Mate 8

1789101113»

Komentáře

• Mám mate8 jsem spokojený až na jednu věc . Když třeba stahuji , z ulož to .Cz telefon se sekne a musím podržet dost dlouho vypínání až do vypnutí a až potom se začne film stahovat a někdy to musím udělat dvakrát !!! Co je to za problém ? Díky Lukas
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Tak s tímto jsem se ještě nesetkal , co používáš za prohlížeč ???
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Já používám ACR , a funguje bez problémů ,a je zdarma ;-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Prosím , mám při Zrcadlení problém , video je rozkostičkované a zpomalené nedá se na to koukat. Samozřejmě , že nemám TV Huawei , ale TV Samsung. Jde to nějak zpravit ? nebo je mi zrcadlení k ničemu ?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Co používáš k zrcadlení ? Chceš video sledovat z mobilu na tv ?
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 16. leden
    V telefonu mám nainstalováno LG TV smartshare , a nemám problém. Zkus video hodit do telefonu ,třeba máš pomalou kartu a dělá to bordel.
    Poděkovat autorovi 1
  • Zkusím to video hodit do telefonu, mám je na SD. S přehráváním třeba na YouTube není problém ,mám chytrou TV tak si to tam pak sjíždí samo ofin. A moc díky za tip na apku Lg tv , i když nevím jestli to půjde , když mám Samsung.
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Určitě to půjde , mám koupenou třeba Bubbleupnp, ale není na ni takový spoleh, jako na lg tv Smart share. Osobně nemám problém ani s fullhd (1080). Stačí ji zapnout a načte videa i foto ,jen pozor musí být povolena v chráněných aplikacích ,aby ji telefon na pozadí neukončil , v televizi se ukáže jako harddisk (záleží asi na výrobci ). Záleží co podporuje i TV za formáty videa mkv,divx, h265 atd.
    Poděkovat autorovi 1
  • upraveno 17. leden
    Tak vůbec mi to nejde, kde si to mám povolit , kde to najdu ty aplikace- povolit ? Nainstalovala jsem si to a hlásí mi Toto video nelze přehrát . Jo a jinak , když klasicky spustím v mobilu Mirror share , tak se mi spustí obrazovka displeje menu , ale zpomaleně a kostičkuje - pak se to ustálí , ale když jezdím po obrazovce opět kostičkuje , tak nevím , mám špatný příjem Wifi ?
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Správce telefonu , baterie vlevo dole chráněné aplikace
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Jak se jmenuje přesně ta aplikace ,doma to zkusím
    Poděkovat autorovi 0
  • Už to vidím ,přímo v telefonu, ok k večeru vyzkoušíma dám vědět
    Poděkovat autorovi 0
  • null
    Tak známý psal že na to má vliv i rychlost WiFi
    Poděkovat autorovi 1
  • Já používal zrcadlení z Mate 8 na televizi Samsung dlouhodobě (sledování Formule 1) a bez problémů.
    Poděkovat autorovi 1
  • To iste aj ja na samsung TV.Ono zalezi na wifi a aj na TV.
    Poděkovat autorovi 2
  • Moc děkuji všem za reakce a drahocenné rady Je vidět , že tým Huawei drží pospolu :smiley: . A jinak , už mi to jede , jen jsem si musela obnovit Smart Hub na TV :wink:
    Poděkovat autorovi 1
  • Jede mi zrcadlení origo z Mate 8.
    Poděkovat autorovi 1
  • Tak jsem to zkoušel ve spojení s TV LG a problémy nemám , jen nevidím důvod to pouštět takto , stejný obraz jede na mobilu i na tv ,proto používám např. lg smartshare, kde obrazovka telefonu je zhasnutá a přístup k fotkám i videu bez problémů ,jen se musí aplikace v telefonu povolit na pozadí . Možná na nějaký stream je to dobré ,ale pro mě ne
    Poděkovat autorovi 1
  • n7610 něco na tom je ! Mám staženou My nScreen a taky to jde se zhasnutou obrazovkou a můžu se hrabat i v telefonu. A díky za tvoje poznatky . :smile:
    Poděkovat autorovi 1
  • null
    Za málo ,ta aktualizace tv mě taky mohla napadnout :-)
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.