Mate 8

1356714

Komentáře

• V bazaru bude levnější ale záruka 6 měsíců když koupíš v originál obchodu bude rozhodně dražší ale záruka 24 měsíců. Teď je jen otázka co je menší zlo.
    Poděkovat autorovi 0
  • Osobně doporučuji počkat, telefon už míří také do nabídky T-Mobile :)
    Poděkovat autorovi 0
  • A nebude to u T-Mobil verze s 1 SIM kartou? To znamená verze NXT-L09. I když uznávám ta by byla rozhodně levnější. A navíc by u T-Mobile v akci nebo při prodloužení smlouvy byla cena ještě o něco menší. Viz situace s Huawei GX8
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak asi radši počkám, je fakt, že kdyby něco, nějaký problém odnesu to do obchodu a bude klid. V T-Mobile asi kupovat nebudu, nemám tam paušál a ano ho mít nemůžu. Ještě otázka jaký je rozdíl mezi NXT - L09 a L29?? Už by se tu mohl začít prodávat :-) Já ho budu muset vzít asi nejspíš v Okay pač v J. Hradci nejni moc na výběr :-D
    Poděkovat autorovi 0
  • NXT-L09 - 1 SIM provedení
    NXT-L29 - 2 SIM provedení jinak ta 2 simka je buď budeš mít microSD kartu a nebo 2-hou SIMku. Jinak by oba telefony měly mít 3 Gb RAM A 32 Gb interní paměti.
    Poděkovat autorovi 0
  • U T-Mobile hlavně bude nebrandovaná verze, s paušálem to nemá nic společné :).
    Poděkovat autorovi 0
  • Aaa děkuji za vysvětlení, teď jsem na to koukala na heurece a ta 2simkova verze je levnější, teda aspoň teď. Jelikož dvě simky nepoužívám, zvolím nejspíš ten na 1 sim. Náhodou +- cenu na tom T-Mobile nevíte?? Jsem na to zvědavá jaký budou rozdíly mezi Mate 8 a G4, než G4 prodám pořádně otestuju :-D těším se na ten krásnej velkej displej :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. únor 2016
    Ten co nabízí je z číny má větší paměť 4 Gb RAM a 64 Gb interní paměť. Otázka je jestli chceš mít záruku a nebo velkou paměť se zárukou na 6 měsíců nebo když se s tím něco stane poslání do číny za 60 - 80€ s nejistým výsledkem.
    To je můj názor, já čekám na českou distribuci. Přeci jenom 17000,- na ulici nenajdu.

To co bude mít T-Mobile netuším.
    Poděkovat autorovi 0
  • PavelC - Souhlasím s tebou, takže si taky počkám taky na českou distribuci :-) dekuju za pomoc při rozhodování.
    Poděkovat autorovi 0
  • Třeba tady už startují předobjednávky za 16 tisíc, takže to téměř jistě bude finální cena

http://www.ispace.cz/huawei-mate-8-space-grey/
    Poděkovat autorovi 0
  • Super, skvělý. Jinak máte nějaký ověřený solidní obchod pro nákup, kde mají solidní podmínky i pro připojištění founu? Bude můj první huawei, tak doufám, že nezklame :-P Čekala jsem na Lg G5, ale nějak se mi nelíbí podle prozatímních informací.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jsem taky posera :smiley: Chtěl jsem objednat z k24.cz a obávám se té polské distribuce. Na vmall.de bude dostupný 20.2., ale vyjde na 599 eur + 28,70 doprava. Asi počkám na březen. Na heuréce je u TS Bohemia a Alfa dostupnost 1.3., ale spíš to bude o něco později. Nemůžu se dočkat :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • Jo, ještě na amazon.de jsho ho našel již dostupný za 599 + 11 eur doprava. Ovšem posílat pak na případnou reklamaci do Německa se mi moc nechce.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já si asi objednám tadyhttp://www.ispace.cz/huawei-mate-8-space-grey/ a budu mít klid cz distribuce a bude :-D Musím hledat nějaký obchod který je v J. Hradci a nebo okolí, přece jen je to lepší i při případném problémů. Jinak pánové děkuji za ochotu :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím všechny, nevíte někdo jak to bude se zlatou? Ta se mi líbí nejvíc. Vím, že psali jen o černé a stříbrné, ale přeci...
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, mám ještě otázku ohledně toho připojištění.... Je tu někdo kdo, bude dělat pojistku proti rozbití atd na M8? Máte ověřený obchod, který nedělá problémy při případném rozbití founu atd? Známý si připojistil Nota 4 u Kasy a je z toho celkem nešťastný (dcera mu s founem spadla a displej nevydržel). Pokud máte někdo zkušenosti, tak budu ráda za veškerý info :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 19. únor 2016
    Myslím že Alza nebo DATART ty to nabízí ale jak je to potom z případným problémem nevím. Zatím sem to naštěstí nikdy nemusel řešit.
    Poděkovat autorovi 0
  • Mám kamaráda s výbornou zkušeností s Datartem, co se týká pojištění (prý schválně křupe telefon vždy na konci pojištění...)
    Poděkovat autorovi 0
  • Katy84Katy84  
    upraveno 19. únor 2016
    Opět děkuju za pomoc :-D Už aby tu byl. :-) Co třeba Okay? Nevíte jak to chodí tam?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.