshot_2016-03-05-09-12-47.png
    1080 x 1920 - 83K
    Poděkovat autorovi 0
  • M8 se neumí oproti jiným přístrojům, které doma mám, připojit ke známé resp. uložené WiFi síti se skrytým SSID jménem!!!
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jsem koupil tvrzené sklo na Mate 8. To co nabízí na Alze. A je samozřejmě kvůli 2.5 D displeji malinko menší aby nevznikl přesah v již zaoblené části displeje. Nevypadá to špatně ale chce to velice přesně nalepit, jinak to při zapnutém displeji tam kde je to na šikmo víc svítí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Katy84  
    upraveno 5. March 2016
    Navratill: Nu a právě u čínské verze to prý jde. Ať zkouším jak zkouším to pátý tlačítko nemám :-(
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohužel ve složce Nastaveni -> NAVIGAČNÍ PANEL žádná položka 'Navigační panel' tam není jsou tam jen čtyři řádky jak má navigační panel vypadat. Jestli chci tři tlačítka nebo čtyři. Čtvrtá je panel oznámení. Ale malá šipka pro skrytí navigačních kláves chybí.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ano, tato volba se v Evropě nepoužívá
    Poděkovat autorovi 0
  • Třeba ji s nějakou aktualizaci přidají, co myslíte? Prý to tak bylo i u Mate 7?
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to nepravděpodobné, ani Mate 7 pro Evropu to standardně nemá ve většině verzí
    Poděkovat autorovi 0
  • Aha tak to je škoda teda, ale jinak si nemůžu na nic stěžovat :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jozef_HuaFan napsal(a):

Je to nepravděpodobné, ani Mate 7 pro Evropu to standardně nemá ve většině verzí

Jako velvyslanec Huawei pro ČR by jste to mohl poslat dál jako velmi žádanou funkci od většiny uživatelů. :)
    Poděkovat autorovi 0
  • to souhlasím na GX8 bych to taky rád viděl
    Poděkovat autorovi 0
  • Přesně tak, jako je to maličkost, ale když si na to člověk zvykne.... Mě osobně ta možnost celkem chybí k úplné spokojenosti :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • gsxr napsal(a):

Jozef_HuaFan napsal(a):

Je to nepravděpodobné, ani Mate 7 pro Evropu to standardně nemá ve většině verzí

Jako velvyslanec Huawei pro ČR by jste to mohl poslat dál jako velmi žádanou funkci od většiny uživatelů. :)
    Poslat dál to mohu, nápad je to dobrý :)

Poděkovat autorovi 0
  • Díval jsem se na recenzi Mate 8 na mobilmánii.A to opravdu M8 neumí používat čtečku jako touchpad? Třeba stahovat a vytahovat notifikační lištu jako můj G8? Jestli je to pravda,tak to mě docela zklamalo.Očekával jsem,že to bude umět nejen shora dolů,ale i vpravo,vlevo.Jako Mate S.
    Poděkovat autorovi 0
  • V tuto chvíli to tak je, uvidíme, jestli nové funkce nepřinese nějaká aktualizace
    Poděkovat autorovi 0
  • Nemáte někdo tušení jak vypnout, aby po restartu bylo nutné zadávat odemčení PINem? Standardně mám nastaveno odemykání otiskem prstu.
    Poděkovat autorovi 0
  • Toto je nastaveno takto schválně, obejít to nejde
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím a mám dotaz. Jsem vlastníkem nového Huavei Mate 8 NXT-L29 a nefunguje nahrávání hovorů. Dosud jsem na P7 používal v Androidu 4.4.2 aplikaci ACR, ale v Mate 8 nefunguje. Vývojář mi sdělil, že Huawei od Androidu 6 zakázal nahrávání hovorů. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Díky za odpověď.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.