Nefungující App Letgo

hafush  
upraveno 17. July v Huawei P9
Nevím jestli je to vhodné tento problém probírat tady, ale už nevím co s tím.
Začal jsem používat aplikaci Letgo a kromě běžných problémů této odfláknuté aplikace se stává jen mě, že po chvíli, co vše funguje, tak najednou zmizí veškeré inzeráty a třeba půl dne se nezobrazuje nic. Pak najednou se zase objeví a několik hodin to zase funguje. Nechápu. Už jsem aplikaci udělill všechny oprávnění a vyřadil jí ze všech optimalizací a stále je vše stejné.
Prostě hledám a prohlížím a zčista jasna mi obrázky najednou zmizí pod rukama.
Odinstalace a nová instalace také nepomohla.
Přítelkyně má P8-LITE a tento problém nikdy neměla.
Máte někdo podobnou zkušenost, nebo radu,
Díky za jakýkoli nápad.
Screenshot_20170717-000247.png
1080 x 1920 - 31K
Screenshot_20170717-000303.png
1080 x 1920 - 46K

Komentáře

• @hafush Mám stejný problém (L09). Řešil jsem i přes dodporu Letgo, ale ničeho jsme se nedobrali (měl jsem pocit, že komunikuji s mimozemšťany, protože ty jejich rady byly jak od chovance ústavu pro postižené). Bohužel někdy se nabídky zobrazují, někdy ne...
    Poděkovat autorovi 0
  • Díky za reakci, že nejsem sám.
    Dnes jsem si přesně všiml zmizení.
    Procházím posouváním nalezené inzeráty a najednou všechny zmizely. Tzn. žádná změna polohy GPS, žádná změna nastavení v aplikaci....
    Poděkovat autorovi 0
  • Včera se mi nabídla aktualizace aplikace Letgo, tak jsem ji provedl a zátím se pokaždé inzeráty načetly... Doufám, že to tak i vydrží :-)
    Poděkovat autorovi 0
  • Nevydrží, já jsem aktualizoval aplikaci dnes ráno.
    A už po 1h zase vše zmizelo pod rukama zrovna při používání, takže stejná WIFI, GPS..., nestalo se to při uspání telefonu, ani při vypnutí obrazovky, takže by do toho neměl kecat žádný režim úspory energie, nebo dat.
    Poděkovat autorovi 0
  • tak u mě zatím OK, zkouším průběžně. Mám podezření na jejich servery, ale to by nešlo více lidem. Každopádně je to záhada.
    Poděkovat autorovi 0
  • V současnou chvíli to přítelkyni na P8-lite normálně jede.
    Poděkovat autorovi 0
  • takže opravdu ani aktualizace nic nezměnila. Chvíli inzeráty načítá, chvíli nenačítá a to zcela nahodile bez návaznosti na typu připojení k internetu. Pravdou je, že manželce na P9 Lite to nedělá a to tam má taky android 7.0
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak po dalších 2 aktualizacích app chyba stále přetrvává.
    Jelikož u ostatních modelů i od Huawei vše funguje, tak máme zřejmě smůlu, protože nepočítám, že vývojáři applikace v tomto budou něco dělat.
    Snad s novým FW pro P9 by si to mohlo náhodně sednout a fungovat.
    Poděkovat autorovi 0
  • Dnes jsem přišel na zajímavou věc a to chování app Letgo v režimu rozdělené obrazovky.
    Když zase vše t zmizelo, tak jsem podržením čtverečku přepnul do režimu rozdělené obrazovky a najednou inzeráty se zobrazily.
    Poděkovat autorovi 0
  • Ahoj, měl sem ten samý problém. Mám Beta verzi a snažím se psát neduhy této aplikace. Třeba do včerejší aktualizace se mi inzeráty duplikovaly, což bylo dost nepříjemné.. Po aktualizaci je prozatím vše v pořádku..
    Poděkovat autorovi 0
  • Taky jsem jako betatester nových verzí, ale stále stejné chování.
    Inzeráty se zobrazí vždy jen na chvíli. Jakmile zmizí, tak se načtou jen třeba první 2 (co se vejdou na displej , když přepnu do režimu rozdělené obrazovky.
    Poděkovat autorovi 0
  • Bohuzel mam mesice ten samy problem.Vcera probehla systemova aktualizace na mobilu, zmena zadna. Huawei P9, TMobile brand.
    Poděkovat autorovi 0
  • S tím bohužel nikdo nic neudělá.
    Musíme jen doufat v náhodu, že si s novým firmwarem a emui 5.0.1 aplikace sedne.
    Poděkovat autorovi 0
  • Po přechodu na firmware B391 jsem už chybu nezaznamenal, nechci to zakřiknout, ale zdá se, že problém byl vyřešen...
    Poděkovat autorovi 0
  • Tak to by bylo fajn. Já mám zatím 386 a na oficiální aktualizaci zatím čekám.
    Poděkovat autorovi 0
  • O 391 si muzu nechat tak akorat zdat..mam 368 a u TMobilu je to na mesice...nastesti mam od nich jen mobil ne sluzby, takze krome mobilu vse funguje.
    Poděkovat autorovi 0
  • T-Mobile má jiný značení. B391u evropskýho trhu u něj může bejt jako chystaná B370/371 u T-M.
    Poděkovat autorovi 0
  • @hafush já šel neoficíální cestou přes firmware finder. Jednoduché a funkční. Taky mne nebaví čekat až měsíce na uvolnění v našem regionu, ačkoliv jinde už je k mání dávno...
    Poděkovat autorovi 0
  • U nekoho nejaka zmena?
    Poděkovat autorovi 0
Abyste mohli vložit komentář, musíte se nejdříve přihlásit nebo zaregistrovat.