Mate 8

1235713

Komentáře

• Mate 8 už mají skladem třeba na iSpace, kde mám osobně ty nejlepší zkušenosti :).V obou barevných variantách
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 24. únor 2016
    Já si ho budu vyzvedavat zítra z Mironetu, tak jsem zvědavá na novýho miláčka :smiley: Je tu někdo, kdo ho už má? Myslím koupeno v ČR :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Dneska dorazil z Mironetu a je boží. První telefon kterej jsem neviděl předem, ale povedl se :)
    Poděkovat autorovi 1
  • Nevíte jestli se do ČR dostane i verze dual sim 64GB/4GB RAM? (hlavně mi jde o těch 64GB a možnost naložit tomu paměťovku :-))
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak ho konečně mám, z Comforu. Vyzvednul jsem si ho na prodejne. Jen ty mantáci ho vystavili, protože si mysleli, že je k prodeji. Nevím, co by dělali kdybych pro něj přišel a někdo by ho mezitím koupil, když já ho zaplatil už rovnou při objednání. Měl jsem Mate 7, ale tenhle je dokonalejší. Je dobře, že je přiloženo i pouzdro. Nemusím aspoň řešit. Teď se mi stahuje nějaká aktualizace NXT-L29C432B152
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to je super, že je tam i pouzdro :smiley: Já bych si pro něj měla jet zítra. Budu přecházet z LG G4, takže pro mě to bude asi dooost změna :smiley: Chtěla jsem se zeptat, má Mate, psaní po displeji jako G4, nebo něco takovyho? A co foťák, jaky je?
    Poděkovat autorovi 0
  • Vidím, že s Mate 8 jsme se trefili do vašeho vkusu. Mě můj přijde v pátek :)
    Poděkovat autorovi 0
  • Psaní po displeji, něco jako měla i G2, tam není. Nebo teda o tom nevím, nepoužívám to, takže jsem to nehledal. Zatím teda nemůžu přijít na to (a nepřišel jsem ani u Mate 7) jak udělat to, aby Whatsapp ukazoval v bublině u ikony počet zpráv, stejně jako u mailu, SMS nebo zmeškaných hovorů
    Poděkovat autorovi 0
  • BLAZ : Co foťák ostří dobře, celkem dost fotím, tak sonduju co a jak :smile: A ty bubliny by mě taky dost zajímaly, tak nějak si na to člověk zvykne, kouknu jen na displej a vidím, že se něco děje :smiley:
    Poděkovat autorovi 0
  • Foťák jsem zatím pořádně nezkoušel, na ten se chystám zítra :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Doufám, že to nebude bída, za 16000 Kč by měl být relativně v pohodě..... Teda aspoň doufám v to :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 25. únor 2016
    Zdravím, potřebuju rychlou radu , změnila jsem obchod s tím, že vezmu. Huawei mate 8 v ispace, ale paní mi po telefonu sdělila, že telefon není dual sim a že nepodporuje paměťove karty, tak jak to je??? Sos :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • Kouknete na alfu. Tam už mají také skladem v dual sim variantě a za 15990.
    Poděkovat autorovi 0
  • Paměťovku by měl podporovat každý, ale je možné, že to vyplňoval nějakej trotl, který nic neví. V popisu to mají správně, ale v parametrech špatně. Ať vám řekne modelové číslo, pak poznáte jestli je to dual.
    Poděkovat autorovi 0
  • Děkuju za rady, ale už jsem ho vzala v Mironetu, tam byl objednaný prvně a tak jsem se k nim vrátila, snad zítra by měl přijít :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem si Mate 8 koupil osobne v Ostrave v Mobil Pohotovosti. Dualsim L29. Prekvapilo me akorat, ze si ode me nevzali do vykupu Huawei GX8. Pry je zatim exkluzivne u operatora, takze ho ani nevykupuji, ani neprodavaji a tak se mi tu bude chvili valet, pac Mate 8 je proti nemu mazlik:)
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak už mi přišel Mate taky. Móc hezké hned mi to stáhlo aktualizaci funguje to skvěle a jak je to rychlé. Jsem spokojen akorát zajímavé je že v číně je přibalené flipové pouzdro u nás je to jen pouzdro na záda.No asi se u nás šetří.
    Poděkovat autorovi 0
  • Buďme rádi aspoň za pouzdro na záda. Mate 7 v balení žádné neměl, přitom u G7 kryt byl.
    Poděkovat autorovi 0
  • A jak jste spokojeni s Mate 8? Já super G4 půjde do světa :-D Nevíte jestli půjdou skrýt ty navigační tlačítka??
    Poděkovat autorovi 0
  • Mělo by to jít v Nastavení v sekci Chytrá asistence -> Navigační panel. Tam stačí zapnout položku "Navigační panel". Pak se objeví vlevo od tlačítek malá šipka, která dokáže panel schovat. Opět se zobrazí po vytažení ze spodního kraje displeje.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.