Mate 8

2456713

Komentáře

• Tak led dioda mě snad již upozorňuje i na emaily, nejspíš jde o přesné nastavení telefonu, tedy notifikací, kde je několik možností včetně tzv. prioritních oznámení. Celkově mi přijde, jak už jsem psal, že postupně zprovozňuji všechno možné, jde ale o správné nastavení telefonu a účtů a to včetně práv přístupu k částem systémů, kdy tyto v minulosti nebyly a ne vždy je jejich nastavení logické, spíš metoda pokus-omyl.
    Poděkovat autorovi 0
  • To je právě ta síla, že výrobci čím dál tím složitějších zařízení jako PC apod. vlastně nedodají žádný podrobný návod a pak zákazníku plácej se. Nejhorší, že ani IT "experti" často nevědí, která bije! Tudíž je paráda, že naštěstí existují takováto fóra, kde to dáme nakonec dohromady!
    Ještě mě napadá dotaz, jak funguje fce nerušit? Je tam automatika na základě záznamu v kalendáři? Nebo jak to funguje? Co rychlost WiFi? Třeba u Mate S nějak naříkali, ale Mate 8 má AC resp. 5 GHz.
    Poděkovat autorovi 0
  • Fce Nerušit je výborná. Je to něco jako blokování hovorů a sms, tedy v tom smyslu, že se Vám dá dovolat i doručit sms, ale obojí je diskrétně zobrazeno, takže to "neruší" a telwfon lze používat i když Vám právě někdo volá. Lze nastavit více možností a pravidel chování aplikaci,např zda se má zobrazit info z kalendáře apod, je nutné ručně nastavit. Wifi nemohu posoudit, doma mám jen 2.4ghz, ale přijde mi v pořádku.
    Poděkovat autorovi 0
  • Pánové, má váš telefon z Číny pásmo 800mhz LTE? A jak jste spokojení po pár dnech?
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 10. únor 2016
    Dobrý den, mám dotaz? Nevíte někdo prosím jestli bude pro ČR dostupný huawei mate 8 barva GOLD, ,4G RAM a 64GB ROM , NXT-L29 2SIM . A jestli ano tak přibližně kdy? A jestli ne tak jak bych si ho mohl jinak pořídit distribuci EU?
    Děkuji za odpověď.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak LTE jsem detailně nezkoumal, pokrytí v zásadě všude, zkusím prověřit. Mate 8 má mít podporu větší než co jiného, aspoň dle specifikací. Dostupnost gold by měla být, ale termín prodeje i dle zahraničí stále nejasný..
    Poděkovat autorovi 0
  • Dobrý den. Tohle forum se mi líbí a je pro mě amatéra přínosem :) Mám nový Mate S a potřeboval bych poradit jak nastavit pozadí a případně widget v okně chytrého pouzdra při uzavření. Stále je tam jen základní pozadí a hodiny.
    Díky za odpověď.
    Poděkovat autorovi 0
  • Proč je tento dotaz v tématu o Mate 8 ???????????????????????????????????
    Poděkovat autorovi 0
  • sumerian napsal(a):

Proč je tento dotaz v tématu o Mate 8 ???????????????????????????????????

Nojo . Asi chyba v matrixu .... musím hledat jinde :)

Poděkovat autorovi 0
  • Tak dostupnost v Evropě zatím žádná sláva. Sleduji německý ofiko Huawei-server a není aktuálně dostupný! Zatím pár prodaných kousků jsou verze pouze Silver a Grey 32GB/3GB RAM označení NXT-L29 tzn. 2SIM typ. Ostatní verze/barvy jsou pouze různý dovoz, kdy záruka je pouze na 1 rok a když se něco v té době stane, tak zaslání do Číny 70-80€. Proběhla první ofiko recenze na Mobilizujeme - na údajně oficiálním Mate 8 s tím, že se jednalo o označení NXT-L09, což je bohužel 1SIM typ. Každopádně software označovaný jako číslo sestavení tam byl shodný s tím, jaký mají v Německu nejnovější má koncovku B152 (bylo by divné kdyby dělali pro pidi-CZ-trh extra software!) Tak jsem zvědavej, jestli tu 2SIM tady vůbec nabídnou????
    Poděkovat autorovi 0
  • takze notifikacie zatial bieda, mail z exchange nastaveny ako push, ale aktualizuje sa ako sa mi zachce, whatsupp+FB upozornenia tiez tak striedavo idu/nejdu a dnes po pripojeni alcatel watch dalsie sklamanie, nepodarilo sa mi zatial rozchodit notifikacie - hodinky vibruju iba pri hovore. inak zaskrtnuty mam pristup k upozornenia, vsetko povolene pre aplikaciu MOVE atd - proste co sa dalo som nastavil ale hodinky nic. niekto nejaka rada? dakujem
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj,mám Mate 8, 4gb/64gb, čínskou verzi. A našel by se někdo kdo by mi tam dal EU verzi?Díky
    Poděkovat autorovi 0
  • na ty notifikace jsem si taky stěžoval v jednom mnou založeném tématu, ovšem o Mate S. vidím, že s tím má Huawei problém obecně.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jak jsem koukal na české obchody tak mají dostupnost pro NXT-L29 2-SIM 3 Gb RAM a 32 Gb interní paměti do 9-ti dnů. Barva Midnight Silver (stříbrná)a Space Gray (šedá). O Champagne (zlaté) nebo Mocha gold (tmavě zlaté) s 4 Gb RAM a 64 Gb interní paměti ani zmínka natož o verzi s 128 Gb interní paměti nikde ani zmínka.
    Poděkovat autorovi 0
  • Právě tyto dvě barvy budou zatím oficiálně dostupné.
    Poděkovat autorovi 0
  • Skvělé zprávy, barevné varianty, paměťová varianta a dual sim - přesná trefa do oblasti mého zájmu. :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Zdravím, mám pár otázek ohledně tohodle krasavce :D Ty notifikace je to opravdu taková bída? Používáte nějaký ochranný obal,popřípadě kde jste jej koupili? Co foták? Našla jsem nějaký M8 na bazoši ,ale jelikož nemám zkušenosti s founama ze zahraničí,tak zatím čekám až se začnou prodavát tady u nás....Tak zatím sonduju postřehy a zkušenosti. Mám Lg g4 ,ale chce to změnu :D
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevím jaká výbava bude krabici s Huawei Mate 8 pro Českou republiku. Co jsem koukal na videa z číny tak součástí balení je flipové pouzdro s průzorem na notifikace. V barvě hodící se k barvě telefonu. Co se týká příslušenství tak toho bude určitě dost. Nebo se dá sehnat z číny.
    Poděkovat autorovi 0
  • Super, děkuju za info :-) Vůbec nevím jestli počkat na prodej u nás a nebo ho vzít přes ten bazos :-) jsem v tomhle posera :-D
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.