velikost fografií

Prosím, můžete mi poradit, jestli v P 10, jde upravit velikost fotek, aby šlo více fotek odeslat v jedné MMS? Děkuji
«1

Komentáře

• vfull  
    upraveno 17. July
    To by mně také zajímalo, jak poslat víc fotek v MMS. Jiné mobily to umí upravit, a tady to padá na velikosti souboru.
    Poděkovat autorovi 0
  • Já teda nevím, ale proč v dnešní době posílat fotky přes MMS, když je můžu poslat přes aplikace, jako je whatsapp, viber atd. A nemusím nic řešit. :wink:
    Poděkovat autorovi 0
  • vfull  
    upraveno 17. July
    Jo to jde, ale všichni tyto aplikace nemají. A když to uměli telefony před deseti lety, tak by to pro dnešní neměl být problém zmenšit fotky do požadované velikosti MMS.
    Poděkovat autorovi 0
  • Vyrobci to maji na parku. V dnesni dobe full hd displeju a dobrych fotaku nepocitaji ,ze by to nekdo vyuzival. Zkuste fotit na nejnizsi rozliseni , nebo sms/mms app 3tich stran.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jakou velikost pozaduje MMS?
    Poděkovat autorovi 0
  • Já tomu teda moc nerozumím, ale tuším, že i k odeslání nebo přijetí MMS potřebuješ data. Jinak myslím, že velikost MMS zprávy je omezena na 300MB. Ale ruku do ohně za to nedám.
    Poděkovat autorovi 0
  • kB, odesílat 300 mega MMS by nebylo ideální...
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. July
    300 kb..to je rána.
    Opravdu je lepší WA

K datům se dostane každý, třeba WiFi.
    Poděkovat autorovi 0
  • Jj, přepsal jsem se. Omlouvám se. :blush:
    Poděkovat autorovi 0
  • Určitě WA je lepší. Ale nejde o data. Někdo se starším telefonem WA nemá a MMS může přijímat.
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 17. July
    vfull

Nezlob se, ale pokud někdo chce přijímat obrázky, tak android stojí od 1000 Kč výš.

A pokud jinak nedá, tak ať si pracně stahuje po jednom, ale já bych se na něj vyto a poslal mu je na email, proč bych platil mms a zaobiral se tim, když druhá strana neudělá vstřícný krok pro přijímání obrázků.

Osobně jsem MMS úplně vypnul.
    Poděkovat autorovi 0
  • Tez si to myslim. Posilat obrazky 300kb a jeste vice obrazku , takze treba obrazky po 100kb je fakt mazanice a ne obrazek.
    Poděkovat autorovi 0
  • vfull  
    upraveno 17. July
    Vše co říkáte chápu. Ale představte si, že někteří rodiče, prarodiče mají jen hloupý telefon a chcete jim poslat obrázek vnoučat.? Zkoušel jsem, třeba aplikace textra to umí. A až taková mazanice to není.
    Poděkovat autorovi 0
  • No na displeji typického tlačítkového telefonu ale nebude vidět skoro nic. To je prostě fakt :smile:
    Poděkovat autorovi 0
  • Nejlepsi kdyz ty fotky vytisknes a posles postou ....
    Poděkovat autorovi 0
  • Na resize fotek obecně (ne kvůli MMS) mohu doporučit třeba Image Schrink https://goo.gl/p4zWX8. Z galerie lze přes sdílení nasměrovat fotku do této apky, zvolit velikost a pak dál sdílet do apky, přes kterou chci fotku poslat.
    Poděkovat autorovi 0
  • vfull  
    upraveno 18. July
    Jen doplním předešlou diskusi o ukázku fotky poslanou přes MMS.
    Nemyslím si že je to patlanina a že na ní není nic vidět. Jako pohlednice i na malém telefonu potěší.imageimage
    Obě fotky mají okolo 100kB
    Anička + Jirka ZOO Hrádeček.jpg
    512 x 512 - 121K
    Anička Tatry.jpg
    512 x 512 - 92K
    Poděkovat autorovi 1
  • Fotka v dopise stejne vice potesi starsi generaci .
    Poděkovat autorovi 0
  • upraveno 18. July
    vfull
    Nic moc. Co ae snažíš protlačit?

Odpovedi jsi dostal vyčerpávajícím zpusobem.
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.