Mate 8

13468914

Komentáře

• Ano, ale takto to není dostupné u všech telefonů. Mate 8 to tak nemá...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak jak jste spokojeni s Mate 8? Já úplně nejvíc, g4 už je v inzerci :smiley: Ta výdrž je úžasná. Už jsem rozchodila i počet oznámení u Fb, whatsapu atd, takže super. Foťák je taky na velice slušný úrovni, takže pohodička :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Teď mě příjemně překvapilo, že druhé dual sim číslo je v průběhu hovoru také dostupné/dovolatelné. U běžných dual sim telefonů při probíhajícím hovoru je druhé číslo většinou nedostupné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Katy84 napsal(a):

Tak jak jste spokojeni s Mate 8? Já úplně nejvíc, g4 už je v inzerci :smiley: Ta výdrž je úžasná. Už jsem rozchodila i počet oznámení u Fb, whatsapu atd, takže super. Foťák je taky na velice slušný úrovni, takže pohodička :smiley:

Poraďte ostatním, jak jste to rozchodila. Já s chystám na to vrhnout zítra, takže jestli budete rychlejší... :).

Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 28. únor 2016
    Stáhla jsem si apku (Notifyer Unread Cound) co mi poradil jeden kluk :-) a funguje dobře :wink:
    Screenshot_2016-02-28-22-39-22-1.png
    800 x 1052 - 298K
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím štastné majitele. Dneska jsem byl Mate 8 obhlédnout v obchodě a vypadá to na brzký nákup (i když nějaký vtipálek zahesloval oba v Brně vystavené telefony ve 2 různých nákupních centrech... :disappointed: ). Chtěl bych se proto zeptat, jak řešíte ochranu displeje (předpokládám, že v balení žádné tvrzené sklo není) a případně jestli jste náhodou nesháněli nějaký stojánek na stůl. Díky :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Ne tvrzené sklo tam není ale folie je přilepená čirá a člověk ji nemusí strhávat. Já si ho ale určitě koupím. Stojánek sem zatím neřešil.
    Poděkovat autorovi 0
  • Co se týče těch aktualizací oznámení, tak za chvíli žádná extra apka nebude třeba. Na německém Huaweiblogu informovali, že v průběhu března bude FW up-date, který to vyřeší!!!
    http://www.huaweiblog.de/news/huawei-mate-8-probleme-mit-benachrichtigungen-geloest/
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevíte někdo jestli bude někdá možnost skrýt ty navigační tlačítka?? Zkoušela jsem hledat něco na netu jako, že jestli to vyřeší třeba nějaká aktualizace nebo tak, ale nějak se mi nedaří :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Je to jen u vybraných telefonů, bez rootu to pravděpodobně nepůjde. Chcete ještě větší displej? :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Aaa tak to je škoda, nu zvykla jsem si na to u G4, že jsem si tlačítka skryla, kde jsem chtěla. Ale třeba to změní nějaká aktualizace, prý to tak bylo i u Mate 7?
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj. Má cenu si telefon pripojistit na rozbiti a krádež. Koukal jsem třeba na Alze to stoji 3180,-Kč na 2 roky. Jakou s tím máte zkušenost? Děkuji
    Poděkovat autorovi 0
  • Záleží na tobě, co s tím děláš. Mě se nevyplatí. Jednak mi ještě žádný nespadl a většinou je po roce měním, někdy i spíš, takže bych prodělal.
    Poděkovat autorovi 0
  • Hrdic: Já mám Mate 8 z Mironetu a chtěla jsem si ho taky připojistit, jenže pak jsme s tím pánem došli k závěru, že pokud mi tel spadne a bude "jen pavouk'' pojištění se na to nevztahuje, takže jsem to připojištění zrušila. Čekám až dojde sklo, kryty už mám a bude to pohoda :-D Nevím teda jak to má Alza.
    Poděkovat autorovi 0
  • Má to taky podivne. článek 10. Výluky z pojištění, konkrétně hned první bod 10.1. Cituji " Pojištění nahodilého poškození věci- pojistitel není povinen nahradit/uhradit. Tak to pak zalezi jak si to pojistovna vylozi. A kdyz to uznaji tak max. 1×ročně. A je tam 10%spoluúčast. Tak nevim no. Kolik prosim te tak stojí výměna displeje? Jinak dík za info.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Tak to nevím, kolik bude stát výměna,právě proto jsem si objednala tvrzený sklo, pač se mi osvědčilo. Na g4 mi 3 krát zachránilo displej :wink: + kryt a je to v pohodě :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Na pad poslouzi kombinace pouzdra a tvrzeneho skla, proti kradezi hlidat si vice sve veci a usetrite 3000 za pojisteni. Navic by kradez musela byt nahlasena na Policii CR a ti casto na lido kaslou.
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Skrývání tlačítekje možné, když v nastavení změníte jejich pořadí, resp. si přidáte čtvrté na stahování horní lišty. Automaticky se Vám přidá páté zmenšené tlačítko, šipka, ktwrou celý panel s tlacitky schovate
    Poděkovat autorovi 0
  • na P7 s Android 5 skrývání tlačítek zapneš: Nastavení - Navigační panel a ten zapneš. Předpokládám, že by to mohlo být stejné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to stejné není jde přidat čtvrté tlačítko ale žádné malé (páté) na schování tlačítek není.
    Co mne také mrzí že NFC už nemá tu samou funkčnost jako třeba Huawei P7 a to je čtení NFC Tagů. Už se dá použít jen na placení (u nás nefunguje) a nebo pro zasílání soborů.
    Screenshot_2016-03-02-20-51-28.png
    1080 x 1920 - 76K
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.